AR   MUS   TIKRAI   SAUGO   NATO  IR   NUO  KO?

20191118_191309-scaled

20191118_191309-scaled

AR   MUS   TIKRAI   SAUGO   NATO  IR   NUO  KO?

 

Zenonas Volkovas

 

Lietuva pavojuje. Nuotraukoje Zenonas Volkovas su Rusijos Federacijos generalinio konsulato Klaipėdoje, generaliniu konsulu Aleksandru Gračiovu

 

Kaip 2021.04.15 d. pranešė BNS, prezidentas Joe Bidenas (Džo Baidenas) nurodė uždrausti JAV finansų institucijoms investuoti į naujų emisijų Rusijos valstybes, skolinius vertybinius popierius, išsiūsti 10 šnipinėjimų įtariamų diplomatų ir paskelbti sankcijas 32 asmenims, kurie įtariami prisidėję prie kišimosi į 2020 metų prezidento rinkimus.

 

NATO ir ES savo ruožtu taip pat išreiškė palaikymą.

 

Lietuvos URM ministras Gabrielus Landsbergis, sužinojęs apie JAV prezidentui buvusią ir esamą grėsmę, pranešė, kad Lietuvos Užsienio reikalų ministerija,  pareiškė paramą JAV, kuri paskelbė sankcijas Rusijai dėl Kremliaus kišimosi į Jungtinių Valstijų rinkimus, didelės kibernetinės atakos ir kitos priešiškos veiklos, tik nepranešė, kad dėl solidarumo iš Lietuvos neišsiuntė nei vieno,  nepriklausomos Lietuvos užslaptino TSRS KGB agento.

 

„Lietuva tvirtai remia JAV ir jos sprendimą dėl sankcijų, atsakant į Rusijos destabilizuojančius ir agresyvius veiksmus“ –  pranešime dėstė G.Landsbergis.

Toks įspūdis, kad Lietuva nebepriklauso NATO, kol kas taikiai artėjančiai prie Rusijos sienų? Europos Sąjungai taip pat? Jeigu prieš tai NATO ir ES palikymą Bidenui pareiškė, kam reikia dubliuoti, atkartoti. Manau tai atviras G.Landsbergio lindimas į D.Bideno nemuilintą pasturgalį?

 

Tuo pačiu norėtusi, drg. G.Landsbergiui priminti, kad Lietuvos vardu nekalbėtų. Reiktų pasižiūrėti kiek procentų rinkimo teisę turinčių žmonių jį rinko. Taip savo pasisakymuose ir sakyti: “Aš Lietuvos URM ministras Gabrielius Landsbergis, 8 prosentų Lietuvos rinkėjų vardu, palaikau tą ar aną…“, o nekalbėti visų mūsų vardu.

 

Kodėl niekas nekalba, kas liks iš mūsų, kai NATO grįžinės, jeigu spės, pilnomis kelnėmis nuo Rusijos sienų. Galimai tokie Landsbergiai iš JAV skatins eiti į iškirstus miškus, vėl šaudyti rusų okupantų ir kovoti dėl Lietuvos nepriklausomybės? Girsis, kokie buvo jų teisingi išpranašavimai,  kad „rusai puola“. Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių. Istorija kartojasi.

 

Šiaip Vladimiras Volfovičius Žerenovskis sakė, kad išvogta ir praskolinta Lietuva, Rusijai nereikalinga. Pridursiu nuo savęs. Jeigu patys prašysimės, kaip lyg šiol prašomės, Rusijai kantrybė gali ir baigtis?  Drg Landsbergi, mes norime taikos, o ne karo. Mums  NATO poligonų nereikia, reikia jiems, artėjantiems prie Rusijos sienų ir keliantiems mums grėsmę taikiam ir ramiam gyvenimui. Jūs išsilakstysite kaip žiurkės iš degančio namo, o mums likusiems gyviems, mūsų vaikams ir anūkams reikės gyventi, viską atstatinėti iš naujo.

 

Jeigu atkreipėt dėmesį, Baidenas Rusijos tariamus šnipus išsiuntinėja į namus, o mes  tariamus ir dar savus, sodiname. O savus, buvusius okupantų KGB agentus, dangstysime dar 75 metus?

Facebook komentarai
});}(jQuery));