skip to Main Content
G.-nuotraukos

 

Ar Marijos Milinienės verslo planas bus įgyvendintas?

2018-09-26 Šiaulių apygardos teisme grupė klaipėdiečių stebėjo, taip vadinamą, Garliavos bylą. Teisiama tariama Garliavos gauja už  neteisėtą duomenų rinkimą  apie  Milinienės šeimą ir kitas tariamas aukas.

Prokurorė paprašė, kad būtų leista peržiūrėti kelių liudininkų apklausą, vykusią maždaug prieš šešis   metus. Niekam neprieštaraujant, didžiuliame ekrane stebėjome dviejų  liudininkų  Renaldo Ščeglinsko ir   Povilo Pėklaičio klausinėjimą.  R. Ščeglinsko byloje girdėjosi dviejų moterų balsai.  Vienas balsas priklausė tyrėjai Audronei Gecevičienei, kurios klausimas, ar yra įremtas šautuvas, sukėlė pasipiktinimo bangą tų, kurie  buvo teisiami, o  teismo stebėtojus –   nustebino. Antrasis balsas priklausė Marijai Milinienei, buvusio Kauno apygardos teismo pirmininko žmonai, kuri nedirba tyrėja ir šioje byloje yra labai suinteresuotas asmuo.  P. Rėklaičio apklausoje  dalyvavo tos pačios moterys, o M. Milinienė matyt norėjo įsiamžinti, todėl pirmame plane stebėjome apklausiamą jaunuolį, o antrame plane, sėdinčią ant kėdės M. Milinienę, kuri  taip pat uždavinėjo klausimus.

 

G. nuotraukos

Kada vienas iš advokatų teisėjų kolegijos  paprašė atkreipti dėmesį į tai, kad apklausoje dalyvavo pašalinis asmuo, tuomet iš  kolegijos pirmininko išgirdome, jog viskas teisėta, nes po protokolu pasirašė abi moterys A. Gecevičienė ir M. Milinienė.

Manome, kad M. Milinienė  yra  finansiškai  suinteresuotas asmuo, todėl  negalėjo dalyvauti  apklausoje. Ar apklausos ir  Garliavos byla  dėl interesų konflikto netapo   niekinėmis ir ar jos neturi atsidurti šiukšlyne?

Esu iš Klaipėdos ir pažįstu keletą žemiečių, vykusių  saugoti mergaitės. Klaipėdietis Vacys Stončius atvažiavo į Kauną iš  Klaipėdos su mašina, joje miegojo ir mėnesiais budėjo Garliavos kieme.  Klaipėdoje jis gyvena bendrabutyje, turto neturi. Todėl netinka būti, taip vadinamos, Garliavos gaujos nariu. Vaciuką  nubaudė administracine bauda. T. Borovec  -jau visai kita kalba, nors ji atvykdavo retai, nes mažajai tada buvo tik keli mėnesiai. Manau, kad nesvarbu kuo ji tada buvo užimta, svarbiausia, jog turėjo puikų butą miesto centre, o šiuo metu jau turi  Klaipėdos priemiestyje namą. Manau, vien dėl geros finansinės padėties ją M. Milinienė  įtraukė į taip vadinamą Garliavos  gaują.   Žinant klaipėdiečių finansinę padėtį ir į kokias grupes jie pateko,  galima daryti išvadą, kad tariama Garliavos gauja buvo sudaryta  vadovaujantis   nekilnojamo turto bei  sąskaitų  banke turėjimo principu.

Kodėl Lietuvos teisėtvarka, užmerkusi akis, nutarė toleruoti interesų konfliktą, kuriame dalyvauja  tariama auka M. Milinienė?

 

Miliniene

Kodėl Lietuvos teisėtvarka nutarė, kad   M. Milinienė, pasirašydama  po protokolu,  atseit,  deklaravusi  savo interesą, apklausai suteikė teisėtumą?

Ar Lietuvos teisėtvarka nesupranta, koks neteisėtas drakonas šliaužia per Lietuvą? Tik teismas gali pasakyti, kad M. Milinienės šeima, kurią prokurorai pripažino nukentėjusiąja,  tikrai yra nukentėjusioji pusė. Teismas to nepasakė, o ji jau  drauge  su tyrėja atlieka apklausą.  Jei policija sutiko ir įteisino M. Milinienės dalyvavimą apklausoje, tai kodėl negalės įsileisti bet kurį Lietuvos pilietį į apklausą, jam nusprendus, kad jis esąs  auka, vadovaujantis M. Milinienės patirtimi.  

Tai aiškūs procedūriniai pažeidimai, kuriuos būtina skųsti teisingumą kontroliuojančioms institucijoms,  t.y. Lietuvos Seimui arba Prezidentūrai.

Manau, kad M. Milinienė, lošdama atviromis kortomis, neslėpdama savo verslo –  prisiteisti nemažą sumą iš taip vadinamos gaujos, yra tikra, kad neteisė taps teise.

2018 m. spalio 16d. Šiaulių apygardos teisme prasidės  baigiamosios kalbos. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Virginija Jurgelevičienė

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));