Ar kada nors jie sulauks atsakomybės? Nes mes žinome, ką jie padarė aną rudenį

teletabis

teletabis

Vitalija Jankauskaitė

 

Ant kokio skardžio buvome atsidūrę…

Vaikai mokykloje buvo pradėję savo „kampaniją“ – tu neturėsi GP ir negalėsi eiti su mumis kavos, tu negalėsi eiti į parduotuvę, tavo tėvai antivakseriai…

Vyriausybė lengva ranka priėmė nutarimą išrūšiuoti vaikus. Jiems buvo nė motais. Ir nors etikos prievaizdai nubaudė Seimo narį, kuris pasakė, kad premjerė neturi vyro, aš pasakysiu tai, ką manau – taip gali pasielgti tik moteris, kuri neturi vaikų. Ir ji tada taip pasielgė.

Prezidentas, kaip visada, skėsčiojo rankomis, kad tegul tie vaikai pakenčia, nes „Ingrida pažadėjo, kad juos visus mokykloje testuos“. Ingrida pažadėjo ir nieko netesėjo.

Rašau ir dabar dar kyla šaltis. Ledinės širdies padarai. Norėjo išrūšiuoti vaikus, nes reikėjo išnaudoti farmaproduktą.

Ar kada nors jie sulauks atsakomybės? Nes mes žinome, ką jie padarė aną rudenį. Prisimenam ir nepamiršim. Ir vaikai prisimena.

strioga 1
strioga 1

Įvertino miokardito riziką: Onkoimunologas Marius Strioga aiškino, jog miokardito rizika po skiepo paaugliams egzistuoja, tačiau su šia problema gali susidurti ir natūraliai COVID-19 persirgę jaunuoliai.

strioga 1 1
strioga 1 1

Diana Mockutė Trečiakauskė

2021 m. Lapkritis 17 d.  ·

Vaikų DISKRIMINACIJA įteisinta!

Ši Vyriausybė įeis į istoriją, kaip tie, kurie nediskutuodami su jokiais vaikų psichologais, vaikų teisių specialistais, nesikalbėdami su susirūpinusiais tėvais tiesiog numodami ranka į galimas pasekmes visuomenės gyvenimui… Įteisino vaikų diskriminaciją.

Ar teisėtai įteisino? Tai čia jau kitas klausimas. Nes tokio pobūdžio sprendimai priimami Vyriausybės nutarimu – yra važiavimas buldozeriu per ateities kartas.

GP neturintis vaikas nuo 12 metų negalės eiti su draugais į kavinę, dalyvauti renginiuose, eiti į kiną, teatrą, parodą, muziejų… Į tualetą ne visur galės nueiti. Į prekybos centrus neis.

Nes visos tos vietos bus skirtos išskirtinai „baltiesiems“. Edukuotiems. Edukuotų, aukštesnių pajamų tėvų vaikams.

Suprantate, kad ironizuoju? ? Bet jau nemoku kitaip!

Tiesa, jie leis vaikams MOKYTIS! Leis eiti į būrelius, o ministras pažadėjo, kad jei kinoteatras bus ugdymo programoje įtrauktas, tai leis ir į kiną nueiti ?

Verčiu į žmonių kalbą. Su klase į kiną galėsi nueiti. O su tėvais ar draugais – jau ne!

Logika geležinė. Ir kadangi ministras į basas mamas kreipėsi per spaudą. Gyvai, matyt, neišdrįso. Mane net FB užblokavo prieš kelias dienas ?

Tai jis mums sako per tą spaudą. Sako naudodamas karo retoriką: „Jūsų prašymas prilygsta prašymui žaisti su sprogmenimis“.

Tai aš jam atsakau. „Jūsų sprendimas prilygsta žaidimui su Lietuvos ateitimi, be skrupulų, be jausmų ir be sąžinės. Daugybė vaikų žinos kokiam dėdei padėkoti už tai“.

mazuronio
mazuronio

Vitalija Jankauskaitė

2021 m. Gruodis 3 d.  ·

O žinot ką? Mes atkaklūs!

Prezidentas mums jau beveik mėnesį neatrašo į laišką. Pirmoji ponia – į jai siųstą taip pat. Jie mus ignoruoja.

Kai priskambini patarėjams (kartais tai pavyksta) jie tvirtina, kad „teisininkai dirba“. Ką jie dirba ir koks to darbo rezultatas išklausti nepavyko.

Tai duokime jiems dar darbo!

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2021/12/07/news/i-simonyte-vaiku-nuo-5-metu-skiepijimas-bus-pradetas-jau-gruodzio-antroje-puseje-21652294

valinsk
valinsk

Šįkart Basi tėčiai kreipiasi į Prezidentą viešu laišku. Leiskite pacituoti:

„Nepritariame galimybių pasui, pabrėždami, kad pasirinkimo laisvė priklauso kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui. Vis labiau jaučiame grėsmę: bandoma sugriauti tėvų ir vaikų tarpusavio ryšį, siekiama ardyti šeimų santarvę, vaikai tampa politinių žaidimų įkaitais. Už savo vaikų sveikatą ir auklėjimą esame atsakingi iki pilnametystės, tad kokios atsakomybės už savo sprendimus juos mokome, kai vakcina tampa bilietu į pramogas?

Ar mūsų kreipimasis ir noras susitikti yra mažiau reikšmingas už mamos, vienintelės sulaukusios Jūsų dėmesio ir pakviestos pasikalbėti, prašymą? Ar tradicinės vertybės ir jas puoselėjančios šeimos jau tapo nepageidaujamos mūsų valdose? Kuo virto Prezidento priesaikos pažadas būti visiems lygiai teisingam?

Reikalaujame neleisti sutrypti mūsų vaikų orumo – surūšiuoti į geresnius ir prastesnius, turinčius ir neturinčius „galimybių“. Privalote mus išgirsti – VISI Lietuvos vaikai NORI ir TURI BŪTI suprasti, išklausyti. Vaikai neturi būti žeminami, iš jų negalima leisti tyčiotis. „

12 val tėčiai ir mamos renkasi prie Prezidentūros.

#BasosMamos

Facebook komentarai
});}(jQuery));