ozys

 

Ar jūs dainuojat?

 

2022-01-25 Vytauto Landsbergio atsiprašymo neatsiprašymo, kuris vadinasi “NEMANAU ir ATSIPRAŠAU” (https://www.ekspertai.eu/nemanau-ir-atsiprasau/) pabaiga yra tokia: Ar jūs dainuojat? Tame neatsiprašyme yra labai daug kas neteisingo, svarbiausia yra neatsiprašyta už mafijinės valstybės sukūrimą, už neteisėtus visus aštuonis Seimo rinkimus. Tai parodyta akivaizdžiausiai 2022-01-31 straipsnelyje “Atsiprašė? Neatsiprašė” (https://www.ekspertai.eu/atsipraseneatsiprase105865/). Kitaip tariant apgavo, suviliojo, apmovė tuos kurie dainuoja, kuria, dirba, vargsta. Taip jūs apgaudinėjate, o kalbate apie demokratiją, kai jos pačiuose pagrinduose nėra.

Tauta dainuoja [1,2,3], kuria, dirba, klauso. Tačiau labai aiškiai nenori, kad mus apgaudinėtų.  O jūs kviečiate gale dainuoti, kai reikia ne vien atsiprašyti už tai kas yra blogai padaryta. Tai apgausite vėl, padainuosite ir rinkimai vyks kaip vykę, neteisėtai, nekonstituciškai.

 

  1. 2022-01-17 Vidas Akmantas. Genovaite Švabienė 2022-01-17 2 dainos

https://www.youtube.com/watch?v=F7DuY3owlaU

  1. 2021-08-02 Danieliusnet. Genovaitė Švabienė Luksnėnuose pristatė dvi knygas, vyko šokių vakaras 2021 07 30 Alytaus rajonas

https://www.youtube.com/watch?v=cbuwXoHG28A

  1. 2018-10-31 Danieliusnet. Genovaitė Švabienė

https://www.youtube.com/watch?v=qwPfht2ghr4

 

Pagarbiai dr. Jonas Ramanauskas   joramlt@yahoo.com

2022-02-16

„Landsbergizmas nėra ideologinė vienminčių partija. Joje randa vietą įvairiausių pasaulėžiūrų bei politinių pažiūrų žmonės, kuriuos jungia begalinis valdžios troškimas ir neribotas savanaudiškumas. Landsbergizmas – tai politine skraiste prisidengusių aferistų, siekiančių bet kokia kaina pralobti, veiklos programa.”

Disidentas ir Kauno miesto garbės pilietis Liudas Dambrauskas (1921-2003 metai).

Vasario 16-ąją sostinėje grasinama sudeginti didžiulį šiaudinį ožį – Vilnius rengiasi gynybai

Paskelbta: 2022-02-15 21:24 Autorius: ekspertai.eu

ozys 01

Vilnius – gyventojai, valdžia bei tarnybos – telkiasi sostinės gynybai, kuomet iš balkono tradicinę Vasario 16-osios kalbą sakys Lietuvos prezidentas, Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis.

Valstybės saugumo departamentas (VSD) perspėjo, kad neramumų tikimybė išaugusi.

Policija tikrins įvažiuojančiuosius į Vilnių, senamiestyje statys barjerus ir kratys susirinkusiųjų daiktus, tikrins, ką jie nešasi.

Prie signatarų namų balkono bus statoma garsi stiprinimo aparatūra, papildomi garsiakalbiai, kad centrinis dienos kalbėtojas girdėtųsi bet kokiu kritiniu atveju.

Visus, kas nešis būgnus, megafonus ar bet kokias kitas garsines priemones, policija gaudys ir baus.

Tačiau didžiausias skandalas, pasirodžiusi vieša informacija, kad iš Žemaitijos kažkas atveš didžiulį šiaudinį ožį ir tampys po visus tą dieną vyksiančius renginius, kol galiausiai tą ožį sudegins.

Išpuoliams besiruošiantys pareigūnai dirbs visame mieste, bus keliamas ir dronas.

Keli susiję:

V. Landsbergis atsakė, kaip elgsis, jei Vasario 16-ąją bus nušvilptas balkone

Čmilytės-Nielsen ryžto dėka, Landsbergio įprezidentinimas jau finišo tiesiojoje (tiesioji ir vėl užstrigo)

Facebook komentarai
});}(jQuery));