Gerovės Valstybė  tiems ,kurie šiek tiek pažįsta  dabartinę nomenklatūrą nesisapnuoja. O pažįsta ją visi čia gyvenantys ir darbo pabėgėliai tuo pačiu. Bėgo tauta ir caro laikais ,ir  po Lenino perversmo Rusijoje, ir po jo. Bet likę čia visada norėjo išlaikyti nors kokį identitetą ir neišlepintą ir  savą… valdžią. Deja.

O prasidėjo ta dabartinė griūtis, kai  -pasukome “džinsų” keliu. Iš pradžių atrodė visi tapsim filmų herojais kaubojais ,rokeriais, Džeimsais Bondais, rūkysim tik “Marlboro”,grersim Viskį,o valdžią mumis pradės rūpintis,kai mes ją turėsim tokią, kokios norėsim.

Bet ,deja, viskuo tapom, net bomžais, socremtinais bedarbiais –tik valdžia vis tapati-nesikeičia į gerą-nors rinkimuose ,atrodo balsuojame ne už vieną ir tą pačią  TSKP,už ,kurią tiesa nereikėjo net balsuot-urmu sumesdavo biuletenius. O dabar šitiek sulaužyta strėlių, o  Valdžia nei kiek nepagerėjo(net neišėjo),o atvirkščiai-pradėjo rūpintis tik tais(mažo poreikio klientais) ,kurie jau ir vis dar neturi darbo ,nemeta alkoholio, narkotikų jau, ir tiesiog apsimeta neįgaliais  dirbti. Bet gi užtat iš dirbančio valdžia atima tiek kiek pati pajėgia. O sudėjus visas represines, ir kitas struktūras gali atsiųsti antstolį, kurio visi bijo. Tik viena instancija, kuri tiesiog pagrindinė į gerovę-antstolis  atsitraukia nuo kompo ir tiesiog vykdo-varžytines natūroje. Kitos struktūros dirba virtualiai, horizontaliai, neadekvačiai, bet žmogeliui atsiunčia  kelis registruotus laiškus ,už akių nuteisia ir išvaržo. Tai čia ta gerovės Valstybės viena iš aukščiausių pakopų, kai neišėjęs iš kabineto ir ne karto nematęs mokesčių mokėtojo gali iš jo imti. kad gerovę savo chebrai sukurti. Ir geresnes  pensijas(prie algos) par(t)eigūnams ,visoms represinėms struktūroms išmokėti. Na,o tie ,kurie tikrai užsidirbo darbu-pensijas pakelti galima paskutiniams ir po  5procentus  kas 10-metį arba prieš rinkimus  5eurais,kad ateitų balsuoti.

Taigi visas šis cirkas ir pasidarė “atkūrus” Nepriklausomybę” nuo Maskvos ir pradėjus pagal savo sugedimo laipsnį ir gerų patarėjų išmisią viską reformuoti. Pirmiausia kultūrą, jau formuoja reklama .Nebereikalingi jokie kultūros namai-tik centrinė TV(iš 8kanalų,kartojanti sinchroniškai beveik viską),jei nori daugiau  mokėk ir  žiūrėk ką nori-tik ne apie tikrąją Lietuvą. Taip, atsirado reklamos kultūra ir santykiai reklaminiai visur ir kasdien. Namuose, gatvėje, prekybos akropolyje ir išparduotuvėje

Švietimo reforma paleido nuo atsakomybės visus-didelius ir mažus -būk laisvas ,kiek gali. Jei tėvai negali kompensuoti tos “mokslo” spragos ,kad galėtum būti asmenybe, eik kur nori, daryk ką dauguma daro: bandyk rūkalus, kitus “kaifus”- viską gali susirasti internete, kol mokytojai streikuos, o seimas toleruos betvarkę ,korupcija vadinamą.

Ir taip pagrindinis žmogaus draugas šiandiena yra medikas, kuris labai anksti pradeda ,kiek jis gali šalinti visas valdžios , reklamos ir  IT revoliucijų sukeltas pasekmes .

Labiausiai žmones gąsdina valdžios draugystė su ją apsaugančiomis struktūromis-kai jau nebelieka vilties rasti tiesą- ateina antstolis.

O iki antstolio vyksta “demokratijos” žaidimas – be taip vadinamo PVM už visas perkamas brokuotas  prekes ir nekokybiškas paslaugas sumoki 21proc.,už malonumus  vis didėjantį akcizą, už pigiau perkamas prekes kainų sulyginimo muitą, už dempinguotas prekes antidempingo mokestį, jei važiuotas –už kelius, jei skubi-baudas  ir kt.

Po to susimoki už visas tave liečiančias dažnai nekokybiškas  paslaugas: gryną? Orą mieste(baigia jau iškirsti jo gamintoją žalią gamtą),vandenį, šilumą, šiukšles(nors ir nešiukšlini, tai gi moki už šiukšlintojus),dujas(independence laivą),elektrą(atominio šiukšlino tvarkymą) IR T.T.,taip tu prisidedi prie gerovės kūrimo virtualiai, nes valdininkai  užtai paima tik algą, kad galėtų vis tave sekti per kompą. Nors jie su žmonėmis bendrauti jau atsisakė seniai  –išsiuntinėja tik laiškus, tačiau jų algos ir skaičius nemažėja ,nors tautiečių  likę  gi tik  pusė.

Taip va neišeidamas iš kabineto klerkas tavo sąskaiton dar įtrauks gerovės kūrimo mokestį apie kūrį gal pats dar nesapnavai,nes dar skolingas už kitą gerovę,kuri gaLI BŪTI ATIMTA ANSTOLIO.ARBA  PRIE VALDŽIOS PRISKRĘTUSIO VAGIES.

Taigi sapnininko paaiškinimai greit praras prasmę,nes už gerą sapną neliks iš ko mokėti.Gerovės sapnų tau tautieti…

Tautininkų sapnininkas

20200120

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));