„Ar dar gyva Deimantė” akcijos dalyviai laukia prezidento G.Nausėdos priėmimo

Grybu

Grybu

„Ar dar gyva Deimantė” akcijos dalyviai laukia prezidento G.Nausėdos priėmimo

Aurimas Drižius

 

 Grybu

Šiandien prie prezidentūros vėl rinkosi akcijos „Ar dar gyva Deimantė” akcijos dalyviai. Tai tiesiog neįtikėtina – septynis metus žmonės kas mėnesį rinkosi prie polikarpovnos landynės, reikalaudami atsakyti, ar dar gyva mergaitė, Sauliaus Skvernelio vadovaujamos policajų gaujos pagrobta iš Neringos Venckienės namų.

Ši istorija dar toli gražu nesibaigė, tačiau visi akcijoje susirinkę žmonės džiaugėsi, kad S.Skvernelis nepateko į antrą rinkimų ratą. Žmonių viltys susiję su Gitanu Nausėda, nes visi supranta, kad iš I.Šimonytės nieko gero negalima tikėtis. Tikimasi, kad G.Nausėda, pats būdamas dviejų dukrų tėvas, priims akcijos dalyvius, tapęs prezidentu. Tikima jo padorumu, ir tuo, kad jis nenorės, kad ta pedofilijos byla toliau būtų marinama. Net KGB nekurpdavo seneliams bylų už anūkų meilę. Mūsų mafijinė prokuratūra sukurė bylą, kad seneliai Kedžiai, labiausiai mylėjęs savo anūkę, „ją intelektualiai tvirkino”. Tikima, kad tokios nesąmonės greitai baigsis. 

Iki šiol šiurpina Garliavos šturmo detalės – vadinamos vaiko teisių specialistės guminėmis pirštinėmis nešėsi „kaldrytę”, kad galėtų cheminėmis medžiagomis  apsvaiginti nepilnametę mergaitę, ir kad ji nesipriešintų grobikams. 

Kita vertus, akivazidu, kad už visų šių žmogžudysčių tsovi taip vadinamas A.Sadeko įsteigtas kriminalinės policijos biuras (KPB).

Žmonės nesupranta, kas nutiko N.Puteikiui, kuris paragino savo gerbėjus balsuoti už Skvernelį

 

 Ligita Jukneviciute

 

Prie
7 metai po Garliavos šturmo. Nedaug mūsų čia susirinko, bet tą baisųjį rytą buvo nemažai. Man ši istorija tapo vertybiniu virsmu, nuo jos nustojau bijoti, ką kiti pagalvos, klausiau tik savo sąžinės ir nuovokos, pradėjau lygiuotis į tokius žmones, kaip aa. A. Patackas, monsnj. A. Svarinskas, seserį N. Sadūnaitę, čia sutikau ir Darių Kuolį, Marių Matulevičių, Saulę Matulevičienę, Juozą Valiušaitį, Tatjaną Narkevičienę, Elvyrą Žebertavičiūtę, Leoną Merkevičių, Joaną Noreikaitę, visų šviesių žmonių nepaminėsiu, atleiskit, ne visi gal ir nori būt paminėti, juk iki šiol kai kurie yra persekiojami, teisiami, šmeižiami… Gal paskutinį kartą čia susirinkom, juk naujasis prezidentas – ne Grybauskaitė, kuri po šturmo viešai pažadėjo išsiaiškinti, kas įvyko, kodėl buvo panaudota perteklinė jėga šitoj klaikioj istorijoj…tik pažadėjo…Ačiū tiems, kas buvot šalia, kai suvokiau, kaip stipriai serga mūsų valstybė. Ar pasveiks? Bus matyt.

Facebook komentarai
});}(jQuery));