“Ar dar gyva Deimantė” akcijos dalyviai laukia kruvinosios Dalios kadencijos pabaigos

Ar12

Ar12

 

“Ar dar gyva Deimantė” akcijos dalyviai laukia kruvinosios Dalios kadencijos pabaigos

Aurimas Drižius

Šiandien, balandžio 17 d. prie prezidentūros vėl rinkosi žmonės, reikalaudami pasakyti – “Ar dar gyva Deimantė?”. Simboliška, kad visa ši Garliavos tragedija tęsėsi visus dešimt Dalios Grybauskaitės kadencijos metų, tačiau iki šiol ši tragedija vis dar ryja savo aukas – nėra žinoma, nei kas žudė žmonės pedofilijos byloje, nei kur pradanginta Deimantė Kedytė,  nei kas nutiko jos pusseserei.

Visi žino, kad pirmos kadencijos pabaigoje Dalia Grybauskaitė norėjo padėti Neringai Venckienei ir jos šeimai – jos buvo susitikę, tačiau prezidentė susitikimo metu pasakė Neringai, kad vaiką ji gali jau pamiršti, nes jo likimas nuspręstas. “Aš tave apsaugosiu, galėsi dirbti toliau teisėja”, – neva prezidentė siūlėsi Neringai pagalbą, tačiau pastaroji atsisakė,  bandė gintis žmonių pagalba, ir kas tuo baigėsi žinome – N.Venckienė jau beveik pusantrų metų sėdi Čikagos kalėjime pagal suklastotus generalinės prokuratūros kaltinimus.

 

Ar12

Nors Lietuva ir reikalauja jos ekstradicijos, tačiau atrodo, kad valdžiai yra labai nenaudinga, kad N.Venckienė būtų pargabenta  – mat tada reikėtų ją teisti, ir vėl išlįstų visos tos klastotės pedofilijos byloje. Pvz., iki šiol visa “teisininkų” draugija neatsako – kodėl Drąsius Kedys žudė žmones, žinodamas, kad jokios pedofilijos nebuvo, o jis viską išsigalvojo?

 

Gaivenio

Arba kaip gyvena garsusis “žurnalistas” Virginijus Gaivenis (nuotr. viršuje), “suradęs” liudininką Mindaugą Žalimą, kuris “liudijo”, kad D. Kedys jam siūlė milijoną litų už dalyvavimą žudynėse ir panašias nesąmones. Juk tas pats M.Žalimas vėliau prisipažino, kad daug ką kalbėjo prikalbėtas to pačios V.Gaivenio. Nors visi teismai pripažino, kad V.Gaivenio laidose M.Žalimo lūpomis buvo kalbama netiesa, tačiau pagal Žalimo parodymus nuteistas aklas žmogus Raimundas Ivanauskas vis dar kalėjime. Tai, kad M.Žalimas ir V.Gaivenis vienas kitą kaltino melu, nei teismams, nei prokurorams nepasirodė įdomu – todėl akivaizdu, kad dabar reikia tirti „tyrėjus”, kad būtų atskleisti visi su šiais nusikaltimais susiję įvykiai.

 

Pilies16

Kita vertus, po šios istorijos V.Gaivenis pasitraukė iš žurnalistikos, ir iš savo kuklaus žurnalisto honoraro nusipirko pastatą Vilniaus senamiestyje,  Pilies g. 16 (nuotr, viršuje). Ar šis pirkinys galėjo būti honoraras V.Gaiveniui  už “objektyvią” žurnalistiką, ir jeigu taip, ar jis bent supranta, koks jis gali būti pavojingas liudininkas tiems, kurie užsakinėjo šiuos siužetus, surado M.Žalimą, ir suorganizavo teismų procesus pagal žinomai melagingus M.Žalimo parodymus.

Prisiminus, kaip baigė gyvenimą tas pats Andrius Ūsas – prigėrė baloje, nenorėčiau būti to pačio  M.Žalimo ir V.Gaivenio  kailyje – ką gali žinoti, kada šio spektaklio lėlininkas nuspręs atsikratyti labai pavojingų liudininkų?

O kol kas žmonės su viltimi laukia prezidento rinkimų, tačiau labai bijoma S.Skvernelio, Gitano Nausėdos ar I.Šimonytės išrinkimo. Visis supranta, kad šioms personoms tapus prezidentu, niekas šioje istorijoje nepaaiškėtų, o  visa ši teisėsaugos mafija, atstovaujama Sauliaus Skvernelio, ir toliau siautėtų. Labai juokingas S.Skvernelio pasirodymas rinkimų diskusijose, kai kandidatas gali diskutuoti tik skaitydamas iš lapo. Žmonės priminė ir S.Skvernelio pažadus, kad “jis žinojo, kas buvo rengiama Garliavoje, ir žadėjo, kad tai atskleis”. Iki šiol neatsakytas klausimas, kur dingo Deimantė, ir ar ji gyva – žmonės supranta, kad jeigu mergaitė būtų gyva ir sveika, tai žiniasklaida tuoj pat parodytų apie tai reportažus. O kol kas Skvernelis per susitikimus su rinkėjais kalba, kad “mergaitė gyva”, tačiau jos seneliams pamatyti anūkės negalima. Kol kas didžiausios viltys dedamos į A.Juozaitį ir N.Puteikį, kurie vieninteliai nepabijojo užsistoti mažąją Garliavos mergaitę.

Žmones su neapykanta kalba apie ta teismų ir prokurorų mafiją – jie daro tokias nesąmones, kad sunku patikėti. Pvz., N.Venckienei pateikė politinius kaltinimus, kad „ji rengė perversmą“ Lietuvoje. Tada susigriebė, kad N.Venckienę apkaltino  „politiniais nusikaltimais“, ir todėl JAV tikrai turėtų jos neišduoti, tada jų atsisakė ir panaikino. Kartu pabrėžiama, kad kai N.Venckienė bus sugražinta, jai neva gali būti pateikti visai kiti kaltinimai.

Facebook komentarai
});}(jQuery));