Ar čia Gerbiama teisėja Rita Kisielienė, ar čia visuomenės parazitė?

caras

caras

 

Ar čia Gerbiama teisėja Rita Kisielienė, ar čia visuomenės parazitė?

 

caras

Turėjau didžiausią Lietuvoje šarvuotų durų įmonę UAB Plieninis Skydas tol, kol teisėja Rita Kisielienė neprikišo savo nagų. Aš paprašiau teisėjos Ritos Kisielienės leidimo atlikti savo įmonės juridinio asmens veiklos tyrimą, nes mano samdomas direktorius pradėjo stebuklingu greičiu išvoginėti įmonės turtą. Visada būdavo keli šimtai tūkstančių eurų pelno, o dabar keli šimtai tūkstančių eurų nuostoliai. Ir visa tai vyksta metai iš metų: akcininkų susirinkimai nedaromi, metinės ataskaitos neteikiamos, privalomas auditas neatliekamas eilę metų tam, kad nebūtų įmanoma pradėti kriminalinio teismo. Kai kreipiausi į Vilniaus apygardos teismą, kad nušalintų direktorių, teisėjos Ritos Kisielienės rolė buvo sureaguoti į jai pateiktus per 200 grubius direktoriaus pažeidimus, kurios rūpestingai surašė mano advokatai, ir paskirti juridinio asmens veiklos tyrimą, tačiau šiam klausymui spręsti:

  • Žaibiškai sureagavusi teisėja Rita Kisielienė pirmą teismo posėdį sugebėjo paskirti tik praėjus daugiau nei dviem metams! Tuo laikotarpiu iš įmonės buvo nuvogta pusė jos turto ir daugiau nei pusė įmonės darbuotojų išsilakstė į visas keturias puses.
  • Teisėja Rita Kisielienė bandė mane įtikinti, kad juodai užretušuoti dokumentai su paslėptu tekstu yra tinkamas pateikimas informacijos akcininkui, ir, kad akcininkas vietoj metinės ataskaitos turėtų pasitenkinti juoda dėme ant popieriaus lapo  (dokumentas pateiktas). Skamba neįtikėtinai, man pačiam pritrūko žodžių, kai tai išgirdau, ir tuomet pasiūliau teisėjai Ritai Kisielienei perskaityti, kas ten parašyta. Neperskaitė, patyrė stresą ir apkaltino mane įtampos kėlimu teisme, tada pradėjom nagrinėti kitą klausimą.
  • 1kisielienes
  • Teisėjos Ritos Kisielienės istorinės žinios buvo labai skurdžios. Ji teismo metu patvirtino, kad nežino kas yra Stalinas. Matyt, todėl ir nusprendė, kad UAB Plieninio Skydo direktorius gali ir toliau vadovauti cariniais principais, nepaisyti įstatymų, nes caras yra aukščiau visko, svarbu, kad tik būtų iškelta vėliava įmonėje su direktoriaus pasiskelbusiu caru atributika taip, kaip ir yra direktorius padaręs (nuotrauka pateikiama).
  • Galiausiai, nagrinėdama direktoriaus pažeidimus, teisėja Rita Kisielienė nutaria, kad aš galiu padavinėti visus du šimtus individualių civilinių ieškinių atskirai pagal mano pateiktus per 200 grubius direktoriaus pažeidimus, jei esu nepatenkintas įmonės direktoriumi, bet jokiu būdu veiklos tyrimo neleisianti daryti. Ji teigia, kad aš, kaip ir prieš tai darydavęs, galiu už kiekvieną atskirą nusikaltimą išsiieškoti pinigų ir prisiteisti žalą (jau pateikta penkiolika atskirų civilinių ieškinių, dar liko šimtas aštuoniasdešimt penki nepateikti).
  • Teisėja Rita Kisieliene savo nutartyje pridūrė: jei esu nepatenkintas direktoriaus veikla, turiu teisę parduoti jam savo akcijas, ir jis tada jau nebus mano įmonės direktorius, nes neturėsiu įmonės, bet ji neleisianti šalinti direktoriaus už jo nereikšmingą įmonės naikinimą, kadangi žala daroma nereikšminga.

Kaip aršiai teisėja Rita Kisielienė gina ir toleruoja griaunantį įmonę parazitą! Toks elgesys daug kam primena kaip bendradarbiavimą su nusikaltėliais. Akivaizdu, kad Vilniaus apygardos teismo mafijinis teisingumas dabar parodo, kad troškimas gauti kyšio pinigų yra toks begalinis ir užtemdinantis sveiką protą tiek, kad žiūrovui sukelia cirko juoką. O man juoką per ašaras, visgi mano 20 metų įdirbį sunaikino negrįžtamai. 

 

 

 

Pagarbiai,

 

Dr. Remigijus Guobys

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Remigijus Guobys PhD
CEO
 
Fort Engineering Ltd
Unit E 
Bramingham Business Park 
Enterprise Way 
Luton Bedfordshire 
LU3 4BU

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));