Ar bus diktatūra, priklauso nuo mūsų, piliečių

chunta

chunta

Audio interviu, vėliau užrašytas:

„Tai nėra nuomonių klausimas. Su tuo galėtume lengvai apsikęsti ir susitarti tarpusavyje. Skaldymą inicijuoja viena pusė, o jos žodis yra ne nuomonė, o įstatymas. Jei kažkas tik mano, kad man arba jums negalima eiti į parduotuvę – nieko tokio. Tačiau, jei kažkas priima tokį įstatymą, atsiduriame ant pilietinio karo ribos. Tikiuosi, kad toks karas ir įvyks, nes galbūt tik jis ir gali mus išgelbėti. Arba pasitvirtins blogiausi nuogąstavimai ir…

Žr. daugiau:

Algimantas Rusteika

Na, tai pilietė viršininkė Ingrida su kitais Lietuvos teritoriją laikinai administruojančiais asmenimis nukėlė „ribojimų”, t.y. antikonstitucinės diktatūros svarstymą trečiadieniui.
Palauks mitingo rezultatų. Viską nulems skaičius, o ne kokie nors žodžiai ar transparantai. Kitos kalbos piliečiai viršininkai nesupranta.
Taip, darbo diena, ne visi ankstų rytą galim. Bet, padarę ko negalim atidėti – pirmyn prie Seimo, ten rytą niekas nesibaigs, o tik prasidės.
Norim totalitarizmo pradžiai duoti kelią – neateikim. Jie šito lauks iki trečiadienio.
Nėr jokios pandemijos.
Milijardierių mafija sugalvojo pasaulinio masto aferą: paleido į žmones laboratorijoje sukurtą naują virusą, 15% piktesnį už gripą;
sukūrė LABAI jautrų testą PGR, kuris „randa” absoliučiai visus peršalimo ligų virusus, o viešai teigiama kad aptiktas KOVIDAS ir kad tas asmuo su virusu SERGA.
Virusai pastoviai gyvena mumyse, žmogaus imuninė sistema pastoviai juos naikina, kol žmogaus organizmas stiprus, o kai nestiprus – žmogus suserga. Kai virusai užpuola paliegėlius, viena koja esančius grabe – tai 2 – 3 dienom (gal net 2-3 savaitėm) pagreitina jų mirtį.
Milijardieriai pasakiškai uždirba iš vakcinų, iš testų, iš kaukių, iš paskolų, iš konkurentų bankrotų, o svarbiausia –
milijardieriai daugiausia naudos turės, kad privertė paklusti valstybių vadovus, dalindami toms valstybėms didžiules paskolas, praskolintų valstybių vadovai paklusnesni, stropiau vykdo nurodymą skleisti pandemijos propagandą, kurstyti visuomenėje baimę, paniką, prievartinę vakcinaciją, prievartinį testavimą, skelbti mėnesiais trunkančius karantinus ir ekonomikos kritimą.
Didiesiems turtuoliams įgriso pastoviai, metai iš metų, dešimtmečius – papirkinėti politikus, kad tie vykdytų turtuoliams naudingą politiką. Dabar vyksta pokyčiai, kurių tikslas – sukurti naują tvarką, kai milijardieriai valdys PATYS, o ne jų nupirktos partijos.
Kaip jie tai pasieks? Per pinigų ir turto valdymą.
Valstybių parlamentai ir prezidentai jau dabar nevaldo pinigų, pinigus valdo bankai. Milijardierių bankai. Visi internetiniai pinigai – jų kontrolėje, milijardierių mafijos papirkti politikai nuolat gniaužia, riboja GRYNŲJŲ vartojimą. Lietuvos Seimas šiemet uždraudė naudoti grynuosius atlyginimams mokėti. Tuoj už grynus tegalėsi tik morkų turgelyje nusipirkti. Žingsnis po žingsnio artėjama prie visiško grynųjų naikinimo.
Kai tai įvyks, plikas riebiasnukis milijardierių mafijos Vyriausias Bankininkas per visas pasaulio televizijas išplatins pranešimą:
„mieli prezidentai ir parlamentarai, generolai, prostitutės, batsiuviai, kunigai, melžėjos, influenceriai ir visi kiti ubagai – dabar valdysim mes, o jūs ramiai tęskite darbą ir poilsį. Iš jūsų reikalaujam paklusnumo, nes mes valdome jūsų banko sąskaitas. Paklusnieji galėsit nusipirkti maisto. Kiti – ne. Atsiprašom už nepatogumus”
Facebook komentarai
});}(jQuery));