Mokslų akademija apsauginių kaukų tobulinimui nepagailėjo 57 tūkst. eurų

11_COV_finansuojamu_projektu_sarasas-page-001

11_COV_finansuojamu_projektu_sarasas-page-001

Rasa Baločkaitė

Va, prašom – LMT prafinansavo – kam po 50 tūkst, o kam beveik ir po 100 – Psichosocialinio streso reakcijos į COVID, Prielaidos optimizuoti psichologinę pagalbą ekstremaliomis aplinkybėmis dirbantiems specialistams, COVID-19 distreso termometras, Pandeminio streso poveikis ir kt. Žr daugiau https://cutt.ly/OyOXYNc

****

11 COV finansuojamu projektu sarasas page 001

11 COV finansuojamu projektu sarasas page 002

11 COV finansuojamu projektu sarasas page 003Virus Outbreak Latin America Masks 46288

Jums žinomi šių projektų laimėtojų vardai? Šie inteligentai intelektualai atlieka savo šviečiamąją misiją? Atlieka savo pareigą visuomenei, šviečia ją, dalinasi savo atradimais, žiniomis, padėdami žmonėms ir teikdami jiems naudą? Tikriausiai užfloodintos visos medijos jų atradimais, o žmonės šaukia – Kaip puiku! Ačiū! Parašykite mums dar!
****
Išsisaugokit šitą sąrašą ir, kai reikės esėjūko ar interviūko, ar skyriaus „kolektyvinei monografijai”, arba, kai draskomi vidinio nerimo nenustygsite vietoje ir labai norėsis prie ko nors prisip+sti – į šiuos žmones ir kreipkitės.
****
Manęs pražergtu klynu tarpudury prašom nestabdyti ir gličiais piršteliais už rankovės nečiupenti, aš bbd kad jums „gražu” ir „malonu skaityti” kaip aš rašau, jeigu trūksta malonumų, siūlau pasimasturbuot, aš jums nieko neskolinga. Grasinančių laiškų taip pat prašom nerašinėt.
****
Kažkas tyliai įsisavina LMT lėšas, o aš, apgaulės, manipuliacijų ir emocinio smurto pagalba esu stumiama į viešumą, į portalus, į žurnalus, į TV, ir padaroma fikciniu galios simboliu, atpirkimo ožiu, į kurį galima nukreipti spuoguotų intelektualinių nesubrendėlių resentimentą.
****
Dekonstruokime šitą diskursą ir išsiaiškinkime, kas iš tiesų Lietuvoje turi galių. Ir privilegijų. Prašalinkim, kaip sakoma, tamsumas. Truth will set you free.
https://cutt.ly/OyOXYNc

Facebook komentarai
});}(jQuery));