Aplinkos apsaugai vadovaus R.Sakalauskas, kuris valdo galybę nekilnojamojo turto objektų Vilniuje, Trakuose, Molėtuose ir kituose Lietuvos rajonuose.

saka

saka

Laikinuoju AAD direktoriumi paskirtas R. Sakalauskas ? https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=86924311

? ? „Prisiminkim žygdarbius”: „Eidamas vadovo pareigas jis pasirašė raštą „Dėl ūkio subjektų patikrinimo plano koregavimo“, šis buvo nusiųstas Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentui (RAAD). Būtent šiuo raštu dabar domisi Seimo Antikorupcijos komisija. Jos vadovas Vitalijus Gailius patvirtino, kad vyksta tyrimas, kuriuo aiškinamasi, ar tuometinis Aplinkos apsaugos agentūros direktorius R. Sakalauskas neviršijo savo įgaliojimų sau nepavaldžiai institucijai nurodęs aplenkti licencijuotas gamintojų ir importuotojų organizacijas.” visas straipsnis: https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=77885711

Kaip žinia, patarėjas ir jo šeima valdo galybę nekilnojamojo turto objektų Vilniuje, Trakuose, Molėtuose ir kituose Lietuvos rajonuose.

Aplinkos apsaugos departamentui laikinai vadovaus Raimondas Sakalauskas

DELFI.LT

Aplinkos apsaugos departamentui laikinai vadovaus Raimondas Sakalauskas
Aplinkos apsaugos departamentui laikinai vadovaus Aplinkos ministerijos Aplinkos apsaugos politikos įgyvendinimo koordinavimo grupės vadovas Raimondas Sakalauskas.
Facebook komentarai
});}(jQuery));