APIE ŠIAULIŲ POLICIJĄ, PROKURATŪRĄ IR TEISMUS

Koskus

Koskus

APIE ŠIAULIŲ POLICIJĄ, PROKURATŪRĄ IR TEISMUS

 

1 dalis. Tyrimą vykdo profesionalai

 

Istorija prasidėjo 2017-02-26 dėl to, kad Šiaulių AVPK Patrulių rinktinės policininkas Deivydas Vaišvila sumuštas grįžo namo, namuose praprarado sąmonę, prasidėjo traukuliai ir sugyventinė iškvietė greitąją med. pagalbą.

Ar gali būti kažkas netaip? Sąmonės netekimas ir traukuliai jokiuose medicininiuose dokumentuose nėra užfiksuoti! Ligoninėjė nustatė girtumą ir pranešė policijai. Į ligoninę atvyko policijos patruliai ir Vaišvilą nuvežė į policijos komisariatą, kur Vaišvila atsisakė rašyti pareiškimą.

Koskus

Nuotr. : Kaip dažnai keičiate darbą? Kas 2 ar 5 metus? Štai čia policijos ąžuolai – 25 metus tarnaujantys Robertas Radavičius ir Aurelijus Koskus ir net 30 metų pareigūno uniformą vilkintis Vigantas Maskolenko. Esu 100 proc. savo vietoj, nuostabus kolektyvas, tad labai džiaugiuosi, galėdamas dalintis patirtimi su atėjusiu jaunimu – sako V. Maskolenko.

Kaip žinia, visa Šiaulių policija 20 metų prekiavo narkotikais

 

 

Ar gali būti kažkas netaip? Kažkodėl sumuštasis tą vakarą 5 kartus kontaktavo su policijos pareigūnais ir niekam pretenzijų kažkodėl neturėjo. Sekančią dieną iniciatyvą parodė ir tyrimo ėmėsi Imuniteto skyriaus viršininkas Karalius Rolandas, kuris Patrulių rinktinės viršininkui Aurelijui Koskui įsakė surasti, sugauti ir pristatyti Vaišvilą į komisariatą. Sugavus Vaišvilą nuo girtumo nustatymo nebuvo praėję 12 valandų. Gavosi taip, kad tuo metu kažkodėl nieko nenorintis Vaišvila kartu su Karaliumi  būsimuoju laiku! pareiškimą parašė Ramūno Dainauskio atžvilgiu. Profesionalas tyrimui startą paėmė būsimuoju laiku! Nekreipkite dėmesio, tai smulkmena.

 

 1yjIBXrIo7AAAAAElFTkSuQmCC

 

wGn6MisZiHl9gAAAABJRU5ErkJggg==

 

 

Dar pareiškėjas papasakojo apie daug Dainauskio telefoninių skambučių po konflikto, konfliktus telefonu, prisiminė 1 smūgį, kurį  gindamasis sudavė Dainauskiui. Vaizdo įrašai yra, telefonų išklotinės yra, Imuniteto skyriaus tikriems profesionalams turėtų būti viskas paprasta ir patikrinama.

Būtina pažymėti, kad po kelių dienų Patrulių rinktinės vadas išsikvietė Ramūną Dainauskį ir įsakė nerašyti pareiškimo Vaišvilos atžvilgiu, nes anot Koskaus pats išsiaiškino, jog Dainauskis „gynė pacaniuką“, todėl įsakė nekenkti Vaišvilai ir nerašyti pareiškimo. Kadangi Dainauskis pavaldus Koskui, tai tuo metu nebuvo jokių galimybių prieštarauti aukštam pareigūnui. Tuo labiau buvo ramu, kad Patrulių vadas atliko savo alternatyvų tyrimą ir žinojo tikrąjį kaltininką.

Problema ta, kad oficialiai tyrimą vykdė tikri Šiaulių AVPK Imuniteto skyriaus profesionalai. Šie profesionalai kartu su R.Dainauskiu ne vieną kartą dirbo kartu, šalia gulėjo pasalose, turėjo jį pažinoti, bet vaizdo įrašuose nepažino! Žiniai, kad skaitytojas galėtų atskirti kas yra kas, tai reikia pažymėti, kad Dainauskis buvo šviesiais rūbais, o Vaišvila ruda striuke.

Vyriausiasis tyrėjas Arnas Laugalys apžiūrėjo pirmuosius vaizdo įrašus, gavosi taip, kad minėtas pareigūnas 2 valandų trukmės vaizdo įrašą apžiūros metu sutrumpino 30 minučių! Nekreipkite dėmesio, tai smulkmena.

 

Vaizdo įrašo apžiūros metu vyriausiasis tyrėjas Arnas Laugalys užfiksavo du svarbius epizodus:

1) 21:41 val. kažkieno abstraktų  „konfliktą“  https://www.youtube.com/watch?v=dkUl3vT99sg&feature=youtu.be

 

 

BcJ6wnIL4iMAAAAASUVORK5CYII=

 

ir 2) 21:51 val. kažkokio vaikino ruda striuke smūgius kažkam  (prisiminikite Dainauskis šviesiais rūbais)

 t1HJG28k5sAAAAASUVORK5CYII=

Kažkas tikriausiai pagalvojo, kad yra labai svarbu nustatyti kokiu laiku ir kas pirmas vaizdo įraše ir kam smūgiavo. Šiaulių AVPK Imuniteto skyriaus profesionalams tai nesvarbi smulkmena, nes po minutės po vaizdo įrašų peržiūros vyriausioji tyrėja Gintarė Vilkončienė surašė tarnybinį pranešimą (priešingus vaizdo įrašui faktus), kad ne Vaišvila kažkam smūgiuoja, o kad Dainauskis pargriauna ir sumuša Vaišvilą, o paskui dar telefonu žodžiais tęsė konfliktą! Esmė po minutės nuo vaizdo įrašų peržiūros vyriausioji tyrėja Gintarė Vilkončienė apkeitė vietomis nukentėjusįjį su kaltininku. Klausimas kodėl nesiaiškino vyriausioji tyrėja netyrė vaikino ruda striuke suduotus smūgius kažkam? Vyriausiajai tyrėjai tai smulkmena, nesvarbu!

 TRKt+pnG53sAAAAASUVORK5CYII=

Tyrimo profesionalai ne tik dokumentus rašė būsimuoju laiku, neatpažino savo bendradarbių, neatpažino kažkieno smūgius kažkam, bet ir toliau sėkmingai painiojo bylas, tyrimus ir jų dokumentus. Štai Šveiko vertas pavyzdys:

 

 

OikCzngl8vAAAAAElFTkSuQmCC

Praėjo profesionalų atliekamo tyrimo 9 mėnesiai ir R.Dainauskiui buvo pareikšti įtarimai: