Apie dar vieną nemeluojančiųjų parazitų darbelį – sanatorijos „Belorus“ naikinimą

belrous

belrous

Apie dar vieną nemeluojančiųjų parazitų darbelį – sanatorijos „Belorus“ naikinimą

Paskelbta: 2021-01-14 08:30 Autorius: ekspertai.eu
Sanatorijos „Belorus“ iškaba. Kair4je violetinime apskritime pažymėta Lietuvos diplomatijos vadovo Gabrieliaus Landsbergio galvutė.

Naujoji, kaip vis dar iki galo neįprezidentintas Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis sako, nemeluojanti Lietuvos valdžia siekia uždaryti Druskininkuose ilgus dešimtmečius sėkmingai veikiančią sanatoriją „Belorus“.

„Druskininkuose įsikūrusios sanatorijos „Belorus“ darbuotojams protestuojant prieš jų darbdaviui įvestas sankcijas ir darbuotojams pasiūlytas kompensacijas, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis teigia, kad būtina suprasti, kas yra kaltas dėl sankcijų įvedimo. Pasak jo, Vyriausybė toliau ieškos būdų, kaip padėti sanatorijos darbuotojams, tačiau sankcijų atšaukimo kol kas tikėtis nereikia“, – skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Landsbergis apie sanatorijos „Belorus“ darbuotojų protestą: reikia suprasti, kas kaltas dėl sankcijų įvedimo“.

Vardan demokratijos Baltarusijoje turi auktotis ir mūsų šalies piliečiai – Lietuvos diplomatijos vadovo teigimu sankcijos minėtai sanatorijai buvo įvestos pagrįstai.

G. Landsbergis pabrėžė, kad Lietuva turi politinį tikslą – kad Baltarusijoje Aleksandro Lukašenkos vadovaujamas režimas panaikintų vykdomas represijas prieš opoziciją ir nekaltus piliečius. Būtent dėl to ir turi šiek tiek pasiaukoti ir Lietuvos piliečiai, šiuo atveju sanatorijos darbuotojai.

Tuo pačiu G. Landsbergis paragino ant prarajos krašto atsidūrusius sanatorijos darbuotojus nepolitikuoti ir kviečia juos suprasti sankcijų naudą.

Tiesa, G. Landsbergis atkreipė dėmesį, kad sankcionavimo procesas gali būti skundžiamas.

T. y. išmesti į gatvę žmonės turės galimybę ilgus metus bylinėtis teismuose ir jeigu jie po daugelio metų laimės, tada iš mokesčių mokėtojų pinigų jiems bus išmokėtos teismų priteistos išmokos.

Ko gali tikėtis beveik 400 sanatorijos darbuotojų artimiausiu metu? Dviejų mėnesių mėnesių išeitinių komensacijų. Tai žada ir nemeluojančiųjų Vyriausybės socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovė Monika Navickienė.

Kad sanatorijos darbuotojai nesupranta sankcijų prasmės, pranešė ir portalas tv3.lt.

„Druskininkuose sanatorijos „Belorus“ darbuotojai surengė protesto akciją – reikalauja padėti. Vienas Lietuvos bankas įšaldė įstaigos sąskaitas, motyvuodami, kad tai – Europos Sąjungos sankcija prieš Baltarusijos režimą. Sanatorija priklauso Baltarusijos valstybei, tačiau dauguma jos darbuotojų – lietuviai, kurie nebegavo atlyginimų ir išmokų už prastovas“, – skelbiama publikacijoje „Baltarusiškos sanatorijos darbuotojai nesuvokia sankcijų: „Mes čia reabilituojame vaikus“.

dgjdgjdgjd

O kaip viskas yra iš tikrųjų, su šia norima sunaikinti sanatorija „Belorus“?

Jūsų dėmesiui sausio 13 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ parengta informacija apie šį dar vieną įstabų nemeluojančiųjų nuveiktą darbelį, naikinant viską iš eilės, ką įmanoma naikinti, siekiant kuo labiau vizginti užpakaliuką priešais savo šeimininko nosį.

Išsamus pokalbis su sanatorijos „Belorus“ darbo tarybos pirmininku Vladislav Šaruckij:

Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.

P. S.

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));