Apeliacinis teismas : „mes neprivalome aiškintis, kodėl tyčia kišame nekaltus žmonės į kalėjimą”

Rimselis

Rimselis

Aurimas Drižius

Pagaliau sulaukėme vadinamojo apeliacinio teismo atsakymo į klausimą, kodėl šis teismas tyčia siunčia nekaltus žmones į kalėjimą? Atsakymas tik patvirtino mano įsitikinimą, kad ši organizuota teisėjų gauja iki šiol mano, kad ji yra neliečiama. Nuotr. – apeliacinio teismo baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas, buvęs Grybauskaitės patarėjas, vienas iš tų, kurie sąmoningai pasiuntė į kalėjimą nekaltą žmogų pagal suklastotus prokuratūros įrodymus, E.Rimšelis

Tai yra vakar, ketvirtadienį, kovo 30 d. išsiunčiau šio teismo pirmininkui tokį prašymą:

sveiki, norėčiau teisėjų komentaro – kodėl jie pasiuntė į kalėjimą Antaną Kandrotą, žinodami, kad prokurorai suklastojo jam bylą ir jį reketavo? ar tai bendras teisėjų ir prokurorų versliukas?

man reikia gyvo komentaro, kodėl teismas ramiai vykdo sunkius nusikaltimus ir niekaip už tai neatsako?”

Gavome štai tokį atsakymą:

 

AAkdduqVHndhTn0xIK Oz7FPp0mlATUS6 Qm N7XdqqUXH1Ht1KS6J1dw 6zOPeU Ctc=s40 p
Venta Valčackienė 10:02 (prieš 21 minutę) cleardotcleardot
skirta ašcleardot

Laba diena,

Susipažinę su Jūsų laišku, informuojame, kad  Jūsų prašymas nebus tenkinamas. Iš Jūsų prašomų pakomentuoti klausimų akivaizdu, kad jau esate suformavęs savo  išankstinį visos  situacijos vertinimą.

Byla, kuri kelia Jūsų susidomėjimą, buvo kasacinio teismo grąžinta iš naujo nagrinėti Apeliaciniam teismui.  Tai reiškia, kad  byloje pateikti apeliaciniai skundai dar kartą bus nagrinėjami (vertintos visos bylos aplinkybės)  ir  priimtas atitinkamas apeliacinės instancijos teismo sprendimas.

Primename, kad  kiekvienas asmuo turi teisę į apeliaciją, t. y. kiekvienas asmuo gali pasinaudoti teisė, kad jo bylą peržiūrėtų apeliacinės instancijos teismas. Taip pat jei nesutinka su apeliacinio teismo procesiniu sprendimu, asmuo turi teisę jį skųsti kasacine tvarka.

Venta Valčackienė

Lietuvos apeliacinio teismo

pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene

 

E.Rimšelis : „viską pasakiau”

Šį rytą išsiunčiau Lietuvos apeliaciniam teismui prašymą pakomentuoti, kodėl šio teismo teisėjai (E.Rimšelis, J.Namavičius, L.Šiukšta) tyčia, žinodami, kad žmogus nekaltas, ir teisiamas pagal prokurorų suklastotus įrodymus, siekiant nureketuoti kyšį, vis tiek jį pasiuntė į kalėjimą. Beje, teisėjai tai daro nuolatos, tačiau niekaip nenukenčia. Beje, E.Rimšelis yra buvęs Dalios Grybauskaitės patarėju – tai atvėrė jam plačias karjeros galimybes ir matyt neliečiamybę už bet kokius darbelius. Nusiunčiau tokį prašymą:

Sveiki, norėčiau teisėjų komentaro – kodėl jie pasiuntė į kalėjimą Antaną Kandrotą, žinodami, kad prokurorai suklastojo jam bylą ir jį reketavo? ar tai bendras teisėjų ir prokurorų versliukas?

Man reikia gyvo komentaro, kodėl teismas ramiai vykdo sunkius nusikaltimus ir niekaip už tai neatsako?

Nesulaukės atsakymo, pats paskambinau apeliacinio teismo baudžiamųjų bylų pirmininkui Ernestui Rimšeliui. Įvyko toks pokalbis:

Ieškau pono Rimšelio

taip, aš.

Malonu, ponas pirmininke, čia toks žurnalistas Aurimas Drižius iš „Laisvo laikraščio”. Norėčiau jūsų komentaro dėl Antano Kondrato, kurį jūs nuteisėte.

Jūms atsakys mano kolegė Venta

Tačiau jūs gi galite savo žodžiais atsakyti, nejaugi taip sunku?

Viskas. Aš viską pasakiau. Aš mačiau, kad jūs jau turite poziciją.

Aš klausiu jūsų nuomonės

Jūms Venta atsakys, aš atsiprašau, aš dabar kalbu kitu telefo…..su kitu žmogumi. Tai negaliu daugiau plėstis

 

meilus
Meilutis

Kas tas apeliacinio teismo pirmininkas Nerijus Meilutis?

Apie buvusį savo viršininką Nerijų Meilutį, dabartinį apeliacinio teismo pirmininką Čikagos teisme, kur buvo nagrinėjama jos ekstradicijos byla, pasakojo ir Neringa Venckienė : „2012 m. birželio 1 d. savo kabinete Kauno apygardos teisme mane aplankė teismo pirmininkas (dar vienas Grybauskaitės statytinis Nerijus Meilutis – aut. Pastaba), kuris man pranešė, kad jam skambino iš Lietuvos prezidentės kanceliarijos ir pareikalavo, kad aš atsistatydinčiau. Atsakiau, kad neketinu atsistatydinti, tačiau po to, kai netekau teisinės neliečiamybės 2012 m. birželio 26 d., pajutau, kad nebegalėsiu toliau dirbti.

Savo atsistatydinimo laiške prezidentei Grybauskaitei parašiau, kad nebegaliu dirbti neturėdama teisinės neliečiamybės, o taip pat aprašiau korupcinę praktiką teisme, kurios liudininke buvau. O taip pat – praktikos, kaip buvo tiriama pedofilijos byla”.

Facebook komentarai
});}(jQuery));