Kalbos apie „anūko” įprezidentinimą yra Lietuvos priešų provokacija

anuko

anuko

TAUTOS IŠMINTIS SAKO, KAD KAI NETURI KĄ PASAKYTI, VERČIAU PATYLĖK.
Šiandien jau tikrai nebeveikia viešųjų ryšių triukai, kai į nemalonų klausimą atsakinėjama „ne į temą“. Taip nutiko šiandien su Gabrieliumi Landsbergiu. Jis eilinį kartą į visus klausimus apie konservatorių ketinimus, kurie gali nepatikti žmonėms, atsakinėjo senelio ir kitų konservatorių nuvalkiota kliše – „visi, kas mūsų, konservatorių, nepalaiko yra Lietuvos priešai“.
auginkime
Pasakydamas, apie spaudimą Prezidentui Gitanui Nausėdai ir konservatorių ruošiamas rinkimų įstatymo pataisas, kuriomis siekiama panaikinti tiesioginius Prezidento rinkimus ir jį rinkti Seime, dariau loginę išvadą, kad konservatoriai siekia pertvarkyti rinkimų sistemą, kad ji būtų palanki jų kandidatui. Šioje vietoje reikia pasakyti ir tai, kad konservatoriai siekia panaikinti ir vienmandates apygardas Seimo rinkimuose, kas taip pat būtų palanku tik konservatoriams. Todėl ir prielaida, kad būtent konservatorių partijos pirmininkas, renkant Prezidentą Seime, būtų jų partijos kandidatas į Prezidentus, yra labai reali. Ypač, kai matai tokias dideles pastangas.
Ir kokia buvo mano nuostaba, kada Gabrielius Landsbergis, vietoj bandymo paaiškinti, kodėl siūlomos tokios Prezidento rinkimų pataisos, iškoneveikė mane, pasakydamas, kad čia prieš Lietuvą nukreipta teorija.
ideja
Pone Gabrieliau Landsbergi, Jūs neapsimetinėkite kvaileliu ir nepasakokite apie kažkokias priešiškas jėgas, kai Jūsų iniciatyva Seime sukurta darbo grupė, kurios tikslas – paruošti rinkimų įstatymo pataisas, siekiant panaikinti tiesioginius Prezidento rinkimus, vienmandates Seimo rinkimų apygardas, merų tiesioginius rinkimus, komplikuoti galimybę savivaldybių rinkimuose dalyvauti visuomeniniams komitetams.
Jūs nustokite žeminti mane ir savo darbus pridenginėti sąmokslo teorijomis apie Lietuvos priešus, kai jūs patys siūlote antidemokratiškus rinkimų sistemos pakeitimus.
Jūs, sąmoningai nutylite pastangas ir savo pačių veiksmus pakeisti rinkimų įstatymą, o informaciją apie spaudimą Prezidentui Gitanui Nausėdai pavadinote prieš Lietuvą nukreiptomis teorijomis? Bet faktas tas, jog Jums patiems nekilo jokių abejonių, kai Europos Vadovų Taryboje Lietuvą atstovavo Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Dabar, kai Lietuvai vadovauja ne Jums prijaučiantis ir ne liberalias vertybes atstovaujantis, o visuomenės lūkesčius atitinkantis, Prezidentas, Jūs staiga užsinorėjote apriboti Prezidento Konstitucinę teisę atstovauti mūsų valstybei?!
Jūs dar pakankamai jaunas žmogus, bet akivaizdžiai nesugebate įveikti savo arogancijos ir pykčio. Jums trūksta platesnio nei Jūsų partija ir Jūsų aplinka matymo. Būtumėte atsakęs ir pripažinęs, kad rinkimų sistemą norite pakeisti, bet kandidatas į Prezidentus rinkimuose Seime būsite ne Jūs ir koks tūkstantis žmonių būtų tuo patikėję. Dabar gi mane išvadinote priešiškų valstybių teorijų skleidėju, tad niekas taip ir nesuprato, kaip tai siejasi su Jūsų noru panaikinti Prezidento tiesioginius rinkimus.
Tenka pakartoti klausimą. Kodėl konservatoriai siūlo panaikinti Prezidento tiesioginius rinkimus ir jo rinkimo teisę perduoti Seimui? Kodėl konservatoriai siūlo panaikinti Seimo rinkimų vienmandates apygardas ir Seimą rinkti tik daugiamandatėje apygardoje, pagal partijų sąrašus? Paaiškinkite žmonėms, kodėl mano prielaida, kad Jums ruošiamas kelias į Prezidentūrą, nėra teisinga. Nebevarginkite žmonių kalbomis apie priešus, nes Tauta per kelis mėnesius nuo Jūsų valdžios priešiško nusistatymo ir absurdiškų draudimų jau pavargo.
Ir netapkite panašiu į Lietuvai priešiškų valstybių vadovus, pradėdamas grasinti verslui, taip siekiant užtildyti mane. Tai niekam nepavyko, nepavyks ir Jums.
Facebook komentarai
});}(jQuery));