Antstoliai paliko avarijoje sužeistą vyrą be pinigų gydymui

Danute Stanislava Norbutiene 
Mazeikiai Draugystes 4-226         
tel 860650630
 
Ir Laisvo Laikrasčio Redaktoriui
Aurimui  Diržiui
 

PRAŠYMAS

                                                         2020-04-05

 

             2019 metais spalio mėnesi mano sūnus Vaclovas Juozapaitis, gimęs 1977-03-29 važiuodamas fūra Švedijoje,  pateko į avariją sprogo priekinė padanga, dėl ko įvyko auto įvykis . Sūnus buvo sužeistas parvežtas į Lietuvą tolesnėm gydymui, prasigydęs 3,5 mėnesio Lietuvoje tolesniam gydymui rekomenduojama į Vokietiją.

Pirmą kartą per 3,5 mėnesio buvo išmokėta dalis 2020-03–03 įmokos dalis už nelaimingą atsitikimą darbe Švedijoje ir išmokėta dalis kompensacijos, sekanti dalis Šiaulių Sodros nelaimingu atsitikimų viršininkė, pavardes nežinau  prižadėjo išmokėti iki  2020-03-20 . Sūnui išvykus i užsieni su skolintais ir iš antstolės Elenos Myliauskienes gautais pinigais 229 euru už nedarbingumo pervestais AB Šiaulių Bankas už nelaiminga atsitikima . Minėtos AB  Šiaulių banko sąskaitos išrašo suformuota 2020-03-20 dienos .

 

Screenshot 2020 04 01 14 42 20

Matyti kur Klaipėdos antstole ir Mažeikiu Greta Žutautė ir Mažeikiu antstolis Svajunas Degimas pasielgė su mano po avarijos sužeistu sūnumi . Aš kreipiausi patarta advokato  kad ką daryti  kad gražintu pinigus  atgal į sūnaus Vaclovo Juozapaičio  sąskaita nes pinigai reikalingi mokėti už gydymą Vokietijoje ir parvežimą kreipiausi į Vilniaus antstoliu rūmu Valdytoja Dovile Satkauskienė ,  pagalbos jokios dar parašė kad taip  ir turi būti antstoliai  teisus  ir o aš kalta  ir 1-kad turiu notaro įgaliojimą  2-kad esu Vaclovo Juozapaičio mama ir kad turi  sūnus turi įvairiu  skolų, nors jas jau 15 metu moka, pats vienas už žmona augina sūnų kadangi vienam  reikia išlaikyti sūnų mokėti už vaistus gydimą maistą o dar ta nelaime . 17 metu dirbo tolimuoju reisu vairuotoju minėta nelaimė apvertė viska aukštyn kojom svarbiausia tai kad tie žmonės antstoliai  Greta Žutautė ir Svajunas Degimas jaučiasi Lietuvos didvyriai tai ne pirmas įvykis su Žutaute kaip įvertintumėte jus tokius atvejus žmogus mirties patale o jie rūpinasi tik dėl  savo geroves savo kišenes TAI KUR DINGO ISAKYMAS NEDARBINGUMO LAPELIU AUTO  IVYKIU IR KITU  NELAIMINGU  ATSITIKIMU PAGAL LIETUVOS ĮSTATYMUS ANTSTOLEI NETURI TEISES DARYTI IŠSKAICIAVIMU IŠ SASKAITU   PATEIKTU   SODROS . Šiaulių   bankas nuo 2020-03-20 nebedirbo nes buvo korona virusas paskelbtas ir negalėjome nuimti  pinigu  .

Kadangi  mano  pensija 200  euru  sūnui padėti neturiu  galimybes tuomet Gerbiamas Seimo narį Nagli Puteiki ir Laisvo  Laikraščio  redaktoriau Labai Prašau padėti ir visiem parodyti kokioje šalyje mes gyvename

 

 
Priedai  .
 
Pagarbiai  Danutė Stanislava Norbutiėnė
Facebook komentarai
});}(jQuery));