Antanas Kandrotas : „Jaučiuosi gerai, nes už elektrą nereikia mokėti”

maxresdefault 3

maxresdefault 3

Ką mąstančiam sako šios aplinkybės:
#1 besipuikuojantys savimi policijos pareigūnai sulaiko Selą; #2 klausimą policijos pareigūnui uždavęs senjoras užlaužtom rankom išvežimas į komisariatą; #3 pilietis atsisakęs pateikti dokumentus 14 kartų suvarpomas tazeriu; #4 moteris su vėliava išvežama į komisariatą; #5 žmonės filmuojantys policijos jėgos naudojimą sulaikomi; #6 riaušių policija puola neginkluotus žmones, purškia dujas į moteris; #7 areštinės darbuotojai naikina sulaikytųjų skundus, klastoja įrašus; #8 kalėjimuose nesuteikiama medicininė pagalba, nes nėra med.personalo; #9 piliečių, rinkusių parašus referendumui namuose daromos kratos, fotografuojami dokumentai; #10 sužaloti riaušėse sulaukia skambučio arba neuniformuotų vyrų vizitų su pareikalavimu nesikreipti į gydymo įstaigas; #11 mitingus organizuojantis asmuo prokuroro prašymu išvežamas į teismo psichiatrinę ekspertizę; #12 fizinis asmuo paima „negrąžintiną” „paskolą” iš Specialiųjų tyrimų tarnybos; #13 kyšių ėmimo byloje sulaikomi prokurorai ir advokatai, o teisėjai lieka dirbti; #14 badaujantis 25 dienas žmogus neįdomus ne tik LRT bet ir Seimo Žmogaus teisių komitetui; #15 …..
Visa tai ir daugiau tik per metus…
Atėjo laikas teisinės sistemos REFORMAI?
Kokios nelaimės lauksim, kad ji įvyktų? ?
——————————————-
Ačiū Antanui atskleidžiančiam kalėjimų sistemos spragas. Ne teorija, gerbiamieji , praktika! Ačiū TvEteriui! Ir #DRAUGAMS

 

2022-09-06 Rugsėjo 5 d. 13.30 val. Kauno apylinkės teismas. Kauno rūmuose (Laisvės al. 103, Kaunas) 108 salėje vyko Antano Kandroto teismo posėdis. Teismo proceso filmuoti neleido. Jūsų dėmesiui kiek Tv Eteris spėjo pakalbinti Antaną apie situaciją – kaltinimus ir savo sveikatos būklę. Taip pat išgirsite palaikančių žmonių pamąstymus – „kodėl čia nėra tūkstančio žmonių”?

Facebook komentarai
});}(jQuery));