Anglijoje: Dėl „Covid“ Vakcinos 3016 Proc. Padaugėjo Moterų, Kurios Neteko Dar Negimusio Vaiko

grafik-51-1

grafik-51-1

Anglijoje: Dėl „Covid“ Vakcinos 3016 Proc. Padaugėjo Moterų, Kurios Neteko Dar Negimusio Vaiko

Koronavirusas Sveikata

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. birželio 16 d.

The Daily Expose. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

Prarasti naujagimį yra širdį veriantis poelgis, kaip ir negimusio vaiko netekties skausmas. Štai kodėl esame ir nuliūdinti, ir sukrėsti, kai pateikiame jums naujausią informaciją apie negimusių ir naujagimių, kurie prarado gyvybę dėl to, kad Jungtinėje Karalystėje motinos gavo vieną iš „Covid-19“ vakcinų, skaičių.

Vyriausybė paskelbė savaitines ataskaitas apie nepageidaujamas reakcijas į eksperimentines „Covid-19“ vakcinas, kurių pirmoji apėmė duomenis, įvestus į MHRA (Vaistų ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūra) Geltonosios kortelės schemą nuo 2020 m. gruodžio 9 d. iki 2021 m. sausio 24 d. Naujausia ataskaita (ją rasite čia), kuri yra devynioliktoji, apima duomenis, įvestus į MHRA geltonosios kortelės sistemą nuo 2020 m. gruodžio 9 d. iki 2021 m. birželio 2 d.

Pirmąją ir devynioliktąją ataskaitas skiria vos aštuoniolika savaičių, o šokiruojantis moterų, kurios per tą laiką prarado savo negimusį ir naujagimį dėl „Pfizer“ arba „AstraZeneca Covid“ vakcinos, skaičiaus padidėjimas kelia siaubą.

Taip patarė pati vyriausybė, skubos tvarka patvirtinusi „Pfizer“ ir „BioNTech“ vakciną.

„Nėštumas“
Duomenų apie COVID-19 mRNA vakcinos BNT162b2 naudojimą nėra arba jų kiekis yra ribotas.
Toksiškumo reprodukcijai su gyvūnais tyrimai nebaigti. COVID-19 mRNA vakcina BNT162b2 nerekomenduojama vartoti nėštumo metu.
Vaisingo amžiaus moterims prieš skiepijimą reikia nutraukti nėštumą. Be to, vaisingo amžiaus moterims reikėtų patarti vengti nėštumo bent 2 mėnesius po antrosios dozės.

Apie tai jums pasakojome dar gruodžio mėnesį, nes pačios vyriausybės rekomendacijose taip pat buvo pateiktos pastabos dėl žindymo ir vaisingumo, kurios buvo tokios.

Žindymas
Nežinoma, ar COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 išsiskiria su žmogaus pienu. Rizika naujagimiams ir (arba) kūdikiams negalima atmesti. COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 neturėtų būti vartojama žindymo laikotarpiu.

Vaisingumas
Nežinoma, ar COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 turi įtakos vaisingumui.

Būtent dėl šio JK vyriausybės paskelbto patarimo buvome taip sukrėsti, kai pirmoje paskelbtoje ataskaitoje apie nepageidaujamas reakcijas į „Covid“ vakcinas, naudojantis duomenimis, įvestais į MHRA Geltonosios kortelės schemą iki 2021 m. sausio 24 d., iš viso 4 moterys patyrė persileidimą dėl „Pfizer“ / „BioNTech“ vakcinos.

image 105

Taip pat iš viso 2 moterys neteko savo negimusio vaiko dėl to, kad joms buvo suleista „Oxford/AstraZeneca“ vakcina.

image 106

Vis dar negalime atsakyti, kodėl šioms moterims buvo suleista viena iš „Covid“ vakcinų priešingai pačios vyriausybės rekomendacijoms. Tačiau iš tiesų šokiruoja tai, kaip smarkiai šis skaičius išaugo per keturiolika praėjusių savaičių.

Remiantis devynioliktąja Jungtinės Karalystės vyriausybės paskelbta nepageidaujamų reakcijų į „Covid“ vakcinas ataskaita, kurioje naudojami iki 2021 m. birželio 2 d. į MHRA Geltonosios kortelės schemą įvesti duomenys, nuo sausio 24 d. moterų, kurios po „Pfizer“ vakcinos prarado savo dar negimusį / naujagimį, padaugėjo 2475 proc. Bendras persileidimų skaičius dabar yra 94, kartu su 1 pranešimu apie tragišką neišnešioto kūdikio mirtį, 6 pranešimais apie vaisiaus mirtį ir 2 pranešimais apie negyvo kūdikio gimimą.

image 67

„AstraZeneca“ skiepai taip pat sukėlė nereikalingą skausmą būsimoms motinoms. Birželio 2 d. duomenimis, nuo sausio 24 d. moterų, netekusių dar negimusio / naujagimio, skaičius išaugo 4,100 %, taigi iš viso jų buvo 84.

Tragiška, bet tai apima 80 pranešimų apie persileidimą, 3 pranešimus apie negyvo vaisiaus gimimą ir 1 pranešimą apie vaisiaus mirtį.

image 68

Kyla klausimas, kodėl matome tokius skaičius, nors pati vyriausybė patarė, kad nėščios moterys neturėtų skiepytis?

Priežastis ta, kad vyriausybė atnaujino savo pirminį patarimą ir dabar jis skamba taip.

4.6 Vaisingumas, nėštumas ir žindymas
Nėštumas

COVID-19 mRNA vakcinos BNT162b2 naudojimo nėščioms moterims patirtis yra ribota.
Tyrimai su gyvūnais nerodo tiesioginio ar netiesioginio kenksmingo poveikio nėštumui, embriono ir (arba) vaisiaus vystymuisi, gimdymui ar postnataliniam vystymuisi. Vartojimas COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 nėštumo metu turėtų būti svarstoma tik tada, kai galima nauda nusveria bet kokią galimą riziką motinai ir vaisiui.

JCVI paskelbė, kad visos nėščiosios turėtų būti skiepijamos, kai tik joms pasiūloma, nepaisant to, kad nėra jokių saugumo duomenų, pagrindžiančių tokią politiką.

Bijome pagalvoti, kokį tokių įvykių skaičių pamatysime artimiausiomis savaitėmis.

Informuotas sutikimas yra svarbus, o mes netikime, kad šios moterys buvo bent kiek informuotos, ir dabar joms teks kentėti amžiną skausmą netekus savo dar negimusio ar naujagimio.

___________________________________________

Šis tekstas pasirodė 2021 m. birželio 16 d. pavadinimu „MHRA Data shows a 3016% increase in number of women who’ve lost their unborn child as a result of having the Covid Vaccine“ svetainėje https://dailyexpose.co.uk/

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));