skip to Main Content

Analitikų prognozė: jei nesuveiks Ingridos Šimonytės veidas, konservatorių bendruomenei gali iškilti dideli keblumai

 

 

Paskelbta: 2018-09-30 20:35

Autorius: ekspertai.eu

screen shot 2018 09 30 at 20 33 35

 

 

Analitikų prognozė: jei nesuveiks Ingridos Šimonytės veidas, konservatorių bendruomenei gali iškilti dideli keblumai

 

 

Paskelbta: 2018-09-30 20:35 Autorius: ekspertai.eu

 

LRTDELFI pranešė, kad „įsivėlę į nesibaigiančius kivirčus su valstiečiais žaliaisiais, konservatoriai linksniuojami kaip arogantiški, uždari, šalies aktualijoms ir eiliniam jos piliečiui abejingi politikai“.

 

Dabar, įsivėlę į nesibaigiančius kivirčus su valstiečiais žaliaisiais, konservatoriai linksniuojami kaip arogantiški, uždari, šalies aktualijoms ir eiliniam jos piliečiui abejingi politikai.

 

Matyt, suvokdama, kad toks kelias neatves į pergalę kitų metų savivaldos, prezidento rinkimuose, o po poros metų ir Seimo, Tėvynės sąjunga apsisprendė keistis“, – skelbiama publikacijoje „Konservatorių kregždutės rengiasi skrydžiui“.

 

Teigiama, kad „konservatoriai Lietuvoje suvokiami kaip dešinioji partija, susijusi su skausmingais sprendimais – vieni mena sugriautus kolūkius, kiti – sumažintas pensijas“.

 

„Ir tai – viena iš didžiausių problemų, trukdančių pritraukti naujų rinkėjų palankumą“, – nurodo LRTDELFI.

 

Lietuvos politikos mokslininkų teigimu, konservatorius gali išgelbėti konservatorių bendruomenės narės Ingridos Šimonytės veidas.

 

„Jeigu I. Šimonytės veidas nesuveiks, tai joks veidas iš Tėvynės sąjungos nesuveiks. Poveikio prasme, tai yra geriausias veidas, kokį Tėvynės sąjunga turi. Tuo labiau, kad  pirminiai partijos rinkimai generuoja daug dėmesio I. Šimonytei, tai manau, kad čia gali visai neblogai pasisekti“, – pasakė analitikas V. Valentinavičius.

 

P. S.

P. S.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=Uv5acBZmSW8

logo bottom

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));