Analitikas įspėja, kad rinkimų JAV daugiau nebebus

071122poll1

071122poll1

Analitikas įspėja, kad 2024 m. rinkimų tikriausiai nebus
Martinas Armstrongas teigia, kad po 2032 m. JAV nebeliks.

Paskelbta prieš 6 dienas 2022 m. lapkričio 7 d. Paul Joseph WatsonBill Pugliano

Analitikas Martinas Armstrongas perspėjo, kad 2024 m. gali neįvykti rinkimai ir kad „Jungtinės Valstijos po 2032 m. neegzistuos” dėl didžiulių visuomenės sukrėtimų ir finansų žlugimo.

M. Armstrongas, teisingai nuspėjęs daugelį ankstesnių svarbių įvykių, įskaitant 2008 m. finansinį žlugimą, šiuos komentarus išsakė duodamas interviu Gregui Hanteriui.

Analitiko teigimu, ateityje rinkimai gali būti labai abejotini dėl plintančios korupcijos ir sukčiavimo bei tikimybės, kad nė viena pusė nepripažins pralaimėjimo.

„Kitą savaitę vyksiančiuose kadencijos vidurio rinkimuose sukčiavimo mastai bus tokie dideli, kad prognozuoti beveik neįmanoma. . . . Sąžininguose vidurio kadencijos rinkimuose respublikonai laimėtų Atstovų Rūmus ir Senatą”, – sakė A. Armstrongas.

Atskleidęs, kad iš žmonių Kanadoje gavo elektroninius laiškus, kuriuose teigiama, jog jiems buvo pristatyti Pensilvanijos rinkimų biuleteniai, Armstrongas prognozuoja visišką chaosą.

„Kuo tai baigsis, kas žino? Tai tiesiog taip korumpuota, kad peržengia visas ribas. Nesvarbu, kas laimės. Niekas nesiruošia priimti šio dalyko, ir tai yra problema”, – sakė jis.

2024 m. rinkimų gali ir nebūti – Martinas Armstrongas
Įspėdamas, kad kadencijos vidurio rezultato „nepriims” nė viena pusė, M. Armstrongas sako, kad D. Trumpas negalės kandidatuoti 2024 m., nes rinkimų tikriausiai nebus dėl visiškai prarasto pasitikėjimo sistema.

Bolsonaro pralaimėjimas Brazilijoje, pasak Armstrongo, yra įrodymas, kad dabar visi svarbiausi rinkimai yra vagiami, siekiant pašalinti bet kurį pasaulio lyderį, kuris priešinasi režimo darbotvarkei.

„Tai pasaulinio masto pastangos”, – sakė jis. „Jie turėjo atsikratyti Trumpo. Kitas, kuris stojo jiems skersai kelio, yra Bolsonaro. Dar yra Putinas (Rusija) ir Xi Jinpingas (Kinija). Manau, kad po 50 metų istorikai, pažvelgę į tai, šį laikotarpį pavadins „Klimato kaitos karais”… Jie stengiasi sunaikinti kuo daugiau naftos energijos pajėgumų.”

Armstrongas sako, kad jo kompiuterinis modeliavimas rodo didžiulius vidaus neramumus Jungtinėse Valstijose kitais metais ir kad sąlygos yra tinkamos „raketiniam nestabilumo ir pilietinių neramumų startui”.

„Po 2032 m. Jungtinių Valstijų nebeliks. Po 2028 ir 2029 m. turėsime iš naujo kurti vyriausybę nuo nulio. Amerika yra naikinama”, – nedviprasmiškai perspėjo jis.

https://rumble.com/v1rrxs8-there-may-not-be-a-2024-election-martin-armstrong.html

Kalbant apie finansų frontą, Armstrongas tvirtina: „Visa mums žinoma pinigų sistema žlunga. Būtent tai ir buvo obligacijų krizė Jungtinėje Karalystėje”.

 

Analyst Warns “There Probably Won’t be an Election” in 2024

Facebook komentarai
});}(jQuery));