ALYTAUS Policijos melagių gėdos lenta ( 1 dalis )

alyt

ALYTAUS MELAGIŲ GĖDOS LENTA ( 1 dalis )

Tom Khan

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams yra norma pažeidinėti teisės aktus?

2021-11-10 Alytaus apylinkės teisme Alytaus rūmuose, vyko teismo posėdis, dėl Astos Rubinaitės nuteisimo už kitų asmenų padarytas nusikalstamas veikas.

Skandalingai pagarsėjusio Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokur oro, kuris, neišlaikęs eilinės atestacijos, ir buvo pažemintas pareigose, iniciatyva buvo pakviesta liudyti, naujoje šmeižikiškoje byloje (neaišku, kokiu tikslu?), AAVPK tyrėja Irena Rinkevičiūtė-Javdokūnina.

Trumpai priminsim – 2018-10-10 Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas (pirma šmeižikiška byla), pagal šmeižikišką advokato Antano Pliaugos pareiškimą, neva Asta Rubinaitė norėjo nužudyti advokatą Antaną Pliaugą, bei rinko kažkokiuo tai slaptu – stebūklingu būdu apie jį informaciją. Minėta tyrėja, teigė, kad Asta už tai bus pasodinta į kalėjimą 7 metams. Minėtą ikiteisminį tyrimą kompetetinga prokurorė Laura Mačiulytė-Valaitė nutraukė.

Melagingas liudijimas

AAVPK tyrėja Irena Rinkevičiūtė – Javdokūnina, 2021-11-10 davusi teismui priesaiką, liudijo, neva Asta Rubinaitė, šmeižikiškoje byloje IT nr. 01-1-48816-18 (kuri jau yra nutraukta), piktybiškai neatvyko apklausai  ir dėl minėto ją sulaikė 2018-11-13 dviem parom. Taip pat teigė teismo posėdžio metu, neva Asta jai skambinėjo ir ji, ir jos bedradarbės piktybiškai neatsiliepinėjo į skambučius. Dar minėjo, kad Asta, skundėsi, kad ji buvo AAVPK sulaikymo metu (2 parom) kankinama ir dėl to rašė skundus. Prisiminė galimai labai reikšmingą įvykį byloje, kad jai kažkas po darbo, apsipirkinėjant parduotuvėje, į jos privatų numerį iš jai nežinomo numerio paskambino ir pasakė kokia jos plaukų spalva. Ji įtarė, kad tai Asta.

Pirma sulaikė paskui išsiuntė kvietimą

Skaitytuvas 20181205 53

Priminsim gerbiamiems skaitytojams, kad Asta nebuvo gavusi jokio kvietimo atvykti apklausai, šmeižikiškoje byloje (pirmoje byloje), pirma sulaikė 2018-11-13 su drono pagalba, paskui po išsilaisvinimo 2018-11-15, Asta gavo kvietimą atvykti apklausai 2018-11-15 10 val. Jei minėtu laiku Asta būtų neatvykus į apklausą, tik tuomet minėta tyrėja turėjo teisę skelbti paiešką ir atvesdinti. Viskas įvyko atvirkščiai.

Tyrėja pati prisipažino piknaudžiavimu tarnybine padėtimi

2018-10-24 Astos ir jos motinos visi įrenginiai buvo paimti kratos metu. Prokurorės Lauros Mačiulytės-Valaitės sprendimu, buvo įpareigota tyrėja Irena Rinkevičiūtė – Javdokūnina viską grąžinti. Priminsime, kad neteisėtai buvo sulaikytas ir laikytas apie mėnesį Astos vairuotojos pažymėjimas, kuris neteisėtai kratos metu buvo pavogtas. Vairuotojos pažymėjimas gali būti sulaikomas, tik pažeidus KET taisykles ! Nei Astos motinai, nei Astai, prisiskambinti, dėl daiktų atsiėmimo nepavyko.Tik nuvykus į AAVPK Astos motinai pavyko atsiimti įrenginius. Minėta tyrėja, teigė, kad neva Asta, jai skambinėja. Piktybiškai, neatsiliepė į skambučius, taip sukeliant dirbtinai skambučių kiekį, kad galėtų teigti, neva Asta skambinėja.

Pasas ir vairuotojo pažymėjimas – ne dokumentai, o daiktai

Minėta tyrėja, kratos metu pasisavino Astos pasą ir vairuotojos pažymėjimą, teigdama, kad tai labai reikšmingi daiktai šmeižikiškoje ikiteisminio tyrimo byloje.

AAVPK kameroje, higienos reikmenų nėra

Tyrėja Irena Rinkevičiūtė- Javdokūnina, buvo labai nustebusi, kad Asta buvo pasipiktinusi, kad kameroje, nėra net pačių papraščiausių higienos priemonių, kaip tualetinio popieriaus, muilo ir t.t.. Galimai ji tokių priemonių nevartoja namuose – tai jai norma. Apie nusiprausimą, susišukavimą, persirengimą ir t.t… nėra – net kalbų. Astai griaužė akis, net nesuteikė med. pagalbos, dėl kontaktinių lešių išsiėmimo, tai irgi neskaito kankinimu. Svetimo skausmo nebūna. Po dviejų parų kankinimo, šantažo būdu, su grąsinimais, kad bus Asta uždaryta 30 parų, nubogino Astą į Kauno teismo psichiatrijos skyrių. Eilinį kartą pildė advokato Antano Pliaugos norus, kuris siekia prievartos būdu, paversti – apšaukti Astą išprotėjusia ir uždaryti iki grabo lentos į psichūškę (turim grąsinimo  įrašus).

AAVPK tyrėja Irena Rinkevičiūtė-Javdokūnina ne‘žino kur dirba

Turime telefoninį pokalbį, kuriame AAVPK tyrėja Irena Rinkevičiūtė-Javdokūnina, teigia, jog ji dirba ne biudžetinėje įstaigoje, o UAB‘e. Gal teisybę ir pasakė, nors vieną kartą.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));