ALVYDAS VEBERIS. NEBIJOKITE!

514

514

 ALVYDAS VEBERIS. NEBIJOKITE!
Alvydas Veberis

 

NEBIJOKITE!

 

img 1443

 

Taikus ,,Šeimų-tautos gelbėjimo maršas”, tai paskutinis lašas kantrybės perpildytoje taurėje. Pribrendo keisti visą ,,mėšlą”. Dar diskusijoje (pabaigoje nuoroda-video) yra naivuolių, kad esamieji išlaikytiniai vykdys tautos valią ir pasikeis. Atsibuskite! Negi 30 metų dar proto neįgavote? Tokius lengva dar ir dar kartą mulkinti. Pritariu V.Tomkui. Nustokite žemintis prieš išsigimėlius, kurie tarnauja užjūrio tironams. Geriau kažkurį laiką be jokio Seimo, nei palikti tuos pačius.

 

Su maršu apjuosti Seimą, Vyriausybę, LRT… atsijoti grūdus nuo pelų (grūdų liks mažai). Deginti laužus, neįleisti į jų darbo vietas arba įleidus neišleisti, kol suvoks kur nuvedė šalį. Dėl stiprybės ir daromos jų reklamos, be eilės nemokamai suleisti po keletą vakcinų, kol neišbaigė išmarinti tautos. Juk juos vakcina gydo. Paruošti visoms keičiamoms pagrindinėms pareigybėms dublius iš dorų, sąžiningų visiems žinomų tautiečių, kurie neštų pilną atsakomybę. Tam tikslui pagrindinis vedlys turi būti Dievas ir Jo įsakymai.

5k

 

Antras po Jo, kuris Juo pasitiki ir vykdo Jo valią. Kai bus visi darbai nukreipti į Visagalį, tuomet bus galima išvalyti visą KGB puvėsių sistemą su jų pakalikais tampomais už ,,virvučių“. Jokių šėtono irštvos (Romos katalikų bažnyčios) palaiminimų! Jie vykdo žvėries darbus. Negi akli? Ten vyrauja pagrindinė celibatinė pedofilų irštva, sukaupti didžiausi turtai, Dievo įsakymų pakeitimai ir jų nesilaikymas, prekyba žmonėmis, narkotikai ir t.t. Vingio parke oficialią renginio dalį pradėkite atiduodami garbę Viešpačiui.

 

Tam tikslui atsiklaupkite visi ir pradėkite nuo Kristaus išmokytos maldos ,,Tėve mūsų”. Dievas išgirs. Priešingu atveju, iš to renginio bus vienadienis pasireklamavimas ir migla. Muilo burbulas.  Užtenka vykdančių ,,žvėries” komandas iš ES ar NATO. Būkime pasiruošę atsargai.  Jei piktavaliai (esama valdžia) sugalvos panaudoti prieš taikius gyventojus smurtą, turėti atsarginį variantą ir prašyti pagalbos (iš anksto suderinus) iš ,,tironų”,-A.Lukašenkos bei V.Putino. Jų tironai bijo. Greit visus ,,skalikus” ir kiršintojus pastatys į vietą. Bus jiems tada ,,kraujo ir aukų”. Išsilakstys kaip žiurkės.

514

1116

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dėl pagrindinio Tautos vedlio, kuriam paklustų tauta, būtina  gerai pagalvoti.

Gal profesorius A.Jakubauskas, o gal keleivinio lainerio „Boeing 737-800“ kapitonas instruktorius Vytautas Radavičius? Tai doras lietuvis, gamtos vaikas, tautos sūnus. Vienyti ir kviesti į šeimos maršą visus: tiek Vaišvilą ar Radžvilą, Balčių ar Juozaitį, Žemaitį, Kepenį ar Tomkų, Drižių, Savicką ar Sabonį…, mokslininkus, profesorius… Neskaldyti, o jungti. Klaidų daro visi. Šiame posėdžio balagane irgi matome, kad ne visi skaidrūs. Visur yra ir bus Judų.

 

Apie naujus maršus neplanuokite, nes nebeprisišauksit. Žmonės jau nusivylę ir pavargę nuo visų piketų, mitingų, peticijų rašymo, parašų rinkimų, teisėsaugos tarnaujančios ne tautai, bet maitvanagiams, valdžios ir jų pažadų mulkinant liaudį… Tai šauksmas tyruose. Neapkraukime savęs ir kitų papildoma našta, kurios nepakeliame. Maršų negali būti per daug.

 

Vienas iš rimčiausių kalbėtojų pradedant renginį Vingio parke būtų visuomenininkas, artistas, humoristas A.Orlauskas. Jis užduoda gerą toną ir yra kalbos profesionalas. Sisteminis A.Tapinas mato rimtą konkurentą, todėl neriasi iš kailio jį žemindamas internete. O kas tokiems belieka, kai padai svyla? Be nuodėmės nėra nei vieno. Svarbu jas pripažinti ir nepasiduoti provokacijoms. Kai kada tenka nuryti karčią piliulę. Dievas įvertins. Jis teisėjas be kliaudos.

 

video: https://www.youtube.com/watch?v=28VUfkFJaIo

Facebook komentarai
});}(jQuery));