Algirdas Paleckis nuteistas pagal nuoseklius pedofilo parodymus, kurie keitėsi penkis kartus

Na ką, išklausiau internetu visą Algirdas Paleckis teismo nuosprendžio skelbimą.
Teismas Algirdui paskyrė 6 metus kalėjimo. Kadangi 1.5 metų A. Paleckis jau atsedėjo kalėjimo vienutėje, tad jam dar liktų 4,5 metų kalėti.
Gerai, jog tai pirmoji instancija, tad aukštesniajai, per 20 dienų, sprendimą galima skųsti. Paleckio pusė neabejotinai tą darys.
Visas byla rėmėsi vieno Deimanto Bertausko parodymais, kuriuos teisėja pavadino nuosekliais, nors žinoma, kad pilietis Bertauskas savo parodymus keitė net 5 kartus. Kai tuo tarpu Algirdas Paleckis nuosekliai neigė jam metamus kaltinimus.
Pradžioje Deimantas Bertauskas neigė bet kokius kaltinimus, jog jis su A. Paleckiu šnipinėjo, tačiau kai jam iškėlė bylą dėl vaikų pornografijos laikymo – parodymus pakeitė.
Verta paminėti, jog šiandien (liepos 27 dieną) D. Bertauskas buvo išteisintas. T.y tikėtinas pedofilas nėra jokia grėsmė, o Algirdas Paleckis – grėsmė.
Taip pat teisėja skleidė keistas mintis apie tai, jog A. Paleckio tikėtinai rinktina informacija nėra slapta. Tad kyla klausimas, jeigu žmogus kaltinamas, jog renka informaciją neįvardintam subjektui iš Rusijos (taip ir liko neaišku ar toks egzistuoja) kuri nėra slapta, t.y vieša, tad kur kriminalas?
Tada bet kas renkantis viešai prieinamą, neįslaptintą, informaciją gali būti skelbiamas kaip šnipas.
Kad mes matome atvirą „bezpridielą“, turbūt nelabai čia kam ir bereikia aiškinti.
Lietuvą valdanti nusikalstama grupuotė visada pasižymėjo nesąžiningumu, godumu bei kenkėjiškumu. Tačiau pastarųjų metų įvykiai rodo, jog einama vis įžūliau ir agresyviau.
Jeigu kažkas tikisi taip tyliai „praglūdėti“ ir išvengti banditinės valstybės susidorojimo girnų, tai siūlau persigalvoti.
Būsimų aukų sąrašas labai ilgas. Nebent nustosim būti tik pasyviomis aukomis, bet ir pereisim į nuoseklų šios klikos puolimą.
Telkimės.
Gali būti 2 žmonės ir knyga vaizdas
Facebook komentarai
});}(jQuery));