Algirdas Paleckis : „Jie įsiveržė į mano namus visu būriu, įbaugindami žmoną ir vaikus”

Kas ir kaip kurpia “šnipinėjimo bylą”?

(Atviras laiškas iš Lukiškių g. Nr.2, 2019-05-28)

Man yra uždrausta atskleisti bylos “duomenis”. Bet burna dar negalutinai užčiaupta. Galiu dar kai ką pasakyti. Buvęs saugumiečių vadas Grina prieš keletą metų ištarė : ‘kas važinėja į Rusiją, tas galimai kelia grėsmę Lietuvos saugumui”. Štai ji, nuostabi demokratinio fašizmo logika. Su rasizmo kvapeliu – nedrįskite draugauti su rusais. Bet Grybauskaitei ir šito nepakako. Ji nušalino Griną, nes šis mat “rašė per daug pažymų ir negaudė šnipų”. Šiuos jos žodžius teisingai suprato pakeitęs Griną Jauniškis, aklai vykdantis Grybauskaitės ir  amerikiečių nurodymus. Mane dažnai kviesdavo į įvairius renginius užsineyje, įskaitant ir Rusiją, ir aš nesiruošiau leistis įbauginamas demokratinių fašistų, todėl laisvai važinėdavau. Specialiai nuvažiavau į Krymą ir pareiškiau solidarumą su dauguma vietos gyventojų, nepanorusių patekti į banderovinių – porošenkinių fašistų nagus. Įvairiuose renginiuose užsienyje smerkdavau agresyvią JAV politiką visur eksportuoti savo vertybes, Baltijos šalių liokajiškumą ir žmonių nuskurdinimą, rusobobiją, Lietuvos pavertimą JAV torpeda prieš Rusiją. Nesiruošiau, kaip dauguma Lietuvos politikų, derintis prie landsberginio tono. Gyvename šioje žemėje trumpai – tad gaila brangaus laiko drebinant kinkas ar kišant galvą į smėlį – turime kalbėti tiesiai ir aiškiai. Beje, šiandien, gegužės 28 d. yra Vytauto Petkevičiaus gumtadienis – jis buvo žmonių mylimas uūž laisvą ir nuoširdų žodį.

Tą vėlų spalio vakarą jie įsiveržė į mano namus visu būriu. Įbaugindami vaikus, žmoną. Kiša man “špargalkę” – esu įtariamas šnipinėjimu. “Apgailėtini avigalviai”, – digntelėjo oirma mintis, – “nieko originalesnio nesugalvojo”. Rado baisų įkaltį – Georgijaus juostelę.. Tiesa, sveikinu vusus su praėjusia gegužės 9 d. Su pergale prieš fašistinį brudą. Mes jį ir vėl įveiksmie

Kitame laiške pratęsiu savo mintis. Ir sveikinu su Grybauskaitės eros pabaiga. Nors liko daug jos liokajų. Po penkerių metų ji gali grįžti. Šitą fašiostę reikia stabdyti iš visų jėgų.

Algirdas Paleckis

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));