Algimantas Rusteika : Kas vakarą vis pagalvoju – o kada konservatoriai ištrauks nuzulintą plokštelę „rusai puola”?

Algimantas Rusteika

Kas vakarą vis pagalvoju – o kada konservatoriai ištrauks nuzulintą plokštelę „rusai puola”? Kada pagaliau bus atkreiptas nesusipratėlių dėmesys apie grėsmę nacionaliniam saugumui, kurio niekas be vienintelių kovotojų už Lietuvą nepastebi? Juk turi kas nors kreiptis į pasaulį ir visus geros valios žmones, kad atvertų akis! Juk turi rinkėjai ir visa pažangioji Visata mus pastebėti!

Ir štai, A.Kubilius ir R.Juknevičienė kovo 31 d. Sukurpia pareiškimą į Europos Sąjungos vadovybę ir visų Europos Sąjungos valstybių lyderius – lygis, ar ne? Kreipimasis – rusai puola! Kremlius naudojasi pandemijos situacija dezinformacijai ir propagandai! Skleidžia klaidingą ir nepagrįstą kritiką šventajai Europos Sąjungai už neveiklumą!

Mielas Andriau ir Rasa, pasakykit, o ką gi oponentams kritikuoti, jei ne priešininkų klaidas ir neveiklumą? Aišku, prakeikti rusai tik apsidžiaugė, pamatę Briuselio bejėgystę ir veidmainystę pavojaus akivaizdoje, bet ar kritikuojantieji dėl to kalti?

Ar kalti tie, kurie nieko nepadarė, ar visa tą matanti ir kritikuojanti Lietuvos ir Europos visuomenė, praktiškai visa mūsų žiniasklaida? O gal kalta Italija ir italai, kur Europos Sąjunga tapo keiksmu ir miestų ir miestelių merai visoje šalyje nuleidžia ES vėliavas, o ją iškėlęs gali kaip mat gauti į snukį?

Ilgai konservatorių šviesuliai laukė, kad pasipiktinusi visuomenė mūru pakiltų prieš Kremlių ir jie galėtų ant bangos stoti naujos kovos vardan tos priešakyje. Deja, nesulaukė. Pasaulinio lygmens kreipimąsi publikavo tik Panevėžio informacijos centras. Feisbukuose pasišaipė V.Laučius, visi pasijuokė ir pamiršo.

Visi, išskyrus autorius. Visą savaitę stachanovietiškai dirbo, skambino, rašė, tampė Briuselio koridoriuose kolegas už skvernelių. Ir iš daugiau kaip septynių šimtų deputatų pareiškimą pasirašė A.Maldeikienė, L.Mažylis ir dar pora dešimčių durnelių.

Susijaudinę konservatoriški eurodeputatai, matydami, kad ir vėl niekas jų šventos kovos nepastebi, šiandien rytą pateikė Eltai mokamą „pareiškimą spaudai” ir sustingo, laukdami rezultatų. Elta įdėt pareiškimą tai įdėjo, bet su prierašu „Dėmesio! Už šią informaciją ELTA neatsako. Už tai atsako ją publikavęs klientas”.

Kaip sunkiai slinko laukimo valandos! Valio, paskelbė Šiaurės Lietuvos informacijos agentūra AINA! Andrius su Rasa bemat deda savo feisbukuose ir pastato ausis. Bet vėl slenka valandos, o I.Šimonytė tyli, G.Landsbergis nepasidalina, Delfis, LRT, 15min nepublikuoja! Ateina vakaras, programa Vremia ir komentatoriai tyli!

Atsiminkit šią dieną, to dar nebuvo – tai naujo etapo pradžia. Visiškas fiasko, mielieji. Savaitę dirbot, o net konservatorių pakalikams ir ištikimiesiems pseudožurnalistams tapo gėda publikuoti jūsų sugalvotas nesąmones. Pasiektas naujas dugnas.

Nors iš apačios jau girdėt, kaip beldžiasi jūsų kolegos.

Facebook komentarai
});}(jQuery));