Algimantas Rusteika : Diktatūra, prisidengiant Stambulo konvencija ir „moterų teisėmis“

laisves

laisves

Algimantas Rusteika

Dar apie ES direktyvą „dėl kovos su smurtu prieš moteris ir smurtu šeimoje“. Pasakykim iki galo viską.

1. Direktyva buvo rengiama seniai. Viską apie ją žinojo – ir opozicija, kuri turi atstovus Žmogaus teisių komitete, rengiančiame slaptus nuo visuomenės posėdžius tai visuomenei nepriimtiniems sprendimams priimti. Viską žinojo didieji etatiniai visuomenininkai, „kovotojai už prigimtines šeimas“, ką patys ir prisipažino. Ir visi tylėjo, kad tik žmonės nieko nesužinotų.

2. Direktyva bus priiminėjama ES Parlamente ir ES Taryboje. Parlamente balsavimas bus į vienus – mūsų – vartus. ES Taryboje iš 27 šalių tam, kad sprendimas būtų nepriimtas, būtina balsavine „blokuojanti mažuma“. Reikia 4 ES narių balsų prieš – tą galime surinkti. Bet kita būtina sąlyga – balsuojančių PRIEŠ valstybių gyventojų skaičius turi būti 35 % viso ES gyventojų skaičiaus, t.y. nuo 447 mln. tai būtų 156 mln. Net jei PRIEŠ balsuotų visa prieš Stambulo konvenciją pasisakanti Vidurio ir Rytų Europa, t.y. Lietuva (2,5 mln.), Vengrija (9,5 mln.), Lenkija (38 mln.), Čekija (10,7 mln.), Slovakija (5,5 mln.), Bulgarija (7 mln.), net Latvija ( 2mln.), turėtume tik vos per 70mln. PRIEŠ pasisakančių ES gyventojų, t.y. nei pusės reikalingo 156 mln. skaučiaus.

3. Taigi, direktyvos priėmimas yra tik laiko klausimas ir ji tikrai bus priimta.Tą sakau tam, kad suvoktumėte realybę, neturėtumėte absoliučiai jokių iliuzijų ir suprastumėte padėties rimtumą. Žaidimai baigėsi, liberalmarksistai žaidžia Va Bank ir eis iki galo.

4. Kas laukia? DIKTATŪRA.

s
s

Direktyva įves į nacionalinę teisę „smurto pagal lytį“ savoką, kuri bus taikoma ir „socialinėms“ lytims. Joje numatyti ir bus privalomai įteisinti tokie nusikaltimai, kaip „priekabiavimas kibernetinėje erdvėje“, kas reiškia bet kokią paskelbtą „įžeidžiamą medžiagą“, darančią „psichologinę žalą“. Kitas nusikaltimas – „neapykantos kurstymas kibernetinėje erdvėje“, kada „viešai platinama kurstomoji medžiaga“. Už šias „veikas“ privalomai bus baudžiama realiu laisvės atėmimu atitinkamai 1 arba 2 metams. Įvedama senatis 5 ir 7 metams, t.y. mus pasodins atgaline data už praeityje pasakytus žodžius.

Ir ne tik už pasakytus, bet ir už nepasakytus, nes (citata): “ kurstymui vartojama kalba ne visada susijusi su asmens biologine ar socialine lytimi, tačiau apie šališką motyvaciją galima spręsti iš kurstymo bendro turinio ir konteksto“. Išverčiu į lietuvių kalbą – mus pasodins net ne už tai, ką pasakėm, o už tai, kas „yra kontekste“ ir pasivaideno įsižeisti užsimaniusiam asmeniui.

307564769 3318227925122816 6208046371696758596 n
307564769 3318227925122816 6208046371696758596 n

Bus steigiamos valstybinės įstaigos, kurios seks piliečius, skundimo linijos, „įsižeidusiems“ net nereikės patiems ką nors daryti – šios įstaigos imsis sankcijų jų vardu ir už juos. Bus blokuojamas ir trinamas turinys internete, „įsižeidusiems“ priteisiamos žalos dydis bus neribojamas, interneto turinys bus blokuojamas nelaukiant net baudžiamojo proceso rezultato, net jei skundas bus nepagrįstas. Didžiulės teisės suteikiamos „nevyriausybinėns organizacijoms“(kažką primena, ar ne?), kurias valstybė turės remti finansiškai. Ir t.t., ir pan.

5. Vakarų Europa šiuo požiūriu jau yra prarasta, pasidavusi ir numirusi. Šį košmarą galime sustabdyti tik veikdami kartu su Rytų ir Vidurio Europos tautomis. Direktyvos įgyvendinimui skirti dveji metai, dar galime išsirinkti ne bepročių ir ne bukalaurų Seimą. Dar yra didelė galimybė, kad Amerika nebeišsiriks demokratinių marksistų, vedančių į Vakarų cicilizacijos susinaikinimą ir pasaulinis procesas pasisuks kitaip.

Tik žinokim viena – niekam mes pasaulyje nerūpim, išskyrus mus pačius. Niekas neišgelbės ir negelbės, jei patys tylėsim. Darykim, ką galim – rašykim, kalbėkim, reikalaukim, rėkim. Nėra nieko, ko negalima pakeisti ir nugalėti, išskyrus mirtį. Bet ji mūsų palauks.

s
Algimantas Rusteika : Diktatūra, prisidengiant Stambulo konvencija ir „moterų teisėmis“ 3
Facebook komentarai
});}(jQuery));