Akivaizdu, kad sistema nepasodins Grybauskaitės neišdavusio E.Masiulio

274058183 10228344641789432 3741954095502498942 n
Prakalbo Masiulis. Akivaizdu, kad jo nepasodins Nes įduotų keletą koncervų (Degutienę, anūką, Kasčiūną) ir žinoma Grybauskaitę. Šį pavasarį bus 6 metai nuo skandalo pradžios. Keletas pačio Masiulio citatų iš baigiamosios kalbos teisme:
„Nekyla abejonių – absoliučiai politinė byla, turinti dar ir savo užsakovus.
Pašalinti E. Masiulį ir sumenkinti Liberalų sąjūdį naudinga politiniams konkurentams. Konservatorių faktorius. Apsiskaičiavo, nes į naudą išėjo Valstiečiams – Žaliesiems. Sužlugdyti tariamus „oligarchus“ , kurie vieninteliai liko – LR Prezidentės D. Grybauskaitės misija. Nes kiti, jau buvo sužlugdyti ir ordinai išdalinti.
Tuo metu plačiai paplitusi ir įsigalėjusi „slaptų pažymų“ sistema. Todėl ir sekė su formaliu pratęsimu, kas 3 mėnesiai. Todėl ir nepradėjo tyrimo dėl baigtinio epizodo, kuris šiuo metu yra atsidūręs kaltinimuose man. Nes reikėjo pažymų apie tuos, kurie galimai pretenduos į aukštas valstybines pareigas po 2016 m. Seimo rinkimų. Kas čia neaišku? Ir ši byla gimusi iš pažymų pasaulio, kuriame netrumpą laiką gyveno mūsų valstybės pirmieji asmenys.”
„Apklausus visus liudininkus, o ypač pareigūną J. Skuder šiame procese, dabar jau aišku, kad ne visa medžiaga surinkta ikiteisminio tyrimo metu ir aktuali bylai, buvo perduota Gerbiamam teismui. Konkretūs pavyzdžiai.
LR Prezidentės D. Grybauskaitės susirašinėjimas su manimi elektroniniais laiškais, kur buvo minimi net šiuo metu teisiami juridiniai asmenys. Ai čia nereikšminga. Vieno pareigūno sprendimas. Ar tikrai tai normalu ir objektyvu? Ar teisėta?
LR Prezidentės D. Grybauskaitės prašymo aptarimas su R.K. ir R.R. 2015 12 01 restorane Stebuklai. Dingsta iš įrašyto pokalbio, kuris yra pateiktas į bylą. Vieno pareigūno sprendimas. Čia yra normalu? Nieko tokio?”
„Dėl TS LKD atstovų vaidmens šioje byloje
Konservatoriai M.A. ir L. K (Laurynas Kasčiūnas). ikiteisminio tyrimo metu buvo apklausti, kaip liudytojai šioje byloje. Vėliau jie apklausti, kaip liudytojai teismo posėdžiuose. Beje, byloje apklausta ir daugiau šiai partijai priklausančių žmonių. ( G.L. (Gabrielius Landsbergis) , I.D. (Irena Degutienė) ir t.t.). Iš esančių byloje duomenų, tyrėjų užduotų klausimų ikiteisminio tyrimo metu M.A. ir L.K. (Laurynas Kasčiūnas), akivaizdžiai matyti, kad pritaikius prokuroro standartus, medžiagos juos paversti įtariamaisiais, o vėliau ir kaltinamaisiais, daugiau negu reikia, kur kas daugiau, negu G. Steponavičiaus ar Š. Gustainio atvejais. Tačiau jie šioje byloje yra „išvalomi“, kaip neverti dėmėsio ir lieka įprastais liūdytojais. Gerbiamas teisme, tai kaip vertinti tokį politinį segmentavimą? Ar tai ne suponuoja prokuroro politinių simpatijų pasireiškimo ir ypatingo ryšio su šia politine jėga? Gal taip reikia? Nes galimi užsakovai, galimai nebaudžiami? Tai va, kas yra politinė byla iš tikrųjų.”
Facebook komentarai
});}(jQuery));