Aiškinantis A. Magylos įsakymą, skirtą pažaboti koronaviruso plitimą, atsiskleidė daug įstabių detalių

Aiškinantis A. Magylos įsakymą, skirtą pažaboti koronaviruso plitimą, atsiskleidė daug įstabių detalių

Paskelbta: 2020-09-30 08:06 Autorius: ekspertai.eu

fgfg

Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos direktorius Alanas Magyla rugsėjo 28 d. išleido įsakymą kuriame visiems savo mokiniams ir dešimčiai mokytojų nurodė užsidaryti namie, tai pavadindamas privaloma izoliacija.

Apie tai ir buvo aiškinamasi rugsėjo 29 d. tiesioginėje „PressJazz studija LIVE“ laidoje.

Viskas prasidėjo nuo to, kad viena jo vadovaujamos gimnazijos moksleivė važinėdama su rieduciais nukrito ir susilaužė ranką. Mergaitei atvykus į gydymo įstaiga jai buvo padarytas testas nuo koronaviruso, kuris buvo teigiamas, nors vaikas nejuto jokių ligos simptomų.

To pakako, kad mergaitę ir dar 10 mokytojų bei visus gimnazijos moksleivius direktorius A. Magyla nusiųstų namų areštan.

Gimnazijos tinklalapyje skelbiamose instrukcijose nurodoma, kad jei tėvai neturėtų atskiro kambario savo atžalai izoliuotis, tuomet reikėtų skambinti nurodytais telefonais.

Screenshot%202020 09 30%20at%2007 29 42

Tačiau paskambinus šiais telefonais išaiškėįo, kad  A. Magylos vadovaujamos mokyklos tinklapyje „prirašyta nesąmonių“.

Pats direktorius A. Magyla prisipažino nežinantis, kodėl pirmokėliams reikia izoliuotis ilgesnį laiką, negu vyresnių klasių moksleiviams ir patarė kreiptis ir Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC).

Screenshot%202020 09 30%20at%2007 54 56

Tačiau NVSC nurodytais telefonais niekas ragelio nekėlė, todėl gauti jų komentaro nepavyko.

Laidoje taip pat paliesta istorija apie tai, kaip Kėdainių laikraštis „Rinkos aikštė“ pasmerkė Mamą, kuri savo verkiantį vaiką drįso nuvesti iki mokyklos suolo.

Paprašyta pakomentuoti straipsnio turinį, Kėdainių „Aušros“ progimnazijos direktorė Lina Adomaitienė pokalbį nutraukė. O vienas iš „draugiško teismo“ bendraautorių Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos direktorius Gintaras Petrulis sako, kad taip mamai ir reikia, „ji turi laikytis visiems nustatytos tvarkos”.

Į klausimą, kodėl jis verčia mokinius dėvėti kaukes, kai Veryga to neliepia, G. Petrulis atsakė, kad „taip susitarė su moksleiviais“.

Laidoje taip pat buvo pabandyta susiorientuoti premjero Sauliaus Skvernelio paskelbtuose skaičiuose, kiek Lietuvos piliečiams kainuos vakcina nuo koronaviruso. Taip pat buvo keliamas klausimas, dėl kokių priežasčių vakcina nuo gripo  brangesnė negu nuo daug pavojingesnio koronaviruso?

Apie visa tai ir daugiau galite žiūrėti čia:

Susiję:

Dar kartą apie valdiškus kovotojus su jiems ypač pelningu koronavirusu

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));