AIDS centras nebeskaičiuoja, kiek žmonių susirgo AIDS, kai jie buvo pilnai paskiepyti nuo covid-19

aplinsko paskaita e1584087419137

aplinsko paskaita e1584087419137

AIDS centras informavo „Laisvą laikraštį” , kad jis nebevyko „ŽIV ir AIDS atvejų registracijos funkcijos”.

Redakcija kreipėsi į vadinamąjį AIDS centrą su tokiais klausimais :

Sveiki, čia iš Laisvo laikraščio, norėčiau paklausti, kaip keičiasi žmonių, susirgusių aids, skaičius

Kiek žmonių diagnozuotas aids sausį ir vasarį, kiek praėjusių metų mėnesiais?
Kiek kreipėsi dėl pasitikrinimo?
Kokios tendencijos?

 

Gavome štai tokį atsakymą :

Sveiki,

Remiantis LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu „DĖL LYTIŠKAI PLINTANČIŲ INFEKCIJŲ, ŽIV NEŠIOJIMO IR ŽIV LIGOS EPIDEMIOLOGINĖS PRIEŽIŪROS TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ (Galiojanti suvestinė redakcija nuo 2021-12-18) https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.206966/asr  ULAC nebevykdo ŽIV ir AIDS atvejų registracijos funkcijos, todėl atsakyti į užduotus klausimus neturime galimybės.

Dėl Jus dominančių duomenų kreipkitės į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC).

Pagarbiai

Zigmas Nagys

ULAC Švietimo ir komunikacijos skyriaus vedėjas

Šiuos klausimus AIDS centrui verčia užduoti britų ir JAV spaudos pranešimai apie tai, kad vakcinos nuo covid-19 ilgainiui „suvakcinuotam” sukelia AIDS:

Naujausi Jungtinės Karalystės vyriausybės duomenys yra triuškinantys; iš jų matyti, kad trigubai skiepyti žmonės netrukus susirgs įgyto imunodeficito sindromu (AIDS) :

https://dailyexpose.uk/2022/03/22/uk-gov-data-triple-vaccinated-have-a-i-d-s/

image 315

Naujausi oficialūs Jungtinės Karalystės vyriausybės Kovid-19 duomenys yra ir siaubingi, ir gąsdinantys. Jie tvirtai rodo, kad trigubai paskiepytiems Anglijos gyventojams liko vos kelios savaitės iki tam tikros naujos formos Covid-19 vakcinos sukelto įgyto imunodeficito sindromo (AIDS) išsivystymo.

 

Anglijos covid-19 duomenis rengia Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos agentūra (UKHSA), o toliau pateikta lentelė, kurioje nurodytas susirgimų skaičius pagal skiepijimo būklę nuo 2022 m. 6-osios iki 9-osios savaitės, paimta iš jų 10-osios savaitės – 2022 m. – Vakcinacijos priežiūros ataskaitos.

image 146
image 146

Šaltinis – 41 psl.
Kaip matyti iš pirmiau pateiktos lentelės, trigubai paskiepyti gyventojai sudarė didžiąją dalį Covid-19 atvejų kiekvienoje amžiaus grupėje, išskyrus jaunesnius nei 18 metų asmenis. Daugiausia atvejų per šias keturias savaites užregistruota tarp trigubai paskiepytų 40-49 metų amžiaus asmenų – 111 380 patvirtintų atvejų. Palyginimui, tarp neskiepytų 40-49 metų amžiaus asmenų buvo tik 10 400 atvejų.

UKHSA savo vakcinų priežiūros ataskaitose taip pat patogiai pateikia atvejų skaičių 100 000 asmenų pagal skiepijimo būklę, o toliau pateikta lentelė buvo sudaryta iš 3, 6 ir 10 savaitės vakcinų priežiūros ataskaitose pateiktų atvejų skaičiaus lentelių.

image 147
image 147

Šaltinis
Kaip matyti iš pirmiau pateiktos lentelės, per šiuos tris mėnesius didžiausias atvejų skaičius 100 tūkst. gyventojų buvo tarp trigubai paskiepytų asmenų, išskyrus jaunesnius nei 18 metų asmenis per visus tris mėnesius ir 18-29 metų asmenis tik 3 savaitės ataskaitoje.

Dabar, žinodami šiuos duomenis, galime naudoti paprastą „Pfizer” vakcinos efektyvumo formulę, kad apskaičiuotume realų Covid-19 vakcinos efektyvumą tarp trigubai paskiepytų asmenų.

Neskiepytų atvejų skaičius – skiepytų atvejų skaičius / neskiepytų atvejų skaičius x 100

Toliau pateiktoje diagramoje parodytas Covid-19 vakcinos efektyvumas tarp trigubai paskiepytų Anglijos gyventojų 4 savaičių laikotarpiais nuo 2021 m. 51 savaitės iki 2022 m. 9 savaitės –

Kaip matote, vakcinos efektyvumas kas mėnesį mažėjo, o mažiausias efektyvumas užfiksuotas tarp 40-49 metų amžiaus asmenų – minus 248,92 %. Tačiau didžiausias skiepų efektyvumo sumažėjimas užfiksuotas tarp 18-29 metų amžiaus asmenų – nuo +10,19 nuo 51 savaitės iki 2 savaitės iki 2022 m. 9 savaitės jis sumažėjo iki minus-201,52 %.

Tačiau vakcinos veiksmingumas iš tikrųjų nėra vakcinos rodiklis, tai vakcinos gavėjo imuninės sistemos efektyvumo rodiklis, palyginti su neskiepyto asmens imuninės sistemos efektyvumu.

Vakcinos efektyvumas +50 % reikštų, kad visiškai paskiepytas asmuo yra 50 % labiau apsaugotas nuo Covid-19 nei neskiepytas. Kitaip tariant, visiškai paskiepytų asmenų imuninė sistema 50 % geriau kovoja su Covid-19.
Vakcinos efektyvumas 0 % reikštų, kad visiškai paskiepyti asmenys nėra labiau apsaugoti nuo Covid-19 nei neskiepyti, t. y. vakcinos yra neveiksmingos. Kitaip tariant, visiškai paskiepytųjų imuninė sistema yra tokia pati kaip ir neskiepytųjų, kovojančių su Covid-19.
Tačiau jei vakcinos veiksmingumas būtų -50 %, tai reikštų, kad neskiepytieji būtų 50 % labiau apsaugoti nuo Covid-19 nei visiškai paskiepyti. Kitaip tariant, paskiepytųjų imuninės sistemos veiksmingumas yra 50 % prastesnis nei neskiepytųjų natūralios imuninės sistemos veiksmingumas. Todėl Covid-19 vakcinos pakenkė imuninei sistemai.
Laimei, naudodamiesi UKHSA pateiktais atvejo rodikliais, taip pat galime apskaičiuoti imuninės sistemos veikimą. Viskas, ką mums reikia padaryti, tai šiek tiek pakeisti vakcinos efektyvumo formulę neigiamam imuninės sistemos veikimui ir naudoti tą pačią formulę teigiamam imuninės sistemos veikimui –

Teigiamas imuninės sistemos efektyvumas = neskiepytų atvejų skaičius – skiepytų atvejų skaičius / neskiepytų atvejų skaičius x 100
Neigiamas imuninės sistemos veikimas = neskiepytų atvejų skaičius – skiepytų atvejų skaičius / skiepytų atvejų skaičius x 100

Toliau pateiktoje diagramoje parodytas Anglijos gyventojų, paskiepytų trimis vakcinomis, imuninės sistemos veikimas pagal amžiaus grupes keturių savaičių laikotarpiais, palyginti su neskiepytų gyventojų natūralia imunine sistema.

image 145
image 145

Visi trigubai paskiepyti suaugusieji per 5 mėnesius praras 100 proc. viso imuniteto (virusams ir tam tikriems vėžiniams susirgimams), tačiau 18-39 metų amžiaus asmenys jo neteks 2022 m. balandžio viduryje, o 40-49 metų amžiaus asmenys – gegužės viduryje. Šiems žmonėms iš tikrųjų išsivystys visiškai įgytas įgytas imunodeficito sindromas (AIDS)

Iš pradžių „Pfizer” teigė, kad jų mRNA injekcijos veiksmingumas siekia 95 %. Šie skaičiai aiškiai rodo, kad šis teiginys yra klaidingas, tačiau nemanome, kad kas nors kada nors įsivaizdavo, jog skaičiai parodys, kad vakcinos laikui bėgant ne tik praranda veiksmingumą iki nulinio, bet ir palaipsniui pažeidžia imuninę sistemą, kol pasiekiamas neigiamas veiksmingumas.

Facebook komentarai
});}(jQuery));