Advokatų priesaikas priiminės Teisingumo ministrė, advokato padėjėja

dorbovol

dorbovol

Erikas Pavlovičius
Evelina Dobrovolska, kandidatė į Teisingumo Ministrus, rašo, kad baigusi teisės bakalaurą ir net pasirodo buvo advokato padėjėja advokatės kontoroje? ?
Na, aš nesigilinu į Ministrus keliamus išsilavinimo krititerijus, matyt tai ne esmė ? , bet norint tapti advokato padėjėju reikia mažų mažiausiai turėti Bakalauro ir Magistro arba vienkopį Universitetinį teisinį išsilavinimą. Taigi, vangiai Evelina LR buvo advokato padėjėja dirbanti neegzistuojančioje „Advokatės kontoroje“ ? Ech, bet matyt Lietuvoje kas negalima eiliniam, koncervatoriams viskas galima ?
dobro
Na manau derinama su valdančiaja dauguma. Negali būti taip, kad busimam premjerui tektų raudonuoti. Be to aš neatskiriu konservatoriu nuo liberalų ir liberalių laisvės siekėju. Galimai esu mažai išprusęs politinei erdvej. Vienok. Advokatės kontoros tokios LR nėra, o ir reikalavimu neatitinka kandidatė tapti advokato padejeja. Ją isrinkus ji savo parašu vainikuotų prisiekusius advokatus, kurie visu ūgiu aukštesni. Tai kuria vieta, švelniai tariant, vainikuotu. Matyt tiek,  kiek pasiektu. Na graudu
Facebook komentarai
});}(jQuery));