Advokatai ir gydytojai įspėja, kad ligoninės nebėra saugios – „Remdesivir” vaistas nužudo 25 proc. pacientų – 85 proc. pacientų, prijungtų prie ventiliatorių, miršta

stop the shot

Vakar paskelbėme daktarės Elizabeth Lee Vliet straipsnį, kuriame teigiama, kad „patekimas į ligoninę tapo panašus į patekimą į kalėjimą”.

Tai buvo meistriškai parašytas straipsnis, kuriame atkreiptas dėmesys į šiandien taikomas programas, kuriomis žmonėms primetami COVID protokolai, sukeliantys ankstyvą mirtį ir eutanaziją vyresniems nei 50 metų pacientams.

 

Daktarė Vliet taip pat vakar paskelbė spaudos konferenciją „Stop the Shot – Caught on Tape”, kurioje ji apklausė keletą gydytojų ir advokatų, kovojančių prieš dabartinę ligoninių sistemą, kuri tiesiogine prasme žudo žmones.

Tai 90 minučių trukmės vaizdo įrašas, kurį galima rasti svetainėje Rumble čia.

https://rumble.com/vodzsv-attorney-thomas-renz-these-hospitals-are-murdering-people-and-they-know-it.html

Šios spaudos konferencijos pranešėjus suskirstėme į trumpesnes atkarpas ir įkėlėme jas į savo Bitchute ir Rumble kanalus.

Šie gydytojai ir advokatai, kurių dauguma taip pat neteko artimųjų, kurie buvo laikomi ligoninėse kaip kaliniai ir buvo nužudyti, duoda praktinių patarimų, kaip pasiruošti vizitui į ligoninę, jei manote, kad jums reikės ja pasinaudoti.

Tačiau jie visi sutaria, kad dabar visi, kiek įmanoma, turėtų vengti ligoninių, nes jos tiesiog žudo žmones, primesdamos pavojingus COVID protokolus, dažnai prieš paciento ir jo šeimos narių valią.

Jei manote, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose nieko panašaus niekada negalėtų nutikti, tuomet jūsų ir jūsų mylimų žmonių gyvybės dabar gali būti labai svarbios, o patarimai ir žinios, kurias sužinosite klausydamiesi šių interviu, gali tiesiogine to žodžio prasme būti skirtumas tarp jūsų gyvenimo ir mirties.

https://healthimpactnews.com/2021/attorneys-and-doctors-warn-that-hospitals-are-no-longer-safe-remdesivir-drug-kills-25-of-patients-85-patients-on-ventilators-die/

Advokatas Thomas Renzas: „Šios ligoninės žudo žmones” ir jos tai žino

Thomas Renzas yra advokatas, apie kurį jau anksčiau rašėme „Health Impact News”. Šiuo metu jis teikia federalinius ieškinius prieš vyriausybę (HHS) dėl to, kad ši slepia informaciją nuo visuomenės apie tai, kokios pavojingos yra COVID-19 vakcinos, nuo kurių miršta ir susižaloja tiek daug žmonių.

Šiame interviu su daktaru Vlietu jis pateikia naujausią informaciją apie šį darbą ir paaiškina, kad pačios vyriausybės duomenys apie Medicare / Medicaid gydymą rodo, kad nuo vaisto Remdesivir miršta 25 % jį vartojančių pacientų, o 85 % pacientų, prijungtų prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų ilgiau nei 96 valandoms, galiausiai miršta.

Jis teigia, kad tai yra tyčinis veiksmas, o ne atsitiktinumas, nes ligoninėse dirbantys žmonės aiškiai žino, kad taip vyksta.

Žmonės sako „neduokite man „Remdesivir”, o jie vis tiek tai daro. Tai yra nusikaltimas

Jis griežtai įspėja šiose ligoninėse dirbančius gydytojus, kad ketina juos patraukti atsakomybėn už žmogžudystę.

Dr. Bryanas Ardisas neseniai neteko savo uošvio, nes ligoninėje jam buvo primesti COVID protokolai. Jis atliko išsamius tyrimus apie vaistą „Remdesivir” ir Anthony Fauci nusikalstamą veiklą verčiant ligonines naudoti šį pavojingą vaistą, kartu uždraudžiant kitus veiksmingesnius ir saugesnius vaistus.

Dr. Ardis mano, kad pavojingo vaisto „Remdesivir” vartojimas, o ne pats COVID, šiandien yra pagrindinė mirties priežastis COVID palatose. Jis taip pat teigia, kad ligoninės finansiškai skatinamos rekomenduoti „Remdesivir”, o ne kitus vaistus.

Jis įspėja žmones šiuo metu nesilankyti ligoninėse, nes jos medicininiu ir nusikalstamu būdu grobia žmones.

Advokatas Ali Shultzas: Jis taip pat teigia, kad izoliavimas ligoninėje yra tas pats, kas neteisėtas įkalinimas ir kankinimas – nusikaltimai žmogiškumui.

Ali Shultz buvo pagrindinė „America’s Frontline Doctors” advokatė ir šiuo metu gyvena Arizonoje, kur neseniai neteko savo uošvės, kuri dėl COVID protokolų buvo nužudyta Mayo klinikoje Skotsdeilyje.

Jos pastangos ginti pacientus išgelbėjo jos uošvį, kuris galiausiai buvo išleistas iš Mayo klinikos prieš jį nužudant, o dabar ji padeda kitiems išmokti, kaip pateikti baudžiamuosius kaltinimus ligoninėms, žudančioms žmones pagal COVID protokolus.

Advokatė Lauren Martel: L. Lauren Martina L.: Net jei jums nėra COVID, jums gali primesti COVID protokolus

Advokatė Lauren Martel kartu su daktaru Vlietu dirbo keliose pacientų bylose Pietų Karolinoje, kuriose pacientai buvo laikomi kaip kaliniai.

Advokatė Martel pasakoja apie sprendimus šiose ligoninėse priimančius asmenis, kurie yra atsakingi už gyvybę gelbstinčio gydymo COVID-19 neleidimą. Ji pasakoja apie pranešėją, kuris teigia, kad egzistuoja planas, pagal kurį ribojamas veiksmingas gydymas net ir tada, kai pacientai jo prašo.

Ji nagrinėja ne tik teisines priemones, bet ir galimybę įtraukti teisėsaugos institucijas, kad būtų sustabdyta ši šiandien ligoninėse vykdoma žudikiška praktika.

Advokatė Martel taip pat pasakoja apie siaubingus atvejus, kai į greitąją medicinos pagalbą atvykę žmonės, neturintys jokių COVID požymių dėl ko nors kito, buvo atliktas PGR tyrimas ir nustatyta, kad jie serga COVID, tada jiems buvo pradėti taikyti COVID protokolai, net ir nesant jokių COVID simptomų, ir paskirtas gydymas COVD, pavyzdžiui, „Remdesivir”, o po savaitės jie mirė.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Facebook komentarai
});}(jQuery));