Adv. Stanislovas Tomas ne veltui Lietuvos atstovę EŽTT yra viešai išvadinęs kvaila

Adv. Stanislovas Tomas ne veltui Lietuvos atstovę EŽTT yra viešai išvadinęs kvaila

Kristina Sulikienė

„Aš labai norėčiau įvykdyti sprendimą ir tuo pabaigti šį klausimą, bet jis praktiškai neįvykdomas, nes mes vargu ar gausim kokias nors diplomatines garantijas iš JAV. Pinigų sumą, priteistą sumokėti, yra beveik neįmanoma, nes nėra kam“, – trečiadienį Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje sakė K. Bubnytė.

Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/lzinios/Lietuva/lietuva-bando-issisukti-nuo-eztt-baudos-/266890

Anksčiau, kai kolega Stanislovas Tomas vadindavo K. Bubnytę tiesiog kvaila, būdavo nejauku, ar taip galima kalbėti. Bet jūs tik pasižiūrėkit į sakinį, kuriame bent trys nusišnekėjimai.

  1. JAV nevykdys diplomatinių įsipareigojimų. Pirma kvaila idėja. Kada gi JAV jų nevykdė? Juk Neringą Venckienę po šiai dienai laiko uždarytą pagal būtent tarpvalstybinį sutartį, taigi, ir diplomatines garantijas, už sapnų ir šešėlių bylą, kad ji neva sumušė policininką, sumušė Šventąją Motiną, pas kurią nenorėjo eiti mergaitė Deimantė. Na,o kur įrodymai šitai idėjai iš fantastikos sferos? Kur užklausimas JAV dėl šio „teroristo“, ir kur neigiamas atsakymas?  Ar čia kaip su N. Venckiene, kad JAV neteikia informacijos – nors Pašilis niekada jos neprašydavo?

  2. „Nėra kam mokėti“ – už šį sakinį tas žmogutis vėl gali paduoti į teismą: neigiama jo asmenybė, tyčiojamasi, kad jo esą iš viso nėra, suprask, tai ir kankinimo fakto nebuvo. Bubnytė turbūt nebaigusi teisės ir nėra girdėjusi, jog ieškinį galima paduoti pačiam, ir galima per atstovą. Ši neaišku ką baigusi mūsų valstybės atstovė teigia, jog jeigu EŽTT ieškinys būtų buvęs su A. Zubaydah parašu, ji žinotų, apie ką eina kalba, o kadangi jis kreipėsi per atstovą, atseit, visi ir EŽTT, ir advokatai meluoja, o Bubnytė teisi. Tokia pozicija rodo lengvą sveikatos sutrikimą, todėl aš visiškai pritariu St. Tomui, nes atrodo, Bubnytė yra kvaila ir daro gėdą Lietuvai.

  3. Bubnytė be kita ko mini, jog Zubaydah gimęs Saudo Arabijoje, palestinietis – prašau, dvi valstybės, kurių Vyriausybėms galima pervesti jo pinigus, bet ne, Bubnytė, visa, beje, nemiegojusi ir klaikiai atrodanti, pareiškė, jog pinigus deponuos, o jeigu mokės juos, ir vykdys EŽTT sprendimą, tai „rems terorizmą“. Ši kvaila Lietuvos atstovė tokiu būdu patį Europos Žmogaus teisių teismą apkaltino terorizmu. Kvailiau nusišnekėti nebeįmanoma.

  4. Bubnytė vengia klausimo, iš ko gi reikėtų išieškoti regreso tvarka 130 000 eurų – kas atsakingas dėl CŽV kalėjimų įsteigimo. Kadangi tai nekaltas ir šventas Valdas Adamkus, kuris tuoj bus kanonizuotas, tai Bubnytė ir bubena, jog „mokėti nėra kam“. Nes išieškoti iš Valdo Adamkaus gyvenamojo namo vertės dydžio sumą labai jau nesmagu – galgi statysis artėjant šimtmečiui, pasižiūrėjęs į Dalios Grybauskaitės pavyzdį.

Kartu Bubnytė demonstruoja, jog Lietuva, kuri yra Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių Konvencijos narė – dalyvė nori būti išbraukta iš Konvencijos dalyvių sąrašo, o šitai gresia, nes  šiuo metu nevykdoma ne tik Pakso prieš Lietuvą byla – balsavimo dėl jo teisių atstatymo dar nebuvo, bet ir pernai kalinių grupės Matijošaitis prieš Lietuvą 2017 05 23 sprendimas: Lietuvos Vyriausybė, Seimas, prezidentė nesugeba atsakyti, kodėl negeba priimti nuteistųjų iki gyvos galvos lygtinio paleidimo įstatymo. Taip nesinori paleisti jau 25 metus atkalėjusį už vieną vienintelį nusikaltimą Juozą Maksmavičių (kitus žudikus humaniški teismai paleidžia teismo salėje lygtinai, nes „turi teisę pasitaisyti“), nes jis vienas, taip išeina, pakeis valdymo tvarką ir įves demokratiją Lietuvoje. Todėl Lietuva geriau renkasi, kad ją iš viso išbrauktų iš elitinio klubo, ir paskelbtų diktatorine valstybe.

To ir linkime Daliai Grybauskaitei ir šlepetiniam savo „prezidentui“, kuris buvo atitransportuotas nuo CŽV specialiai mums, kad būtų daromi nusikaltimai žmogiškumui.

Šita pati šlepetė juk paieškoma Baltarusijos valdžios už tai, kad būdamas nepilnamečiu, šaudė Baltarusijos kaimuose su Impulevičiaus batalionu.

Kas čia tokio dar vienas karo nusikaltimas, juk jau vienas kabo ant galvos visą gyvenimą. O jeigu prisiminsime 3000 apakusių vaikų dėl jo paimto kyšio, kai jis „valė ežerus“ (mums taip juk pristatoma jo veikla, kad jis labai geras, išvalė Mičigano ežerus, o kad ne visai taip viskas buvo – tai istorija nutyli).

Mums atsiuntė „prezidentą“, kuris gimtinėje turėjo korupcijos baudžiamąją bylą. Kai jis buvo išrinktas, JAV panaikino kaltinimus mainais į ką? Į Parašą ant CŽV kalėjimų. Už kyšį ežerų valymo projekte ir apakusius vaikus nuo chemikalų, kurie buvo išpilti į ežerus, jis būtų gavęs keletą kartų iki gyvos galvos.

Apie šią korupcijos bylą mums Teisės fakultete pasakojo garsus JAV advokatas Žumbakis, klausdamas, ar žinome, ką išsirinkome? Akivaizdu, jog prisipirkę kačių maišuose, dabar su ypatingai kvailais savo „atstovais“, darome Lietuvai gėdą pasaulio akyse. Kai priimti reikėjo „čemodanus“ už CŽV kalėjimus – žinojo, kur priimti, kai reikia iš tų čemodanų dabar atmokėti – pamiršo adresą, kur grąžinti.

Adresas juk vienas – JAV CŽV, iki pareikalavimo, kokių ar garantijų norit? Juk sprendime parašyta, kad reikės Zubaydah gydyti, ir Lietuva turės skirti lėšas. Tai ir asilui turi būti aišku, jog pinigus reikia siųsti į JAV, galima ir į ligonių kasas iš karto. Čia kalbu apie kitą sumą, kurią Lietuva turi skirti „teroristo“ gydymui, ir nustoti apsimetinėti, jog jokių kalėjimų nebuvo: juk Hagos tribunole kabo dar viena byla, kur gauta virš 1 mln. liudijimų. Čia ne dieduko svaičiojimai, kad kadangi jis teigia, kad nebuvo, tai visi turi tikėti. Įtikinamiau atrodo 1 mln. 117 tūkstančių afganistaniečių laiškai į Hagą, negu šlepetės kliedesiai. Įdomu, kokį puskvailį atstovą Lietuva nusiųs į Hagą. Lietuvoje valstybės įstaigoje gali įsidarbinti tik tas, kuris įrodo įgimtą kvailumą, tokie žmonės laukiami ir proteguojami. Vakaruose tai būtų neįtikėtina, kad kuo kvailesnis, tuo labiau pageidaujamas. Tačiau atstovės prie EŽTT atvejis rodo tą tipišką Lietuvos valdininkėlio atvejį, kad jeigu jis kuo kvailiau nusišnekės, tuo labiau įtiks šeimininkui.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));