Ado Jakubausko palaikymo piketas Panevėžyje

5077

5077

Alvydas Veberis

 

Ado Jakubausko palaikymo piketas Panevėžyje

 

 

Seimas šiandien atleido Adą Jakubauską iš Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro (LGGRTC) vadovo pareigų. Jį aršiai gynė  „valstiečiai“, kurie  balsavimą Seime vadino susidorojimu su neįtikusiu žmogumi.  Valdančiųjų atstovai kalbėjo priešingai, kad jokio susidorojimo nėra – A.Jakubauskas tiesiog prastai dirbo.

Seime vyko audringa kova. Girdėjosi įvairios replikos. Respublikos miestuose prie STT rūmų vyko palaikymo piketai. Prie Seimo rūmų  protestavo būrys A.Jakubausko palaikytojų. Prieš svarstymą „darbiečiai“ ir „valstiečiai“ pareiškė, kad balsavime apskritai nedalyvaus ir nedalyvavo.  Per slaptą balsavimą A.Jakubausko atstatydinimą balsavo 79 parlamentarai, prieš buvo keturi, vienas biuletenis rastas sugadintas, pranešė BNS. Balsavime dalyvavo 84 Seimo nariai. Tam, kad jis būtų atleistas, reikėjo mažiausiai 71 balso.

Seimas ir Vyriausybė visiškai negirdi, nereaguoja į gyventojų skundus ir pageidavimus.  Dirba tik jiems patiems naudinga linkme, vykdydami globalizacijos procesus Valstybėje. Skubiai būtinos tautai nuspręsti ir imtis neatidėliotinų veiksmų prieš šią neteisėtai sudarytą Vyriausybę ir klastočių būdu išrinktą Seimą. Nuo pat stojimo į Europos Sąjungą pažeista LR Konstitucija. NATO bazių plėtra, be gyventojų sutikimo-referendumo, taip pat nusikalstama.

video: Panevėžiečių mintys apie kuriamos Gerovės Valstybę. https://www.youtube.com/watch?v=dWcAc6sjeeE

nuotr. Panevėžiečių piketas prie STT rūmų

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));