ramas

ramas

Adios, Ramūnai

Aurimas Drižius

 

Ramūnas Karbauskis mus palieka ir todėl demokratija Lietuvoje žlunga.

 

 

Na, žinoma, Ramūnas dar palieka mums šansą – jo paprašyti pasilikti Seime turi ne kas kitas, o tik Gabrielius Landsbergis.
Būdamas Gabrieliaus vietoje, būtinai atsiprašyčiau Ramūno – juk būtent Ramūnas ir atvedė Gabrielių į Seimą. Galima sakyti, kad Ramūnas ir S.S. yra visos šios liberastinės valdžios ir Seimo „išgimdytojai“, kaip sakė tokia garsi moterėlė iš Garliavos.
Juk žmonės, 2016 m. išrinkdami Ramūną ir suteikdami jam absoliučią valdžią Seime, balsavo ne už Ramūną ar už jo pažadus „išblaivinti“ tautą. Žmonės balsavo tikėdami, kad naujas Seimas galės pakeisti šitą mafijinę valstybę ir kad valdžia pagaliau privers visus piliečius laikytis įstatymų.
Tačiau Ramūnas, į kurį žmonės sudėjo visas savo viltis, elgėsi taip, kaip ir bet kiekvienos į valdžią atėjusios grupuotės vadeiva. Iš pradžių bandė derinti visus veiksmus su vyriausiąja Bestija, paskyręs visus Bestijos pakalikus ministrais į savo vyriausybę. Juk iš pirmos Ramūno vyriausybės tik vienas žemės reikalų ministras buvo „valstietis“, o visi kiti – Bestijos pakalikai. Matyt, Ramūnas tikėjosi, kad bestija leis jam ramiai gyventi, tačiau ši tik tyčiojosi į „valstiečių“ valdžios.
Tada Ramūnas ėmėsi reformų, kurias jam leido daryti mūsų „elitas“ – uždraudė pardavinėti alkoholį sekmadieniais nuo 15 val., ir pakėlė akcizus vynui, dėl ko šis kainuoja keturis kartus brangiau, nei Ispanijoje. Tokiam alkoholikui ir vyno mėgėjui, kaip aš, tai tikrai nepakeliama.
Tačiau tai būčiau atleidęs, jeigu Ramūnas būtų bent ėmęsis bandymų priversti mūsų teismus laikytis įstatymų. Nes šis organizuotas nusikalstamas susivienijimas, pasivadinęs „teisine sistema“, atvirai tyčiojasi iš įstatymų ir Seimų.
Pvz., aš esu žurnalistas, kuriam teismas prieš dešimt metų uždraudę rašyti apie tokį garsųjį markizą De Sadą ir jo vaidmenį „Mažeikių naftos“ istorijoje. Jeigu kas nepamena, tai šios įmonės 51 proc. akcijų buvo dovanotas kažkokiems apsišaukėliams iš ofšoro vardu „Williams International“, vėliau perpirktas „Jukos“, o galiausiai įmonę už daugiau nei 2 mlrd. dolerių nusipirko lenkai iš PKN Orlen. Biudžetui atiteko tik trupinukai – tai yra tiek, kiek lenkai sumokėjo už mažiau nei trečdalį įmonės akcijų, likusius milijardus pasidalino šios garsiosios aferos autorius Patriarchas. Vėliau patriarchas atšventė šį sandorį su garsiuoju Kazicku jo įsigytoje saloje Karibuose. Bet kurioje valstybėje Patriarchas baigtų dienas kaliuzėje, na, gal, paleistų įvertinant jo jaunystės nuopelnus, tačiau bent jau jo visus tvartu atimtų kam nors minimaliai kompensuoti valstybei padarytą žalą.
Vietoj to, kad Patriarchas sėdėtų kalėjime, jis sėdi Dievo tėvo dešinėje, ir per Anūką sako, kaip dabar bus. O teismas man sako, kad rašyti apie šias linksmas istorijas yra nusikaltimas, ir grasina man belange. Nors turėtų būti priešingai – belangėje turėtų sėdėti visa ši gauja su Lietuvos teisės ir politikos „elitu“.
Todėl pasikartosiu – Ramūnas turėjo savo šansą visą šią gaują sukišti ten, kur jų vieta, tačiau nusprendė tik išleisti savo rinkiminį žurnalą „Neliečiamieji“, kuriame dar kartą smulkiai aprašė visus Patriarcho gaujos nuodėmes. Kadangi skaitytojai jau buvo skaitę pirmąjį „Neliečiamųjų“ numerį, tai paklausė Ramūno, o ką šis padarė, kad žurnalo personažai sėdėtų ten, kur priklauso. „Išleidau žurnalą“, – teisinosi Ramūnas. Mažokai, kaip keturiems metams darbo.
Todėl dabar, kai Ramūnas prakišo rinkimus, ir žmonės pamatė, kad jokios vilties kitokiam gyvenimui jis nebesiūlo, tai Ramūnas sako, kad jis išeis, ir mums šakės. Mums ir taip šakės, tačiau tu, Ramūnai, geriau keliauk į Ispaniją pas žmoną ir ten gerai leisk laiką.
Man tik šlykščiausi, kodėl šie „valstiečiai“ nepriėmė įstatymo, pvz., kad ir dėl to, kad būtų visi KGB -istai ištraukti į dienos šviesą. Neabejoju, kad tuose sąrašuose mes matytume visą Patriarcho gaują. Tai kaip čia taip nutiko, kad laisvę Lietuvai iškovojo KGB? Kur čia šuo pakastas? tada Ramūnui nereikėtų leisti rinkimų žurnalų, nes išmuštų šiai gaujai jų pagrindinį kozirį – „mes vieninteliai Lietuvos patriotai, o rusai mus puola ir puls“.
Arba kodėl nepriėmė keturis metus žadėtų teismų tarėjų įstatymo? Juk tada šie banditai teisėjų mantijomis nebegalėtų taip siautėti, kaip siautėja dabar?
Arba galiausiai – kodėl nenutraukė „Independence“ aferos, o ją pratęsė dar n metų, ir paskyrė šios aferos autorių Roką Masiulį „valstiečių“ ministeriu.
Arba kodėl lizinginį S.S. paskyrė premjeru, nors šio pagrindinis interesas koks buvo toks ir liko – išskalauti kuo daugiau spalvotų popieriukų. Juk net paaiškėjus visoms aferos su korona detalėmis, ir tai, kad jaunas Verygos patarėjas per dieną „uždirba“ 300 tūkst. eurų „už tarpininkavimą“, Ramūnas gulė kryžiumi už šią gaują.
Adios, Ramūnai.

Facebook komentarai
});}(jQuery));