Abejojantys, ar teismas sąžiningas, siunčiami į „psichūškę'” pasitikrinti sveikatos

vaitekun
Į Panevėžio teismo psichiatrijos skyrių mafijinė sistema siunčia nepaklusniuosius ieškančius Tiesos. Šį kartą ant ,,meškerės” pakliuvo Pakruojo rajono gyventoja Ramutė Vaitekūnienė. Ji dėl nusikaltėlių pasiruošusi rankų nenuleisti.
Pakruojo rajono ūkininkė Ramutė Vaitekūnienė siunčiama į psichiatrinę ligoninę atlikti psichiatrinę ekspertizę. Nes teismo posėdyje drįso pareikšti, kad jos bylą nagrinėjantis Šiaulių apylinkės teismo teisėjas Danas Lisas yra nesąžiningas ir „įsistatęs kiaulės akis“, ir ima kyšius iš kitos besibylinėjančios šalies.
Teisėjas Danas Lisas pasijuto, kad nėra gerbiamas ūkininkės, ir dėl tokio kraupaus nusikaltimo ūkininkei iškelta dar viena baudžiamoji byla – „dėl nepagarbos teismui“.
Teisme buvo nagrinėjamas ginčas tarp ūkininkės Vaitekūnienės bendrovės „Aisnera“ ir Pakruojo ūkininkų kredito unijos (PUKU). PUKU pareiškė ieškinį, kad neva „Aisnera“ jai skolinga daugiau nei 220 tūkst. litų, nes ji neva laidavo už kitos įmonės paskolą PUKU.
R.Vaitekūnienė teigė, kad jokios laidavimo sutarties ji nepasirašiusi, o pateiktas dokumentas yra klastotė. Teisme ji įrodinėjo, kad sukčių pateikta neva „Aisnera“ į laidavimo paraišką įrašė net tokį turtą (traktoriai bet kita žemės ūkio technika), kurio ši bendrovė neturėjo, taip pat  8,76 ha kviečių ir 52,7 ha rapso. „Bėda, kad minėtoji teisėsaugos institucija buvo akivaizdžiai nupirkta, nes „patikėjo“ tuo, kuo nepatikėtų net pirmokai – kad derlius nuimamas, t. y. pasėliai kuliami… sausio mėnesį! – piktinosi R.Vaitekūnienė.
Vėliau paaiškėjo, kad PUKU buvo masiškai klastojami dokumentai, klastojant paskolų dokumentus žmonėms, kurie nieko apie tai nežinojo. Tarp neva gavusių paskolas buvo ir ūkininkų Vaitekūnų šeima.
Dėl visų savo vargų ūkininkė kaltina minėtos PUKU valdybos pirmininką Rimantą Pašakinską.
LL ne kartą rašė apie Šiaulių rajono ūkininkę Ramutę Vaitekūnienę – dar 2010 m., būdama viena stambiausių Pakruojo rajono ūkininkių, ji su vyru kreipėsi į prokuratūrą, sužinoję, kad sukčiai jų vardu ima kreditus iš Pakruojo kredito unijos.
Alvydas Veberis
LIETUVOS MAITVANAGIŲ KANKINIAI
Viena jų – Pakruojo r. gyventoja – Ramutė Vaitekūnienė
Dar vienas akmenukas  į Vidaus reikalų ministrės daržą. Vakar Telšių teismo teisėja Vitalija Liauzginienė, susidorojant su Tiesos ieškotoja, atsiuntė Pakruojo r. gyventoją Ramutę Vaitekūnienę į Panevėžio teismo ekspertizės skyrių patikrinti sveikatą. Mat ,,teisingumo“ vykdytojams, talkinant visokio plauko nusikaltėliams, reikia kovotoją sutramdyti, kad žinotų, kad jų kova, tai kova su vėjo malūnais. Tą jie daro be paliovos. Idėją pasiskolino iš sovietų metodų. Nepaklusniuosius uždaryti į psichiatrijos ligonines, o iš ten sugrįžta ramūs,- paversti ,,daržovėmis“ arba kojomis į priekį.
Veiksnios moters, turinčios aukštąjį išsilavinimą, pristatymui į Panevėžio psichiatrijos skyrių teisėja Vitalija Liauzginienė savo nutartimi įpareigojo Pakruojo policijos komisariatą. Policijos pareigūnai buvo perspėti, kad veiksni moteris pati nuvažiuos ir atliks tyrimus. Atvykus į Panevėžį moteris jau rado prie teismo ekspertizės skyriaus Pakruojo policijos  pareigūną Raimundą Tamošauską, kuris turėjo teismo nutartį, bet ne ,,auką“. Jis patyrė fiasko ir gavo, tarsi skuduru į veidą, kai gydytoja psichologė Eglė Zubienė pareiškė, kad jo atsilankymas beprasmis.  Musę kandęs, su visa nutartimi turėjo grįžti atgal į Pakruojį. Tai gal A.Bilotaite, susitvarkyk savo ūkį, kad pareigūnai ne nusikaltėlius Seime saugotų, tuščiai laiką gaištų ir Valstybės lėšas mėtytų beprasmėse kelionėse, ,,lydint“ sveikus žmones, bet geriau visi kartu susikibę rankutėmis sieną nuo pabėgėlių saugokite. Užteks pajėgų ir nereiks ,,gvoltu“ rėkti ir šauktis tautos pagalbos. Ginkit, saugokit, padėkit tiems piliečiams, kurių duoną valgote. Bus daugiau naudos.
Man susisiekus su Pakruojo PK viršininku Mindaugu Beržansku šis pareiškė, kad gavo Telšių teismo nutartį ir ją privalėjo vykdyti. Į klausimą, ar jam buvo žinoma, kad pati R.Vaitekūnienė savo transportu, lydima dukros nuvyks į skyrių? Pasirodo žinojo. Matyt, iš neturėjimo kas veikti, vis tiek varinėjo tuščiai policijos pareigūnų ekipažą, pasiėmę ne siunčiamą žmogų, bet teismo nutartį, kurią skyrius iš anksto yra gavęs. Juk ne savo pinigus mėto, bet Valstybės. Argi gaila?  Tai toks apgailėtinas  ministrės  A.Bilotaitės komandos narių darbas. Vien neadekvatūs sprendimai ir lėšų švaistymas. Agnė puiki gražuolė šou  konkursams, bet dabar sėdi ne savo rogėse, kaip ir daugelis nepilnaverčių ministrų su visa Šimonytės ,,šaika“.
IMG 20210922 135841 1
policininkas Raimundas Tamošauskas, musę kandęs grįžo iš Panevėžio atgal į Pakruojį
Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė kandžių žodžių susilaukia ne tik iš savo kolegos Sauliaus Skvernelio, bet dėl jos darbo nekompetencijos jai kritiką žeria, kas netingi. Gal pagrįstai? Jau visa ES vadovybė žino, kad į Lietuvą virtinėmis plaukia pabėgėliai. Jie kaltina ,,tironą“ A.Lukašenką, bet ne patys save, kai siena visais laikais,  kaip rėtis. Dėl tokio saugojimo šaukėsi net tautos piliečių pagalbos, kad visi lėkit ir budėkit, nes mus ,,puola“ pabėgėliai. Visiškai kitą nuomonę išsakė Seimo narys Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas televizijos laidoje su Algiu Ramanausku.  Jis teigė, kad nedraudė pabėgėliams papulti į šalį, kad būtų galima sukelti tarptautinę sumaištį,  išsireikalaujant  iš ES  lėšų sienos apsaugai. Paprastai kalbant, daro nusikaltimus. Patys kvietė su plakatais, o kai atėjo,- rėkia, kad gelbėkit!  Tikrinkitės sveikatą, nes labai panašu į šizofreniją! Yra dar viena išeitis, pabėgėlius siųsti  Vesaitėms, Pavilionienėms ir visokioms kitoms ,,gražuolėms“, kurios juos kvietė. Gal nebereikės skraidyti savo poreikių tenkinti į Egiptą. Vietoje pasitenkins.
Kaip tvarkosi A.Bilotaitė su savo ūkiu, matėme rugsėjo 10 d., kai visa gvardija jėgos struktūrų pajėgų, policijos pareigūnų, vietoje to, kad saugotų Valstybės sieną, visą dieną mindžikavo  prie Seimo, kur išlaikytiniai (Seimo nariai) apsibarikadavę tvoromis bijo savo tautos piliečių,-taikių mitinguotojų.  Jie išlaikytinius maitina. Tautai pridarė daug bėdų, todėl ne be pagrindo jos bijo, o tautos ,,numylėtinis“ pensininkas V.Landsbergis vaikšto tik su apsauga.  Gal iš anksto išlaikytiniai nujaučia, kas jų laukia? Todėl dėl imituojamų kartuvių bijojo net nosių iš Seimo iškišti.
Visą dieną išlaikytiniai be darbo mindžikuoja ir saugo išgąsdintus ,,maitvanagius Seime nuo savo taikių gyventojų. Kas juos maitina, ar ne ta pati liaudis? Jų pilna ne tik Katedros prieigose, bet visuose kampuose, tačiau kas akmenų maišus atitempė riaušėms, jų akys ,,nematė. Tai ką, neregiai saugo ar patys daro nusikaltimus, juos  bandydami suversti liaudžiai?
Facebook komentarai
});}(jQuery));