A.Veryga paskelbė pirmąjį karantiną, ir kartu uždraudė vaistus, gydančius covid-19. Jeigu tai ne sąmokslas, tai kas tada?

aurelka
Čia gal anokia naujiena, nes jaučiu visi puikiai atsimena, kad „gerasis” Aurelijus 2020 kovo 16 d. paskelbė pirmąjį karantiną. Tai buvo didis pirmadienis. Ir aišku visi puikiai atsimena, kad tos pačios savaitės penktadienį „gerasis” Aurelijus, niekieno nelieptas, nusprendė uždrausti Lopinaviro/Ritonaviro bei Hidroksichlorokvino preparatus Lietuvoje.

 

result Page 1

Naudoti šiuos vaistus Verygai uždraudė toks privatus UAB „World Health Organisation” (Pasaulio sveikatos organizacija – PSO)
O kas tas uab-as, geriausiai atsako šis filmukas:
Filme pasakojama, kad PSO yra organizacija, kuriai suteikti išskirtiniai įgaliojimai vadovauti ir reguliuoti žmonijos sveikatos apsaugą. PSO išlaikoma didžiausių biotechnologijų ir farmacijos įmonių pinigais.Tačiau 2017 m. agentūra Asociated Press pranešė, kad PSO per metus kelionėms (daugiau nei 200 mln. dolerių) išleidžia daugiau, negu kovai su sunkiausiomis ligomis (pvz. Aids ir hepatitui gydyti buvo išleista tik 70 mln. dolerių).
Pranešta, kad PSO netikslūs ir klaidingi sprendimai ir rekomendacijos dėl ligų gydymo yra ne dėl nekompetencijos, tačiau dėl sąmoningų PSO vadovybės sprendimų, ir šie sprendimai sukėlė sunkias pasėkmes. Pranešta, kad taip yra dėl komunistinės Kinijos spaudimo, kuri nusipirko visą PSO vadovybę. PSO vadovas pirmą kartą šios organizacijos istorijoje yra ne medicinos daktaras, tačiau buvęs Etiopijos sveikatos ministras Tedros Adhanom Ghebreyesus tedros
, kuris kaltinamas tuo, kad nuslėpė tris svarbiausias epidemijas šioje šalyje, tarp jų ir choleros. Prieš patapdamas Etiopijos sveikatos ministro, Tedros buvo vienas teroristinės organizacijos „Peoples revoliution front” lyderių. Ši organizacija yra labai brutali teroro organizacija, atsakinga už nusikaltimus žmoniškumui, įskaitant kankinimus ir sprogdinimus.
Kaip žmogelis su tokia praeitimi tapo įtakingiausios pasaulio sveikatos organizacijos vadovu? Gali būti, dėl to labai artimų ryšių su Bill Gates fondu ir buvusiais JAV prezidentais Bill Clunton, ir jo vardo fondu. Turėdamas tokių dviejų įtakingiausių lobistų ir komunistinės Kinijos palaikymą, Tedros žino, ką jam galima ir ko negalima daryti:
PSO nerekomenduoja minėto vaisto covid-19 gydymui:
https://www.who.int/news-room/q-a-detail/coronavirus-disease-(covid-19)-hydroxychloroquine
Tačiau Niujorke gyvennatis gydytojas Vladimir Zelenko pasakojo sėkmingai naudojantis šį vaistą covid-19 gydyti. Apie tai rašė vienas didžiausių JAV laikraščių „New York Times” :

Straipsnyje rašoma : „
Praėjusį mėnesį Niujorko Kiryas Joel kaimo, kuriame gyvena 35 000 chasidų žydų, esančio maždaug už valandos kelio nuo Manhatano, gyventojai išgirdo apie perspektyvų gydymo būdą nuo koronaviruso, kuris plinta jų bendruomenėje.
Šaltinis buvo 46 m. daktaras Vladimiras Zelenko, švelnaus būdo šeimos gydytojas, turintis kabinetą netoli kaimo. Nuo kovo pradžios jo klinikose buvo gydomi žmonės, kuriems pasireiškė į koronavirusą panašūs simptomai, ir jis sukūrė eksperimentinį gydymą, kurį sudarė antimaliariniai vaistai, vadinami hidroksichlorochinu, antibiotikas azitromicinas ir cinko sulfatas.
Išbandęs šį trijų vaistų kokteilį su šimtais pacientų, iš kurių kai kuriems atvykus pasireiškė tik lengvi ar vidutinio sunkumo simptomai, daktaras Zelenko teigė, kad 100 proc. jų išgyveno virusą, nebuvo hospitalizuoti ir neprireikė dirbtinio kvėpavimo aparato.
„Matau didžiulius teigiamus rezultatus”, – sakė jis kovo 21 d. vaizdo įraše, kuris buvo skirtas prezidentui D. Trumpui ir galiausiai paskelbtas „YouTube” ir „Facebook”.
Tai, kas nutiko vėliau, yra šiuolaikinė pandemijos parabolė, iliustruojanti, kaip koronavirusas susiduria su mūsų trapia informacine ekosistema: faktų, netiesos ir virusinių gandų kratinys, sulipdytas iš „Twitter” gijų ir internetinių naujienų fragmentų, sustiprintas ekspertų iš fotelio ir profesionalių partizanų bei perpumpuotas per socialinės žiniasklaidos greitintuvą.
Dr. Zelenkos gydymas pasirodė naudingu momentu D. Trumpui ir jo šalininkams žiniasklaidoje, kurie kartais atrodė labiau suinteresuoti aptarti stebuklingus vaistus nei tyrimų vėlavimus ar ventiliatorių trūkumą.
Fox News laidų vedėjas Seanas Hannity greitai išreklamavo daktaro Zelenkos teiginius savo televizijos ir radijo laidose. Būsimasis Baltųjų rūmų personalo vadovas Markas Meadowsas paskambino daktarui Zelenkai ir pasiteiravo apie jo gydymo planą. O asmeninis D. Trumpo advokatas Rudolphas W. Giuliani šią savaitę interviu podkaste gyrė jį už tai, kad „mąsto apie sprendimus, kaip ir prezidentas”.
Nedaugelis žmonių su hidroksichlorochinu siejo tokias viltis kaip D. Trumpas, kuris kelias savaites entuziastingai jį reklamavo kaip „labai veiksmingą” ir galbūt „didžiausią žaidimo pokytį medicinos istorijoje”, nors sveikatos ekspertai įspėjo, kad reikia daugiau tyrimų ir bandymų.
Tai neatbaidė D. Trumpo šalininkų, kurie juodino visuomenės sveikatos pareigūnus, tokius kaip Nacionalinio alergijos ir užkrečiamųjų ligų instituto vadovas, daktaras Anthony S. Fauci, kuris labiausiai pasisakė už nepaprastąsias viruso priemones. Vietoj to kai kurie deda viltis į daktarą Zelenką ir jo neįrodytą gydymo planą, kurį jau pamatė milijonai žmonių.
Facebook komentarai
});}(jQuery));