P. Ževžikovas: ,,Kiek tęsis tas apgailėtinas spektaklis?“

  1. PALECKIO BYLOJE SKAMBA TARIAMI galimi PROKURORŲ GROBIMAI  

Keistame  ,,šnipų” skandale aiškėja svarbios detalės.  Mėnesį laiko prokurorai viska ,,marinuoja ir tyli. Ilgai buvo aplamai neaisku, ka jie konkrečiai bando inkriminuoti   Algirdui Paleckis ir kitiems piliečiams. A. Paleckis sulaikytas dar lapkričio pradžioje. Sulaikyta ir dar keletas žmonių.

Kratos  be areštų  įvykdytos pas grupę asmenų, tame tarpe pas SLF valdybos narį Pavelą Ževžikovą. Būtent Ževžikovas jau gavo konkretų dokumentą. Jame daug teiginių, iš jo matyti, kad lietuviškas gestapas A. Paleckį ir D. Bertauską kaltina informacijos apie prokurorus bei teisėjus rinkimu, ir net galimu jų pagrobimų planavimu. Greta jų formuoja grupę, nes dviejų žmonių maža, geriau  į represijų ratą  įtraukti  nors penkis –septynis.  Tuo pačiu gerokai pagrūmoti ir kitiems aktyviems piliečiams. Aiškinantis aplinkybes, regime tikrai beribes gestapo fantazijas.

Pažvelkime į dokumentą, kurį surezgė Lietuvos kriminalinės policijos biuro veikėjai  : ,,Ikiteisminio tyrimo metu gauta duomenų, kurie leidžia pagristai teigti, kad Deimantas Bertauskas kartu su Algirdu Paleckiu galimai vykdė sunkų nusikaltimą-Rusijos Federacijos Federalinės saugumo tarnybos pavedimu rinko informaciją apie Lietuvos Respublikos pareigūnus (prokurorus, teisėjus ir kt.), prisidėjusius prie 1991 m. sausio 13 –osios  įvykių baudžiamosios bylos nagrinėjimo, rinko kitą užsienio valstybės žvalgybą dominančią informaciją, susijusią su galimu įkaitų grobimu ir kt.“

 P. Ževžikovas:  ,,Kiek tęsis tas apgailėtinas spektaklis?“

  Socialistinio Liaudies fronto  valdybos narys Pavelas Ževžikovas  stebisi politinių represijų cinizmu:  ,, Gruodžio 18 –ają anksti ryte išvykau į darbą, ir greitai po to į namus įsiveržė policijos operatyvinė grupė. Jie darė kratą. Vėliau darė kratą ir mano darbovietėje. Tik dabar, sausio 16-ają gavau į rankas  oficialų dokumentą dėl kratos. Paskaičiau , ir matau kad ten tikras ,,briedas“. Sunku kažką ir komentuoti. Kadangi nesu nei šnipas, nei grobikas, tai   mane tiesiog įžeidžia dokumente parašytos formuluotės. Esu taikus žmogus, ir mane stebina tokie represiniai veiksmai bei atviras šmeižtas. “.

Kas tas pilietas Bertauskas? 

Pamenu, jog vieną kartą Deimantą Bertauską esu matęs, mačiau jį kapinėse. Bertauskas yra kelių akcinių bendrovių akcininkas, stambiausia  iš jų UAB ,,Food experts“, kuri pagrinde užsiima didmenine prekyba mėsos produktais. Kartais D. Bertauskas vykdavo i verslo veikėjų forumus užsienio šalyse, tame tarpe yra buvęs konkretus atvejis, kai viename tokių forumų jis dalyvavo kartu su su K. Prunskienės sūnumi Vaidu Prunskumi. Šioje byloje Prunskus buvo  apklaustas. Taigi jau regimi  tam tikri kontūrai  šioje politinėje byloje.

Giedrius Grabauskas

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));