85 Proc. Mirčių Nuo Covid-19 Naujajame Pietų Velse (Australija) Yra Tarp Visiškai Paskiepytų Asmenų

grafik 7

85 Proc. Mirčių Nuo Covid-19 Naujajame Pietų Velse (Australija) Yra Tarp Visiškai Paskiepytų Asmenų

Koronavirusas Sveikata

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. spalio 05 d.

Daily Expose. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

Šeši iš septynių Naujajame Pietų Velse, Australijoje, neseniai nuo Covid-19 mirusių asmenų buvo paskiepyti.

Per spaudos konferenciją Naujojo Pietų Velso vyriausiojo sveikatos apsaugos pareigūno pavaduotoja daktarė Marianne Gale sakė, „šiandien apie tragišką mirtį pranešėme septyniems nuo COVID-19 mirusiems žmonėms – keturioms moterims ir trims vyrams.“

„Vienas asmuo buvo 40-ies, vienas – 50-ies, du – 70-ies, du – 80-ies ir vienas – 90-ies, visi šie asmenys turėjo esminių sveikatos sutrikimų, vienas asmuo nebuvo skiepytas, trys asmenys buvo gavę vieną COVID vakcinos dozę, o trys – dvi COVID vakcinos dozes.“

Šiuo metu Jungtinėje Karalystėje siaučia trečioji banga, kurios metu mirčių skaičius yra daugiau nei vienuolika kartų didesnis nei tuo pačiu laikotarpiu 2020 m., nepaisant to, kad didžioji dalis suaugusių gyventojų jau yra paskiepyti.

Taigi vos septyni mirties atvejai Naujajame Pietų Velse, iš kurių 85 proc. buvo paskiepyti, gali pasirodyti nedaug, tačiau užtenka pažvelgti į Australijoje užregistruotų mirčių skaičių nuo pandemijos pradžios 2020 m., kad suprastumėte, jog iš tiesų tai daug. Ir tai vyksta tada, kai Naujojo Pietų Velso valstijoje įvesti drakoniški apribojimai, kurie, papildomai prie tariamo vakcinų „Covid-19“ veiksmingumo, turėtų pažaboti mirtingumą.

Kaip matote iš pirmiau pateiktų duomenų, rugsėjo 27 d. per vieną dieną užregistruoti septyni mirties atvejai iš tiesų yra vienas didžiausių „Covid-19“ mirties protrūkių 24 valandų laikotarpyje visame Naujajame Pietų Velse, Australijoje, per visą šią pandemiją.

Tai akivaizdus įrodymas, kad lokdownai ir Covid-19 vakcinos neveikia, nes Naujojo Pietų Velso valstija šiuo metu kenčia ir nuo vieno, ir nuo kito. Pastaruosius du mėnesius daugelyje Naujojo Pietų Velso teritorijų galioja įsakymai likti namuose, privaloma dėvėti kaukes tiek patalpose, tiek lauke, išduodami leidimai išeiti iš namų ir eiti į darbą, taip pat vykdoma plati Covid-19 vakcinacijos programa.

Tikrasis klausimas, žinoma, yra toks: kodėl apskritai buvo uždaryta teritorija, kai buvo tiek mažai su Covid-19 susijusių mirčių?

Atsakymas paprastas. Todėl, kad kalbama ne apie virusą, o apie kontrolę.

_______________________________________________________________

Šis tekstas pasirodė 2021 m. spalio 5 d. pavadinimu „85% of Covid-19 deaths in New South Wales, Australia are among the Fully Vaccinated“ svetainėje Daily Expose.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));