40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji „Covid“ istorija

40 facts banner no text 2000x900 1
40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji „Covid“ istorija
Kit Knightly
Pirmą kartą savo itin populiarų lopšelį-darželį paskelbėme 2021 m. rugsėjį, reaguodami į dešimtis – net šimtus – skaitytojų prašymų pateikti šaltinius ir duomenis. Jis buvo sumanytas kaip šaltinių ir nuorodų sąvartynas, lygiai taip pat kaip ir straipsnis, ir jame sąmoningai nebuvo interpretacijų, redakcinio pobūdžio ar nuomonių.
Reakcija buvo neįtikėtina, per kelias savaites jis tapo mūsų visų laikų lankomiausiu straipsniu ir nuo to laiko išlaikė stabilų lankomumą.
Tačiau laikas bėga ir, paskelbus naujų duomenų bei paaiškėjus naujiems faktams, tapo aišku, kad šį straipsnį reikia atnaujinti – ne tik faktų, bet ir požiūrio požiūriu.
Taigi, čia pateikiami visi atnaujinti pagrindiniai faktai ir šaltiniai, susiję su tariama „pandemija“, kad galėtumėte suprasti, kas įvyko pasaulyje nuo 2020 m. sausio mėn., ir padėti apšviesti visus savo draugus, kurie vis dar yra įstrigę Naujosios normos rūke.
MENIU
Simptomai – Diagnozė ir PGR tyrimai – „Atvejai“ ir „mirtys“ – Uždarymas – Ventiliatoriai – Kaukės – Vakcinos – Mirtingumo duomenys – Planavimas ir apgaulė – Motyvai ir pelnas – Išvada
*
I DALIS: SIMPTOMAI
NAUJIENA! 1. „Covid19“ ir gripo simptomai yra tapatūs. Nėra jokių simptomų ar simptomų rinkinių, būdingų tik „Covid“ ir tik „Covid“. Visi „Covid“ simptomai būdingi daugeliui kitų ligų ir būklių, įskaitant bendrų kvėpavimo takų infekcijų, liaudiškai vadinamų „gripu“, rinkinį.
Tai lengvai pripažįsta pagrindiniai šaltiniai ir „ekspertai“, kurie nuolat apibūdina „Covid“ simptomus kaip „panašius į gripo“.
JAV Ligų kontrolės centro interneto svetainėje pateikiamas „Covid“ ir gripo palyginimas:
Vien pagal simptomus gripo ir „COVID-19″ atskirti negalima, nes kai kurie jų simptomai yra tokie patys.
Tuo tarpu Jungtinės Karalystės Nacionalinė sveikatos priežiūros tarnyba (angl:
Kovid“ simptomai yra labai panašūs į kitų ligų, tokių kaip peršalimas ir gripas, simptomus.
Nors visuose pagrindiniuose šaltiniuose šis pripažinimas vartojamas švelnia kalba – „kai kurie iš tų pačių simptomų“, „labai panašūs“ – tiesa yra ta, kad simptomai yra identiški. Vieninteliai pastebėti skirtumai – tai dviprasmiški teiginiai apie ligos sunkumą ir jos pasireiškimo laiką.
Šiame „Health Partners“ straipsnyje pabrėžiama, kad „Covid“ gali būti sunkesnis ARBA lengvesnis už gripą, ir pažymima, kad „Covid“ kartais „labiau primena peršalimą“.
Tuo tarpu Mayo klinikos straipsnyje apie „Covid“ ir gripą teigiama, kad vienintelis simptomų skirtumas yra tas, kad jie „pasireiškia skirtingu laiku“.
*
NAUJIENA! 2. „Stiklo drumstumas“ NĖRA būdingas tik „Covid“. Pandemijos pradžioje buvo pranešta, kad įtariamų „Covid“ atvejų plaučiuose medicininiais tyrimais buvo nustatyta vadinamoji „šlifuoto stiklo drumstuma“ ir kad ji buvo naudojama pacientams diagnozuoti, tačiau šlifuoto stiklo anomalijos nėra būdingos tik „Covid“.
Remiantis 2010 m. žurnale „Radiologie“ paskelbtu Vokietijos straipsniu:
Grindinio stiklo drumstumas (GGO) apibrėžiamas kaip difuzinė plaučių infiltracija, [kurią gali sukelti] edema, oro erdvės ir intersticinė pneumonija. neinfekcinis pneumonitas, taip pat naviko apraiškos. Fiziologiniai procesai, tokie kaip bloga priklausomų plaučių sričių ventiliacija ir iškvėpimo poveikis, taip pat gali pasireikšti kaip stiklo drumstumas.
2012 m. žurnale „Journal of Respiratory Care“ buvo paskelbtas straipsnis „The Imaging of Acute Respiratory Distress Syndrome“ („Ūminio kvėpavimo nepakankamumo sindromo vaizdavimas“), kuriame GGO aprašytas taip [paryškinta papildomai]:
KT metu matomas stiklo drumstumas yra nespecifinis požymis, atspindintis bendrą oro kiekio sumažėjimą pažeistame plaučių plote.
2022 m. žurnale „Lancet“ buvo paskelbtas Indijos gydytojo atvejo tyrimas pažodžiui pavadinimu „Ground glass opacities are not always COVID-19“.
Kitame straipsnyje, kurį paskelbė Health.com 2022 m. gegužės mėn:
Grindų stiklo drumstumas (GCO) nėra būdingas COVID-19 […] jis gali atsirasti dėl kitų ligų ir infekcijų
Trumpai tariant, GGO yra dažnas plaučių ligos ar sužalojimo požymis, susijęs su pneumonija, pneumonitu, tuberkulioze ir daugeliu kitų būklių.
*
NAUJIENA! 3. Kvapo ir skonio praradimas NĖRA būdingas tik „kovidams“. Kaip ir GGO atveju, plačiai skelbiama, kad skonio ir uoslės pojūčio praradimas yra „Kovid“ skiriamasis požymis, tačiau tai yra žinomas daugelio viršutinių kvėpavimo takų infekcijų simptomas.
Remiantis 2001 m. Konektikuto universiteto Medicinos mokyklos interneto svetainėje paskelbtu straipsniu:
Suaugusiems žmonėms dvi dažniausios kvapo sutrikimų priežastys, su kuriomis susiduriame mūsų klinikoje, yra šios: (1) kvapo praradimas dėl vykstančio proceso nosyje ir (arba) sinusuose, pavyzdžiui, nosies alergijos, ir (2) kvapo praradimas dėl specializuoto nervinio audinio, esančio nosies viršuje, pažeidimo (arba galbūt dėl aukštesniųjų smegenų kvapo takų), kurį sukėlė ankstesnė virusinė viršutinių kvėpavimo takų infekcija.
Jungtinės Karalystės Nacionalinės sveikatos priežiūros tarnybos (NHS) duomenimis, daugelis įprastų medicininių būklių sukelia tiek ūmius, tiek lėtinius kvapo ir skonio pojūčio pažeidimus:
Kvapo pojūčio pokyčius dažniausiai sukelia peršalimas arba gripas, sinusitas (sinusų infekcija) [arba] alergija (pvz., šienligė).
*
II DALIS: DIAGNOZĖ IR PCR TYRIMAI
NAUJIENA! 4. Kliniškai diagnozuoti „Covid19“ neįmanoma. Klinikinė diagnozė – tai ligos diagnozavimas remiantis unikaliu simptomu ar simptomų rinkiniu. Viktionarijuje ji apibrėžiama taip:
Klinikinė diagnostika – tai įvertintas ligos, kuria pacientas skundžiasi, nustatymas, remiantis vien tik paciento požymiais, simptomais ir anamneze, o ne laboratoriniais tyrimais ar medicininiais vaizdiniais duomenimis.
Kadangi „Covid19“ neturi unikalaus simptomų profilio[1] ir kadangi VISI pagrindiniai „Covid“ simptomai potencialiai gali būti taikomi pažodžiui kiekvienai įprastai kvėpavimo takų infekcijai, diagnozuoti „Covid19“ remiantis simptomais neįmanoma.
*
NAUJIENA!5. Šoninio srauto tyrimai yra nepatikimi. Per visą „pandemijos“ laikotarpį dažniausias „Covid“ savitikros testas buvo šoninės tėkmės tyrimai (ŠTS). Šie testai yra labai nepatikimi ir, kaip žinoma, teigiami rezultatai gaunami iš buitinių skysčių, tokių kaip vaisių sultys ir gazuoti gėrimai.
Jungtinėje Karalystėje vaikai dažnai „sugadindavo“ LFT, naudodami actą ar kokakolą, kad gautų klaidingai teigiamus rezultatus ir kelias dienas neitų į mokyklą.
2022 m. vasarį „ekspertas“ laikraščiui „The Guardian“ sakė, kad LFT gali duoti klaidingai teigiamą rezultatą dėl tiriamo asmens mitybos arba dėl „kryžminės reakcijos“ su kitu virusu.
2022 m. vasarį Imperatoriškojo koledžo „ekspertų“ komanda taip pat pranešė, kad LFT gali „nepastebėti“ užkrečiamų žmonių. Kitaip tariant, oficiali pozicija yra tokia, kad LFT duoda klaidingai neigiamus IR klaidingai teigiamus rezultatus.
Be to, pripažįstama – ir apie tai rašoma aiškinamuosiuose straipsniuose – kad LFT ir PGR rezultatai dažnai prieštarauja vieni kitiems. Tai reiškia, kad vieno iš jų rezultatai gali būti teigiami, o kito – ne.
Trumpai tariant, šoninio srauto tyrimai neturi beveik jokios diagnostinės vertės.
*
6. PGR tyrimai nebuvo sukurti ligoms diagnozuoti. Atvirkštinės transkriptazės polimerazės grandininės reakcijos (RT-PCR) testas žiniasklaidoje apibūdinamas kaip „auksinis standartas“ „Covid“ diagnozei nustatyti.
Tačiau Kary Mullis, Nobelio premijos laureatas, šio proceso išradėjas, niekada neketino jo naudoti kaip diagnostikos priemonės ir apie tai viešai pareiškė:
PGR yra tik procesas, leidžiantis iš kažko pagaminti daug ką. Jis nesako, kad jūs sergate, kad tai, ką gavote, jums pakenks ar panašiai.“
*
7. PGR tyrimai anksčiau buvo netikslūs ir nepatikimi. Yra žinoma, kad „auksinio standarto“ PGR testai „Covid“ duoda daug klaidingai teigiamų rezultatų, nes reaguoja į DNR medžiagą, kuri nėra būdinga Sars-Cov-2.
Kinų atlikto tyrimo metu nustatyta, kad tą pačią dieną tas pats pacientas galėjo gauti du skirtingus to paties testo rezultatus. Žinoma, kad Vokietijoje testai reagavo į įprastus peršalimo virusus. Kai kurie testai JAV reagavo net į neigiamą kontrolinį mėginį.
Miręs Tanzanijos prezidentas Johnas Magufuli pateikė ožkos, pawpaw ir variklinės alyvos mėginius PGR tyrimams, visi jie buvo teigiami virusui.
Jau 2020 m. vasarį ekspertai pripažino, kad testas nepatikimas. Kinijos medicinos mokslų akademijos prezidentas daktaras Wang Chengas Kinijos valstybinei televizijai sakė: „Testų tikslumas yra tik 30-50 proc.“. Pačios Australijos vyriausybės interneto svetainėje buvo teigiama: „Turimų COVID-19 testų tikslumui ir klinikiniam naudingumui įvertinti turima nedaug įrodymų“. O Portugalijos teismas nusprendė, kad PGR testai yra „nepatikimi“ ir neturėtų būti naudojami diagnozei nustatyti.
PGR testų nepatikimumas nėra būdingas tik „Covid“. 2006 m. atliktame tyrime nustatyta, kad vieno viruso PGR testai reagavo ir į kitus virusus. 2007 m. pasikliovimas PGR testais lėmė kokliušo „protrūkį“, kurio iš tikrųjų niekada nebuvo.
Išsamius PGR tyrimų trūkumų aprašymus galite perskaityti čia, čia ir čia.
*
8. PGR testų KT vertės yra per didelės. PGR testai atliekami ciklais, o ciklų skaičius, kurį naudojate rezultatui gauti, vadinamas „ciklo slenksčiu“ arba CT verte. Kary Mullis sakė: „Jei jums reikia atlikti daugiau nei 40 ciklų[…], su jūsų PGR kažkas rimtai negerai“.
MIQE PGR gairėse teigiama, kad: „KT vertės, didesnės nei 40, yra įtartinos dėl numanomo mažo efektyvumo ir paprastai neturėtų būti nurodomos“.
Pats daktaras Fauci netgi pripažino, kad daugiau kaip 35 ciklų beveik niekada negalima kultivuoti.
Kalifornijos universiteto Riversaide virusologė daktarė Džuljeta Morison (Juliet Morrison) laikraščiui „New York Times“ sakė: Esu šokiruota, kad žmonės galvoja, jog 40 [ciklų] gali būti teigiamas rezultatas… Labiau pagrįsta riba būtų 30-35″.
Tame pačiame straipsnyje daktaras Maiklas Mina (Michael Mina) iš Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos teigė, kad riba turėtų būti 30. Toliau autorius nurodo, kad sumažinus KT nuo 40 iki 30, kai kuriose valstijose „kovidinių atvejų“ sumažėtų net 90 proc.
Paties CDC duomenys rodo, kad joks mėginys, viršijantis 33 ciklus, negali būti išaugintas, o Vokietijos Roberto Kocho institutas teigia, kad niekas, viršijantis 30 ciklų, negali būti užkrečiamas.
Nepaisant to, yra žinoma, kad beveik visos JAV laboratorijos atlieka tyrimus mažiausiai 37 ciklų, o kartais net 45 ciklų. NHS „standartinės veiklos procedūros“ PGR tyrimų taisyklėse nustatyta 40 ciklų riba.
Remiantis tuo, ką žinome apie KT reikšmes, dauguma PGR tyrimų rezultatų geriausiu atveju yra abejotini.
*
9. Pasaulio sveikatos organizacija (du kartus) pripažino, kad PGR tyrimų rezultatai yra klaidingai teigiami. 2020 m. gruodį PSO paskelbė informacinį pranešimą apie PGR procesą, kuriame nurodė laboratorijoms saugotis didelių KT verčių, dėl kurių gaunami klaidingai teigiami rezultatai:
Kai mėginiai pateikia didelę Ct vertę, tai reiškia, kad virusui aptikti reikėjo daug ciklų. Tam tikromis aplinkybėmis sunku nustatyti skirtumą tarp foninio triukšmo ir faktinio tikslinio viruso buvimo.
Tada, 2021 m. sausį, PSO išleido dar vieną atmintinę, šį kartą įspėdama, kad „besimptomiai“ teigiami PGR tyrimai turėtų būti tiriami pakartotinai, nes jie gali būti klaidingai teigiami:
Jei tyrimo rezultatai neatitinka klinikinio vaizdo, reikėtų paimti naują mėginį ir atlikti pakartotinį tyrimą naudojant tą pačią arba kitą NAT technologiją.
Šie pranešimai sutapo su pradiniu „kovidinių vakcinų“ pristatymu.
*
10. Abejotinas mokslinis visų „Covid“ tyrimų pagrindas. Sars-Cov-2 viruso genomą 2019 m. gruodžio mėn. tariamai sekvenavo Kinijos mokslininkai, o 2020 m. sausio 10 d. jis buvo paskelbtas. Mažiau nei po dviejų savaičių vokiečių virusologai (Christianas Drostenas ir kt.) tariamai panaudojo genomą PGR testams sukurti.
Jie parašė straipsnį „2019 m. naujo koronaviruso (2019-nCoV) aptikimas taikant realaus laiko RT-PCR“, kuris buvo pateiktas paskelbti 2020 m. sausio 21 d., o vėliau sausio 22 d. priimtas. Tai reiškia, kad straipsnis tariamai buvo „recenzuotas“ mažiau nei per 24 valandas. Procesas, kuris paprastai trunka kelias savaites.
Nuo to laiko daugiau nei keturiasdešimties gyvybės mokslų mokslininkų konsorciumas pateikė peticiją dėl straipsnio atšaukimo, parašydamas ilgą ataskaitą, kurioje išsamiai aprašė 10 pagrindinių straipsnio metodikos klaidų.
Jie taip pat paprašė paskelbti žurnalo tarpusavio peržiūros ataskaitą, kad įrodytų, jog straipsnis tikrai praėjo tarpusavio peržiūros procesą. Žurnalas dar neįvykdė šio reikalavimo.
Kormano-Drosteno tyrimai yra visų pasaulyje atliekamų „Covid“ PGR tyrimų pagrindas. Jei straipsnis kelia abejonių, kiekvienas PGR tyrimas taip pat kelia abejonių.
*
III DALIS: „ATVEJAI“ IR „MIRTYS“
11. Didžiulis skaičius „Covid atvejų“ yra „besimptomiai“. „Pandemijos“ pradžioje buvo pranešta, kad daugumai „Covid atvejų“ niekada nepasireiškė jokie simptomai. 2020 m. kovą Italijoje atlikti tyrimai rodė, kad 50-75 proc. teigiamų „Covid“ testų neturėjo jokių simptomų. Kito 2020 m. rugpjūčio mėn. atlikto tyrimo Jungtinėje Karalystėje duomenimis, net 86 % „Covid pacientų“ nepatyrė jokių viruso simptomų.
Kinijos 2020 m. kovo mėn. paskelbtame darbe nustatyta, kad daugiau kaip 80 % „besimptomių atvejų“ iš tikrųjų buvo klaidingai teigiami testų rezultatai.
Trumpai tariant, didžioji dauguma „atvejų“ pirmaisiais „pandemijos“ metais buvo žmonės, kurie apskritai niekada nesirgo.
Po PSO nurodymo 2021 m. sausio mėn. pakartotinai tirti besimptomius atvejus [9] – kaip tik tuo metu, kai pirmą kartą buvo pradėtos naudoti „vakcinos“ – „besimptomių atvejų“ procentinė dalis, kaip pranešama, buvo mažesnė – apie 40 %.
*
NAUJIENA!12. „Kovidinių atvejų“ skaičiai iš esmės yra beprasmiai. Nuo pat „pandemijos“ pradžios „Covid atvejis“ buvo apibrėžiamas terminais, garantuojančiais dirbtinį statistikos išpūtimą.
Pasaulio sveikatos organizacijos apibrėžimas „patvirtintas atvejis“ reiškia kiekvieną asmenį, kurio PGR rezultatas yra teigiamas, neatsižvelgiant į simptomus ar asmeninę anamnezę. Be to, žinoma, kad daugelis pasaulio sveikatos agentūrų, įskaitant JAV CDC, į savo statistiką įtraukia „tikėtinus atvejus“.
PSO „tikėtiną atvejį“ apibrėžia kaip asmenį, kuris atitinka „klinikinius kriterijus“ (t. y. turi į gripą panašių simptomų) ir turėjo kontaktą su „patvirtintu atveju“ ARBA kitu „tikėtinu atveju“:
Tikėtinas atvejis: Pacientas, atitinkantis klinikinius kriterijus IR turėjęs kontaktą su tikėtinu ar patvirtintu atveju arba susijęs su COVID-19 klasteriu“.
Kaip nustatyta pirmiau, PGR testai neveikia ir yra klaidingai teigiami. Šoninio srauto testai taip pat duoda klaidingai teigiamus rezultatus. Yra žinoma, kad šie testai tam pačiam asmeniui tuo pačiu metu gali duoti net prieštaringus rezultatus. „Covid19“ taip pat neturi unikalaus simptomų profilio, o tai paneigia klinikinę diagnozę.
Jei negalima patikimai ištirti ligos laboratorijoje ir jos negalima nustatyti pagal unikalų simptomų profilį, o daugelis „atvejų“ pripažįstami „besimptomiais“, tuomet „Covid19“ tampa jokios reikšmės neturinčia etikete.
Nesant jokio patikimo diagnostikos metodo, bet kokios ligos atvejų statistika iš esmės yra beprasmė.
*
13. „Covid mirties atvejai“ buvo sukurti taikant statistines manipuliacijas. Kadangi „Covid“ atvejų statistika yra išpūsta [12], natūralu, kad „Covid“ mirčių statistika taip pat būtų nepatikima. Iš tikrųjų nuo pat „pandemijos“ pradžios buvo pastebėta, kad „Covid mirčių“ skaičius buvo dirbtinai padidintas.
Jungtinės Karalystės Sveikatos standartų agentūros duomenimis, PSO „Covid mirtį“ apibrėžė taip:
COVID-19 mirtis priežiūros tikslais apibrėžiama kaip mirtis nuo kliniškai suderinamos ligos tikėtiname arba patvirtintame COVID-19 atvejyje, išskyrus atvejus, kai yra aiški alternatyvi mirties priežastis, kurios negalima sieti su COVID-19 liga (pvz., trauma).
Per „pandemiją“ daugelis pasaulio šalių ėmėsi dar griežtesnių priemonių ir apibrėžė „Covid mirtį“ kaip „mirtį dėl bet kokios priežasties per 28/30/60 dienų nuo teigiamo tyrimo“.
Danijos, Italijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Jungtinės Karalystės, JAV, Šiaurės Airijos ir kitų šalių sveikatos priežiūros pareigūnai prisipažino tai darę:
JAV CDC savo statistikoje netgi registruoja „tikėtinas“ Covid mirtis.
Panaikinus bet kokį skirtumą tarp mirties nuo „Covid“ ir mirties nuo ko nors kito po teigiamo „Covid“ testo, natūralu, kad „Covid mirčių“ skaičius bus visiškai beprasmis.
Britų patologas daktaras Johnas Lee jau 2020 m. balandžio mėn. įspėjo apie šį „gerokai pervertintą vertinimą“. Apie tai pranešė ir kiti pagrindiniai šaltiniai.
Atsižvelgiant į didžiulį „besimptomių Covid infekcijų“ procentą [11], gerai žinomą sunkių gretutinių ligų paplitimą [30] ir į tai, kad visi „Covid tyrimai“ yra visiškai nepatikimi [II], dėl to „Covid“ mirčių skaičiai tampa visiškai beprasmiška statistika.
*
IV DALIS: UŽRAKTAI
14. Uždarymas neužkerta kelio ligos plitimui. Nėra beveik jokių įrodymų, kad uždarymas turi kokį nors poveikį „Covid“ mirčių skaičiaus mažinimui. Jei palygintumėte regionus, kuriuose buvo paskelbti apribojimai, su regionais, kuriuose jie nebuvo paskelbti, nematytumėte jokio dėsningumo.
„Covid“ mirčių skaičius Floridoje (neuždaryta) ir Kalifornijoje (uždaryta)
„Covid mirčių“ skaičius Švedijoje (neuždrausta) ir Jungtinėje Karalystėje (uždrausta)
Johnso Hopkinso universiteto prieš spausdinant atliktoje metaanalizėje nustatyta, kad lokautai beveik neturėjo jokios įtakos „Covid19“ mirtingumui, o kitame 2021 m. balandžio mėn. paskelbtame straipsnyje „COVID-19 mirčių determinantai“ nustatyta, kad
nedaug įrodymų, kad uždarymas sumažino mirtingumą
*
15. Dėl lokautų uždarymo žūsta žmonės. Yra tvirtų įrodymų, kad lokautai – dėl socialinės, ekonominės ir kitos žalos visuomenės sveikatai – yra mirtinesni už tariamą „virusą“.
Dr. Davidas Nabarro, Pasaulio sveikatos organizacijos specialusis pasiuntinys Kovid-19, 2020 m. spalio mėn. apibūdino lokautus kaip „pasaulinę katastrofą“:
Mes, Pasaulio sveikatos organizacija, nepropaguojame lokautų kaip pagrindinės viruso kontrolės priemonės[…] panašu, kad iki kitų metų pasaulyje gali padvigubėti skurdas. Gali būti, kad vaikų nepakankama mityba padidės bent dvigubai […] Tai baisi, siaubinga pasaulinė katastrofa.“
2020 m. balandžio mėn. JT ataskaitoje perspėjama, kad dėl ekonominio uždarymo poveikio gali žūti 100 000 vaikų, o dar dešimtys milijonų vaikų gali patirti skurdą ir badą.
Nedarbas, skurdas, savižudybės, alkoholizmas, narkotikų vartojimas ir kitos socialinės ir (arba) psichinės sveikatos krizės didėja visame pasaulyje. Daugelyje pasaulio šalių jau padidėjo mirtingumas nuo širdies ir kraujagyslių ligų, vėžio ir kitų ligų, o dėl neatliktų ir vėluojančių operacijų bei tyrimų jau padidėjo mirtingumas.
Pasaulio banko 2021 m. birželio mėn. ataskaitoje apskaičiuota, kad beveik 100 mln. žmonių dėl vadinamųjų „kovos su kova su kova“ priemonių pateko į kraštutinį skurdą.
Nuo 2023 m. sausio mėn. sveikatos priežiūros tarnybose visame pasaulyje vis dar susiduriama su chaotišku gydymo ir diagnostikos vėlavimu. Tikėtina, kad blokados padariniai dar ne vienerius metus kenks visuomenės sveikatai.
Blokavimo poveikis gali būti bet kokio pastebėto mirtingumo padidėjimo priežastis[33].
*
NAUJIENA!16. Kūdikių, gimusių lokauto metu, intelekto koeficientas yra žemesnis. Brauno universitete atliktas tyrimas parodė, kad po 2020 m. kovo mėn. gimusių vaikų intelekto koeficientas buvo vidutiniškai 21 tašku mažesnis nei ankstesnių kartų, ir padaryta išvada:
lieka klausimų dėl darbo namuose, prieglobsčio vietoje ir kitų visuomenės sveikatos politikos priemonių, ribojančių socialinę sąveiką ir tipišką vaikystės patirtį, poveikio ankstyvajai vaikų neurologinei raidai.
Tai atspindi vyresnių vaikų (4-5 metų amžiaus) pranešimus apie sulėtėjusią socialinių įgūdžių raidą ir nesugebėjimą skaityti veido ženklų.
*
Atnaujinta17. Ligoninės niekada nebuvo neįprastai perkrautos. Pagrindinis argumentas, kuriuo ginamas uždarymas, yra tas, kad „kreivės išlyginimas“ užkirstų kelią greitam atvejų antplūdžiui ir apsaugotų sveikatos priežiūros sistemas nuo žlugimo. Tačiau dauguma sveikatos priežiūros sistemų apskritai niekada nebuvo arti žlugimo ribos.
2020 m. kovo mėn. buvo pranešta, kad Ispanijos ir Italijos ligoninės buvo perpildytos pacientų, tačiau taip nutinka kiekvieną gripo sezoną. 2017 m. Ispanijos ligoninės buvo 200 proc. užpildytos, o 2015 m. pacientai miegojo koridoriuose. 2020 m. kovo mėn. paskelbtame JAMA straipsnyje nustatyta, kad Italijos ligoninės „žiemos mėnesiais paprastai dirba 85-90 proc. pajėgumu“.
Jungtinėje Karalystėje NHS žiemą nuolat būna ištempta iki kraštutinės ribos.
Vykdydama Covid politiką, 2020 m. pavasarį NHS paskelbė, kad „pertvarkys ligoninių pajėgumus naujais būdais, kad Covid ir ne Covid pacientai būtų gydomi atskirai“ ir kad „dėl to ligoninės patirs pajėgumų spaudimą esant mažesniam bendram užimtumui nei anksčiau“.
Tai reiškia, kad jie panaikino tūkstančius lovų.
Taip, tariamos mirtinos pandemijos metu jie iš tikrųjų sumažino didžiausią ligoninių užimtumą.
Nepaisant to, NHS niekada nepajuto didesnio spaudimo nei įprastu gripo sezonu, o kartais iš tikrųjų turėjo 4 kartus daugiau laisvų lovų nei įprastai.
Ir Jungtinėje Karalystėje, ir JAV milijonai buvo išleisti laikinoms skubios pagalbos ligoninėms, kurios niekada nebuvo panaudotos.
2021 m. lapkričio mėn. žurnale „Health Policy“ išspausdintame straipsnyje nustatyta, kad visoje Vakarų Europoje intensyviosios terapijos skyrių lovų pajėgumas buvo viršytas tik vieną dieną – 2020 m. balandžio 3 d. Lombardijoje.
*
18. Masiškai padaugėjo „neteisėtų“ DNR naudojimo atvejų. Stebėtojų tarnybos ir vyriausybinės agentūros pranešė, kad 2020-2021 m. labai padaugėjo įsakymų nereanimuoti (DNR) naudojimo atvejų.
Jau 2020 m. kovo mėnesį, kai „pandemija“ dar buvo tik pradinėje stadijoje, pagrindiniuose žurnaluose pasirodė straipsnių, kuriuose buvo prognozuojamas „vienašališkas“ DNR naudojimas, kuris iki Kovido „retai vaidino svarbų vaidmenį“:
kai kuriose sveikatos priežiūros įstaigose gydytojai gali vienašališkai nuspręsti parašyti DNR įsakymą. Pastarasis metodas nėra vienodai priimtinas ir iki COVID-19 buvo retai taikomas. Tačiau šios pandemijos metu ekstremaliose situacijose, pavyzdžiui, pacientui, sergančiam sunkia pagrindine lėtine liga ir ūminiu kardiopulmoniniu nepakankamumu, kurio būklė blogėja nepaisant maksimalaus gydymo, gali būti svarbus vienašališkas DNR, kad būtų sumažinta mediciniškai nenaudingos KJP rizika pacientams, šeimoms ir sveikatos priežiūros darbuotojams.
JAV ligoninės svarstė „visuotinio DNR“ galimybę visiems pacientams, kurių testai buvo teigiami dėl Covid, o apie tai pranešusios slaugytojos pripažino, kad Niujorke buvo piktnaudžiaujama DNR sistema.
Jungtinėje Karalystėje „beprecedentiškai“ padaugėjo „neteisėtų“ DNR neįgaliesiems, bendrosios praktikos gydytojų kabinetai išsiuntinėjo laiškus nepagydomiems pacientams, rekomenduodami pasirašyti DNR nurodymus, o kiti gydytojai pasirašė „visuotinius DNR“ ištisiems slaugos namams.
Šefildo universiteto atlikto tyrimo metu nustatyta, kad daugiau kaip trečdaliui visų „įtariamų“ Covid pacientų per 24 valandas nuo patekimo į ligoninę prie jų bylos buvo pridėtas DNR.
2021 m. gegužės mėn. žurnale „Visuomenės sveikatos ribos“ paskelbtame straipsnyje buvo pateiktas „etinis“ „vienašališko“ DNR naudojimo „Covid“ pacientams argumentas:
Kai kurios šalys buvo priverstos priimti vienašališką DNR politiką tam tikroms pacientų grupėms […] Esant dabartinei sudėtingai situacijai… reikia priimti sudėtingus sprendimus. Visuomeninė, o ne individuali nauda gali būti svarbesnė.
Visuotinis priverstinių ar neteisėtų DNR nurodymų taikymas gali būti bet kokio mirtingumo padidėjimo 2020/21 m. priežastis[33].
*
V DALIS: VENTILIATORIAI
Atnaujinta19. Ventiliacija NĖRA kvėpavimo takų infekcijų gydymo būdas. Mechaninė ventiliacija nėra ir niekada nebuvo rekomenduojamas bet kokios kvėpavimo takų infekcijos gydymas. Pirmosiomis pandemijos dienomis daugelis gydytojų pasisakė abejojantys dėl ventiliatorių naudojimo „Covid“ gydymui.
Dr. Mattas Straussas, rašydamas laikraštyje „The Spectator“, teigė:
Ventiliatoriai negydo jokios ligos. Jie gali pripildyti jūsų plaučius oro, kai patys to padaryti negalite. Visuomenės sąmonėje jie siejami su plaučių ligomis, tačiau iš tikrųjų tai nėra dažniausias ar tinkamiausias jų pritaikymas.
Vokietijos pulmonologas Dr. Thomas Voshaaras, Pneumatologijos klinikų asociacijos pirmininkas, teigė: „Pneumatologijos klinikų asociacijos pirmininkas dr:
Kai perskaitėme pirmuosius tyrimus ir pranešimus iš Kinijos ir Italijos, iš karto paklausėme savęs, kodėl ten intubacija tokia dažna. Tai prieštaravo mūsų klinikinei patirčiai, susijusiai su virusine pneumonija.
Nepaisant to, PSO, CDC, ECDC ir NHS „rekomendavo“ Covid pacientus ventiliuoti, užuot taikius neinvazinius metodus.
Tai buvo ne medicinos politika, skirta ne geriausiam pacientų gydymui, o veikiau siekis sumažinti hipotetinį Covid plitimą, neleidžiant pacientams iškvėpti aerozolio lašelių, tai buvo aiškiai nurodyta oficialiai paskelbtose gairėse.
*
20. Ventiliatoriai žudo žmones. Jei prie ventiliatoriaus prijungsite gripu, plaučių uždegimu, lėtine obstrukcine plaučių liga ar bet kokia kita kvėpavimą ribojančia ar plaučius pažeidžiančia liga sergantį žmogų, tai nepalengvins nė vieno iš šių simptomų. Tiesą sakant, tai beveik neabejotinai pablogins jų būklę ir daugelį jų nužudys.
Intubacijos vamzdeliai yra potencialus infekcijos, vadinamos ventiliatoriaus sukelta pneumonija, šaltinis, kuria, kaip rodo tyrimai, suserga iki 28 % visų prie ventiliatorių prijungtų žmonių, o 20-55 % užsikrėtusiųjų miršta.
Mechaninė ventiliacija taip pat kenkia fizinei plaučių struktūrai ir sukelia ventiliatoriaus sukeltą plaučių pažeidimą, kuris gali smarkiai pabloginti gyvenimo kokybę ir net baigtis mirtimi.
Ekspertų vertinimu, 40-50 proc. ventiliuojamų pacientų miršta, nepriklausomai nuo jų ligos. Visame pasaulyje mirė 66-86 % visų „Covid pacientų“, kuriems buvo prijungti dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai.
Pasak „slaptosios slaugytojos“, Niujorke ventiliatoriai buvo naudojami taip neteisingai, kad naikino pacientų plaučius:
Tokia politika geriausiu atveju buvo aplaidumas, o blogiausiu – galimai tyčinė žmogžudystė. Toks netinkamas ventiliatorių naudojimas gali lemti bet kokį mirtingumo padidėjimą 2020/21 m. [33].
*
VI DALIS: KAUKĖS
Atnaujinta21. Kaukės neveikia. Bent tuzinas mokslinių tyrimų parodė, kad kaukės niekaip nesustabdo kvėpavimo takų virusų plitimo.
Vienoje metaanalizėje, kurią CDC paskelbė 2020 m. gegužę, nustatyta, kad „naudojant veido kaukes gripo plitimas reikšmingai nesumažėja“.
Kanados 2020 m. liepos mėn. atliktoje apžvalgoje rasta „ribotų įrodymų, kad kaukių naudojimas gali sumažinti virusinių kvėpavimo takų infekcijų riziką“.
Kitame tyrime, kuriame dalyvavo daugiau kaip 8000 tiriamųjų, nustatyta, kad kaukės „neatrodo veiksmingos nei nuo laboratoriškai patvirtintų virusinių kvėpavimo takų infekcijų, nei nuo klinikinių kvėpavimo takų infekcijų“.
Jų tiesiog per daug, kad būtų galima visus pacituoti, bet galite juos perskaityti: [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10] Arba perskaitykite santrauką pagal SPR čia.
Nors buvo atlikta keletas tyrimų, kuriuose teigiama, kad kaukės veikia Covid, visi jie turi rimtų trūkumų. Viename iš jų kaip duomenimis remtasi savianalizės apklausomis. Kitas buvo taip blogai parengtas, kad ekspertų grupė pareikalavo jį atšaukti. Trečiasis buvo atšauktas po to, kai paaiškėjo, kad jo prognozės buvo visiškai neteisingos.
PSO užsakė savo metaanalizę žurnale „Lancet“, tačiau tame tyrime buvo nagrinėjamos tik N95 kaukės ir tik ligoninėse. [Visą informaciją apie blogus šio tyrimo duomenis rasite čia.]
Be mokslinių įrodymų, yra daugybė realių įrodymų, kad kaukės niekaip nesustabdo ligų plitimo.
Pavyzdžiui, Šiaurės Dakotoje ir Pietų Dakotoje „susirgimų“ skaičius buvo beveik vienodas, nors vienoje iš jų buvo nustatytas reikalavimas naudoti kaukes, o kitoje – ne:
Kanzaso apskrityse, kuriose kaukės nebuvo privalomos, Kovid „atvejų“ buvo mažiau nei apskrityse, kuriose kaukės buvo privalomos. Nepaisant to, kad Japonijoje kaukės yra labai paplitusios, 2019 m. šioje šalyje buvo didžiausias gripo protrūkis per pastaruosius dešimtmečius.
Kaukės ne tik neveikia, bet ir buvo plačiai žinoma, kad jos neveikia iki 2020 m.
2016 m. žurnale „Journal of Oral Health“ paskelbtoje literatūros apžvalgoje nustatyta:
nėra įtikinamų mokslinių duomenų, kurie patvirtintų kaukių veiksmingumą kvėpavimo takų apsaugai.
(2020 m. birželį šis tyrimas buvo tyliai pašalintas iš žurnalo interneto svetainės, nes „dabartinėmis aplinkybėmis jis nebebuvo aktualus“).
Kitame tyrime, paskelbtame 2020 m., bet atliktame 2019 m., nustatyta:
jokio reikšmingo veido kaukių poveikio laboratoriškai patvirtinto gripo perdavimui nėra.
Savo 2020 m. apžvalgoje „Kaukės neveikia“ daktaras Denisas Rancourt’as cituoja 2009, 2010, 2012, 2016, 2017 ir 2019 m. tyrimus… nė viename iš jų nenustatyta jokios reikšmingos kaukės dėvėjimo naudos.
Ir, kas iškalbingiausia, pati PSO savo 2019 m. ataskaitoje apie gripą pažymėjo, kad
nėra jokių įrodymų, kad [kaukės] veiksmingai mažina infekcijos plitimą
*
Atnaujinta22. Kaukės kenkia jūsų sveikatai. Ilgas kaukės dėvėjimas, tos pačios kaukės dėvėjimas daugiau nei vieną kartą ir kiti medžiaginių kaukių aspektai gali būti žalingi jūsų sveikatai. Neseniai žurnale „International Journal of Environmental Research and Public Health“ buvo paskelbtas ilgas tyrimas apie žalingą kaukių dėvėjimo poveikį.
Dr. Jamesas Meehanas 2020 m. rugpjūtį pranešė, kad padaugėjo bakterinės pneumonijos, grybelinių infekcijų ir veido bėrimų.
Taip pat žinoma, kad kaukėse yra plastikinių mikropluoštų, kurie įkvėpti kenkia plaučiams ir gali būti potencialiai kancerogeniški.
Kaukes dėvintys vaikai skatinami kvėpuoti pro burną, o tai lemia veido deformacijas.
Visame pasaulyje žmonės, dėvėdami kaukes, yra praradę sąmonę dėl apsinuodijimo CO2, o kai kuriems vaikams Kinijoje net staiga sustojo širdis.
Be to, kaukės iš tikrųjų gali padidinti kvėpavimo takų ligų tikimybę. 2015 m. atlikus medžiaginių kaukių tyrimą nustatyta, kad
Dėl drėgmės susilaikymo, pakartotinio medžiaginių kaukių naudojimo ir prasto filtravimo gali padidėti infekcijos rizika.
O 2022 m. liepos mėn. paskelbtame naujame tyrime nustatyta, kad kaukės, ypač dėvėtos daugiau nei vieną kartą, yra bakterijų ir grybelinių mikrobų veisimosi vieta.
Kitame recenzuojamame straipsnyje apie kaukių veiksmingumą, paskelbtame 2022 m. balandžio mėn:
Nors iš šios stebėjimo analizės negalima daryti jokių priežastinių išvadų, neigiamos koreliacijos tarp kaukių naudojimo ir COVID-19 atvejų bei mirčių nebuvimas leidžia manyti, kad platus kaukių naudojimas […] nesugebėjo sumažinti COVID-19 plitimo. Be to, vidutinė teigiama koreliacija tarp kaukės naudojimo ir mirčių Vakarų Europoje taip pat rodo, kad visuotinis kaukių naudojimas galėjo turėti žalingų nenumatytų pasekmių.
*
Atnaujinta23. Kaukės kenkia planetai. Milijonai ir milijonai vienkartinių kaukių buvo naudojami per mėnesį daugiau nei metus. JT ataskaitoje teigiama, kad dėl Covid19 pandemijos per ateinančius kelerius metus plastiko atliekų kiekis greičiausiai padidės daugiau nei dvigubai, o didžiąją jų dalį sudaro veido kaukės.
Toliau ataskaitoje įspėjama, kad šios kaukės (ir kitos medicininės atliekos) užkimš nuotekų ir drėkinimo sistemas, o tai turės neigiamą poveikį visuomenės sveikatai, drėkinimui ir žemės ūkiui.
Swansea universiteto atliktas tyrimas parodė, kad „į vandenį panardinus išmestas kaukes išsiskyrė sunkieji metalai ir plastiko pluoštai“. Šios medžiagos yra toksiškos ir žmonėms, ir laukinei gamtai.
Kitame tyrime, paskelbtame 2022 m., nustatyta, kad:
vienkartinės veido kaukės ir plastikinės pirštinės gali kelti nuolatinį pavojų laukiniams gyvūnams dešimtis, jei ne šimtus metų.
*
VII DALIS: VAKCINOS
24. Kovidų „vakcinos“ yra visiškai beprecedentės. Iki 2020 m. nebuvo sukurta nė viena sėkminga vakcina nuo žmogaus koronaviruso.
Atsiradus „Covid“, per 18 mėnesių jų tariamai sukūrėme daugiau kaip 20.
Mokslininkai jau daugelį metų nesėkmingai bando sukurti vakciną nuo SARS ir MERS. Kai kurios iš nepavykusių SARS vakcinų iš tikrųjų sukėlė padidėjusį jautrumą SARS virusui. Tai reiškia, kad paskiepytos pelės potencialiai galėjo susirgti sunkesne liga nei neskiepytos pelės. Dar vienas bandymas sukėlė šeškų kepenų pažeidimus.
Tradicinių vakcinų teorija yra tokia, kad organizmą paveikus susilpninta mikroorganizmo paderme, prasideda imuninis atsakas, o daugelis šių naujųjų Covid „vakcinų“ yra mRNA vakcinos.
Teoriškai mRNA (pasiuntinių ribonukleorūgščių) vakcinos veikia įšvirkšdamos viruso mRNA į organizmą, kur ji replikuojasi ląstelėse ir skatina organizmą atpažinti viruso „smailiuosius baltymus“ ir gaminti jų antigenus.
Vakcinos nuo mRNA tiriamos nuo 1990-ųjų, tačiau iki 2020 m. nė viena mRNA vakcina nebuvo patvirtinta naudoti žmonėms.
Vis dėlto po „Covid“ atsiradimo dvi skirtingos bendrovės per kelias savaites viena po kitos sukūrė dvi tariamai „saugias ir veiksmingas“ mRNA vakcinas.
*
Atnaujinta25. „Covid“ vakcinos nesuteikia imuniteto ir neapsaugo nuo perdavimo. Lengvai pripažįstama, kad „Covid“ „vakcinos“ nesuteikia imuniteto nuo infekcijos ir neapsaugo nuo ligos perdavimo kitiems. Iš tiesų, „British Medical Journal“ straipsnyje pabrėžiama, kad vakcinų bandymų metu net nebuvo bandoma įvertinti, ar „vakcinos“ riboja ligos perdavimą.
Patys vakcinų gamintojai, išleidę į rinką neišbandytas mRNA genų terapijas, aiškiai nurodė, kad jų produkto „veiksmingumas“ grindžiamas „simptomų sunkumo mažinimu“.
2022 m. spalį „Pfizer“ vadovė Janine Small, liudydama ES parlamente, prisipažino, kad „Pfizer“ prieš išleisdama „Covid“ vakciną į viešumą net neišbandė, ar jų vakcina užkerta kelią „Covid“ perdavimui.
*
Atnaujinta26. Vakcinos buvo sukurtos skubotai ir jų ilgalaikis poveikis nežinomas. Vakcinų kūrimas yra lėtas ir kruopštus procesas. Paprastai nuo sukūrimo iki bandymų ir galiausiai patvirtinimo naudoti visuomenei užtrunka daug metų. Visos įvairios Kovid vakcinos buvo sukurtos ir patvirtintos mažiau nei per metus.
Moderna interneto svetainėje pripažįstama, kad „paprastai vakcinos kūrimas užtrunka 10-15 metų“, tačiau Moderna giriasi, kad savo SpikeVax pagamino „per 2 mėnesius“.
Akivaizdu, kad negali būti jokių ilgalaikių saugumo duomenų apie chemines medžiagas, kurios pagamintos mažiau nei prieš metus.
„Pfizer“ netgi pripažįsta, kad tai tiesa, nes nutekėjo farmacijos milžinės ir Albanijos vyriausybės tiekimo sutartis:
ilgalaikis vakcinos poveikis ir veiksmingumas šiuo metu nėra žinomi ir kad gali būti neigiamas vakcinos poveikis, kuris šiuo metu nėra žinomas
Be to, nė viena iš vakcinų nebuvo tinkamai išbandyta. Daugelis iš jų visiškai praleido ankstyvosios stadijos bandymus, o vėlyvosios stadijos bandymai su žmonėmis arba nebuvo recenzuoti, arba nebuvo paskelbti jų duomenys, arba bus baigti tik 2023 m., arba buvo nutraukti po „sunkaus nepageidaujamo poveikio“.
*
27. Vakcinų gamintojams suteikta teisinė kompensacija, jei jie padarytų žalos. JAV Visuomenės parengties ir pasirengimo ekstremalioms situacijoms įstatymas (angl. Public Readiness and Emergency Preparedness Act, PREP) suteikia imunitetą bent iki 2024 m.
Tą patį numato ir ES produktų licencijavimo įstatymas, be to, yra pranešimų apie konfidencialios atsakomybės išlygas sutartyse, kurias ES pasirašė su vakcinų gamintojais.
Jungtinė Karalystė žengė dar toliau, suteikdama nuolatinę teisinę kompensaciją vyriausybei ir visiems jos darbuotojams už bet kokią žalą, padarytą gydant pacientą dėl Covid19 arba „įtariamo Covid19“.
Iš nutekintos Albanijos sutarties galima spręsti, kad bent jau „Pfizer“ šią kompensaciją numatė kaip standartinį reikalavimą tiekti „Covid“ vakcinas:
Pirkėjas sutinka atlyginti žalą, ginti ir apsaugoti „Pfizer“ […] nuo bet kokių ir visų ieškinių, pretenzijų, ieškinių, reikalavimų, nuostolių, žalos, įsipareigojimų, atsiskaitymų, nuobaudų, baudų, sąnaudų ir išlaidų
*
NAUJIENA!28. Kovid „vakcinos“ kelia didelę nepageidaujamo šalutinio poveikio riziką. Eksperimentinės „Covid“ vakcinos milijonams žmonių galimai sukėlė dešimtis sunkių būklių. Tarp jų – miokarditas (ypač jauniems berniukams), kraujo krešuliai, alerginės reakcijos, odos ligos, Zvonkaus paralyžius, menstruacijų sutrikimai ir kt. [Išsamią informaciją apie šias ligas rasite čia].
JAV CDC pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistema (VAERS) gavo dvigubai daugiau pranešimų nuo kovido vakcinos išleidimo į rinką nei visais ankstesniais metais kartu sudėjus.
Šaltinis: OpenVAERS
*
VIII DALIS: MIRTINGUMO DUOMENYS
Atnaujinta29. „Covid“ išgyvenamumo rodiklis yra daugiau kaip 99 %. Vyriausybės medicinos ekspertai nuo pat pandemijos pradžios stengėsi pabrėžti, kad didžiajai daugumai gyventojų „Covid“ nekelia jokio pavojaus.
Nauja pasaulinė „Covid“ duomenų apžvalga, kurią 2022 m. spalio mėn. paskelbė Stanfordo epidemiologas Johnas Ioannidis (ir kt.), nustatė, kad jaunesnių nei 70 metų žmonių mirštamumo mediana yra tik 0,07 %.
Beveik visų antikūnų tyrimų dėl Covid infekcijos ir mirtingumo santykio (IFR) rezultatai siekė nuo 0,04 % iki 0,5 %. Vadinasi, darant prielaidą, kad „covid“ apskritai kada nors egzistavo kaip atskira liga, jos išgyvenamumo rodiklis buvo bent 99,5 %.
*
30. Didžioji dauguma „covid“ mirties atvejų turi rimtų gretutinių ligų. 2020 m. kovo mėn. Italijos vyriausybė paskelbė statistinius duomenis, iš kurių matyti, kad 99,2 % jų „kovidų mirčių“ turėjo bent vieną rimtą gretutinę ligą.
Tarp jų buvo vėžys, širdies ligos, demencija, Alzheimerio liga, inkstų nepakankamumas ir diabetas (be kita ko). Daugiau kaip 50 % jų turėjo tris ar daugiau sunkių ankstesnių ligų.
Šis modelis išliko visose kitose šalyse per visą „pandemijos“ laikotarpį. 2020 m. spalio mėn. pateikus FOIA užklausą Jungtinės Karalystės ONS, paaiškėjo, kad mažiau nei 10 proc. tuo metu oficialiai suskaičiuotų „Covid mirčių“ vienintelė mirties priežastis buvo Covid.
Apibendrinant galima teigti, kad didžioji dauguma „Covid mirčių“ buvo labai silpni žmonės.
Spaudoje tai buvo interpretuojama kaip senyvas amžius arba negalia, kurie yra „Covid“ rizikos veiksniai. Tačiau tiksliau būtų sakyti, kad svarbiausias rizikos veiksnys, lemiantis „mirtį nuo Covid“, buvo mirtis nuo ko nors kito.
*
31. Vidutinis mirties nuo „Kovido“ amžius yra didesnis už vidutinę tikėtiną gyvenimo trukmę. Vidutinis „Kovido mirties“ amžius Jungtinėje Karalystėje yra 82,5 metų. Italijoje – 86 metai. Vokietijoje – 83 metai. Šveicarijoje – 86 metai. Kanadoje – 86 metai. JAV – 78 m., Australijoje – 82 m.
Beveik visais atvejais „Kovidų mirties“ amžiaus mediana yra didesnė už šalies vidutinę tikėtiną gyvenimo trukmę.
2021 m. kovo mėn. atlikto tyrimo duomenimis, aštuoniose tiriamose šalyse daugiau nei 64 proc. visų „Covid“ mirčių įvyko žmonėms, kurių vidutinė tikėtina gyvenimo trukmė buvo ilgesnė nei nacionalinė.
Taigi, didžiojoje pasaulio dalyje „pandemija“ neturėjo beveik jokio poveikio tikėtinai gyvenimo trukmei. Palyginkime tai su ispaniškuoju gripu, dėl kurio JAV vos per metus vidutinė gyvenimo trukmė sumažėjo 28 %. [šaltinis]
*
32. Mirtingumas nuo gripo tiksliai atspindi natūralią mirtingumo kreivę. Jungtinėje Karalystėje ir Indijoje atlikti statistiniai tyrimai parodė, kad „Kovido mirties“ kreivė beveik tiksliai atitinka tikėtino mirtingumo kreivę:
Mirties nuo „Covid“ rizika beveik tiksliai atitinka bendrą mirties riziką.
Nedidelį padidėjimą kai kuriose vyresnio amžiaus grupėse galima paaiškinti kitais veiksniais[15][18][20][28].
*
Atnaujinta33. Neįprasto mirtingumo pertekliaus NEBUVO. Pasaulinis mirčių skaičius nuo „Kovido“, net ir turint perdėtą statistiką [13], niekada nebuvo toks didelis, kad pateisintų drakonišką daugumos pasaulio vyriausybių atsaką, kurį matėme.
Per trejus „Covid“ metus buvo maždaug 6,8 mln. mirčių nuo „Covid“, arba 2,3 mln. per metus. Tai sudaro 0,03 % pasaulio gyventojų. Palyginimui, 1918 m. ispaniškasis gripas per dvejus metus pražudė 25-100 mln. žmonių, arba 0,7-2,8 % pasaulio gyventojų per metus.
Spauda 2020 m. Jungtinėje Karalystėje pavadino „mirtiniausiais metais nuo Antrojo pasaulinio karo laikų“, tačiau tai klaidinantis teiginys, nes neatsižvelgiama į didžiulį gyventojų skaičiaus padidėjimą nuo to laiko. Pagrįstesnis statistinis mirtingumo rodiklis yra pagal amžių standartizuotas mirtingumo rodiklis (angl. Age-Standardised Mortality Rate, ASMR):
Pagal šį rodiklį 2020 m. nėra patys blogiausi metai mirtingumo požiūriu nuo 2000 m. Tiesą sakant, nuo 1943 m. tik 9 metai buvo geresni už 2020 m.
Panašiai ir JAV 2020 m. ASMR yra tik 2004 m. lygio:
Švedijoje, kuri garsėja tuo, kad neužsidarė, mirtingumas dėl visų priežasčių pasiekė 2012 m. buvusį lygį:
Pasaulio banko mirtingumo duomenų rinkinyje apskaičiuota, kad 2020 m. bendras pasaulio mirtingumo rodiklis padidėjo nuo ~7,6 iki 8, t. y. grįžo į 2006-2011 m. lygį.
Nuo 2021 m. gegužės Pasaulio sveikatos organizacija pradėjo diskutuoti apie „tikrąją pandemijos kainą“, skatindama pastangas dar labiau išpūsti pandemijos mirčių skaičių, visus perteklinius mirties atvejus nuo 2020 m. priskirdama Kovid. Tačiau, kadangi bet koks mirtingumo padidėjimas gali būti siejamas su ne Covid priežastimis [15, 18, 20 ir 28 faktai], tai yra arba neracionalu, arba sąmoninga apgaulė.
Be to, yra tvirtų įrodymų, kad bet koks mirčių perteklius nesusijęs su „Covid“, nes mirčių perteklius ir toliau didėjo, net jei pranešama, kad „Covid“ atvejų mažėjo. Kaip pranešė „Spectator“, 2022 m. lapkričio mėn:
Kodėl perteklinių mirčių dabar yra daugiau nei „Covid“ metu?
Kaip sausio 30 d. „Unherd“ rašė Toby Greenas ir Thomas Fazi, taip pat ne tik Jungtinėje Karalystėje:
…nepaisant santykinai mažo Covid mirštamumo lygio, bendras perteklinis mirštamumas visose amžiaus grupėse Europoje 2022 m. buvo toks pat didelis kaip 2020 m. ir didesnis nei 2021 m. – net ir seniausiose kohortose. Už Europos ribų padėtis iš esmės tokia pati…
Tai, kad mirčių perteklius ir toliau didėjo, nors „pandemija“ tariamai lėtėjo, rodo, kad bet koks mirtingumo perteklius galėjo būti ne dėl „Covid“, o iš tikrųjų dėl kitų veiksnių (pvz. ekonominių ir socialinių pasekmių, susijusių su uždarymo politika ir galimai neišbandytų ir nereikalingų „vakcinų“ platinimu).
IX DALIS: PLANAVIMAS IR APGAULĖ
Atnaujinta34. ES rengė „vakcinų pasus“ likus mažiausiai METAMS iki pandemijos pradžios. Siūlomos kovos su COVID priemonės, visuomenei pristatomos kaip improvizuotos neatidėliotinos priemonės, egzistavo dar iki ligos atsiradimo.
Dviejuose 2018 m. paskelbtuose ES dokumentuose – „2018 m. pasitikėjimo vakcinomis būklė“ ir techninėje ataskaitoje „Imunizacijos informacinės sistemos kūrimas ir įgyvendinimas“ – buvo aptarta visos ES vakcinacijos stebėsenos sistemos tikėtinumas.
Šie dokumentai buvo sujungti į 2019 m. „Skiepijimo veiksmų planą“, kuriame (be kita ko) nustatyta, kad 2019 m. turi būti pradėtas ir 2021 m. baigtas „galimybių tyrimas“ dėl skiepų pasų:
Galutinės šios ataskaitos išvados visuomenei buvo paskelbtos 2019 m. rugsėjo mėn., likus vos mėnesiui iki 201 įvykio (žr. toliau).
Iš tiesų skiepijimo ir imunizacijos programos bent jau nuo 2018 m. pripažįstamos kaip „skaitmeninės tapatybės pradžia“.
2016 m. įkurtas „ID2020“ yra įmonių ir vyriausybių „aljansas“, siekiantis „suteikti skaitmeninę tapatybę visiems“. 2018 m. kovą ID2020 paskelbė straipsnį su antrašte „Skiepijimas: skaitmeninės tapatybės pradžia“, kurio autorius teigia, kad
Imunitetas suteikia didžiulę galimybę išplėsti skaitmeninę tapatybę
ID2020 kartu įkūrė „Microsoft“, Rokfelerio fondas ir Vakcinų aljansas GAVI. Tarp jos „partnerių“ yra „Facebook“ ir JT.
*
35. Per „mokomąsias pratybas“ pandemija buvo prognozuojama likus vos kelioms savaitėms iki jos pradžios. Pasaulio ekonomikos forumas ir Johnso Hopkinso universitetas 2019 m. spalio mėn. surengė renginį 201. Tai buvo mokomosios pratybos, pagrįstos zoonoziniu koronavirusu, nuo kurio prasideda pasaulinė pandemija. Pratybas rėmė Bilo ir Melindos Geitsų fondas ir vakcinų aljansas GAVI.
Pratybų išvados ir rekomendacijos paskelbtos 2019 m. lapkričio mėn. kaip „raginimas imtis veiksmų“. Po mėnesio Kinijoje užregistruotas pirmasis „Covid“ atvejis.
*
NAUJIENA!36. „Covid“ skeptiškai nusiteikę pasaulio lyderiai „staiga mirė“. Keli politiniai lyderiai, kurie priešinosi Pasaulio sveikatos organizacijos „Covid“ politikai, netikėtai mirė, tik tam, kad jų įpėdiniai tuoj pat atšauktų prieš „Covid“ nukreiptą Pasaulio sveikatos organizacijos politiką.
2020 m. gegužės 3 d. Burundžio prezidentas Pjeras Nkurunzia atmetė Covid kaip „apgaulę“. Po trijų dienų Užsienio santykių taryba įspėjo apie „pavojingas tendencijas Burundžio demokratijoje“.
2020 m. gegužės 14 d. Nkurunzia oficialiai išsiuntė PSO atstovus iš Burundžio. Mažiau nei po mėnesio jis mirė „nuo staigios ligos“. Jo įpėdinis pavadino Kovidą „didžiausiu mūsų priešu“ ir pakvietė PSO atgal.
Beveik identiška situacija susiklostė Tanzanijoje, kur „Covid“ skeptiškai nusiteikęs prezidentas Johnas Magufuli suabejojo PGR tyrimų tikslumu ir uždraudė savo šalyje naudoti „Covid“ vakcinas.
2021 m. kovą J. Magufuli kelioms savaitėms dingo iš viešumos. Užsienio santykių taryba vėl paskelbė straipsnį, kuriame ragino jį nušalinti, ir vėl buvo pranešta, kad jis staiga mirė.
Jo įpėdinis iš karto pakeitė „Covid“ kursą, įvedė karantiną, socialinį atsiribojimą ir kaukių dėvėjimą, taip pat pasirašė Tanzanijos prisijungimą prie PSO vakcinų programos ir įskiepijo 10 mln. jos piliečių.
*
37. Kovido „pandemijos“ metu gripas beveik visiškai „išnyko“. Jungtinėse Valstijose nuo 2020 m. vasario mėn. gripo atvejų esą sumažėjo daugiau kaip 98 proc.
Taip pat ne tik JAV. 2020 m. rugsėjį JAV CDC pranešė, kad gripo aktyvumas pastebimai sumažėjo JAV, Australijoje, Pietų Afrikoje ir Čilėje.
2021 m. balandžio mėn. žurnale „Scientific American“ buvo paskelbtas straipsnis su antrašte:
Daugiau nei metus išnyko gripas
Pateiktas paaiškinimas, kad kovos su gripu priemonės – pvz. kaukės ir užraktai – sustabdė gripo plitimą. Tačiau mes nustatėme, kad kaukės ir užraktai nesustabdo kvėpavimo takų ligų plitimo[14][21].
Trumpai tariant, visame pasaulyje gripas beveik visiškai išnyko per 2020 ir 2021 m., ir to negalima paaiškinti antikovidinėmis priemonėmis.
Tuo tarpu nauja liga, vadinama „Covid“, kurios simptomai [1] ir mirtingumas [29] yra identiški gripo simptomams [30] ir panaši į mirtingumą [31], akivaizdžiai kamavo visus žmones, paprastai sergančius gripu.
*
X DALIS: PELNAS IR MOTYVAI
NAUJIENA!38. Covid pandemija skatino iš anksto parengtą politinę darbotvarkę. Nuo pat pirmųjų dienų Covid buvo naudojama kaip pretekstas prastumti maisto, tapatybės ir pinigų sistemų reformas, taip pat plėtoti „žaliąsias“ darbotvarkes, kuriomis centralizuojama pasaulinė ir nacionalinė valdžia.
Dar 2020 m. kovą buvęs Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Gordonas Brownas ragino sukurti „pasaulinę vyriausybę“ pandemijai įveikti.
Dėl pandemijos taip pat padidėjo cenzūros ir stebėjimo galios tiek Kinijoje, tiek Vakaruose.
2018 m. rugsėjį Davose daug kalbėta apie svarbų „skaitmeninės tapatybės“ vaidmenį būsimoje „socialinėje sutartyje“. Iki 2020 m. gruodžio mėn. žurnalas „The Economist“ pranešė, kad „Kovid-19 skatina nacionalinius planus suteikti piliečiams skaitmenines tapatybes“.
2019 m. sausio mėn. pranešta, kad Tarptautinių atsiskaitymų bankas ir 70 pasaulio centrinių bankų dalyvauja centrinių bankų skaitmeninių valiutų (CBDC) tyrimuose. 2021 m. liepą „FinTech times“ pranešė, kad pandemija „paspartino centrinių bankų skaitmeninių valiutų kūrimą iki penkerių metų“,
Visus 2019 m. straipsniuose ir dokumentuose buvo raginama „radikaliai pertvarkyti“ pasaulinę maisto sistemą. Iki 2021 m. „Deloitte“ pranešė, kad „Covid“ „paspartino maisto transformaciją“.
Londono Imperatoriškojo koledžo Granthamo institutas paskelbė straipsnį, kuriame teigė, kad „Covid“ leido ekspertams „įkelti koją į duris“, kad jie galėtų „ryžtingai pasisakyti už „grynojo nulinio išmetamųjų teršalų kiekio“ atkūrimą ir atsparią ateitį“.
Galiausiai pandemija atvėrė duris plataus masto globalistiniams visuomenės sveikatos politikos pokyčiams – buvo pasiūlyta „Pandemijos sutartis“.
*
NAUJIENA!39. Korporacijos dėl Kovido gavo didžiulį pelną. Įvairių sektorių bendrovės dėl „pandemijos“ gavo didžiulį pelną, kurio didžioji dalis susidarė dėl padidėjusių vyriausybės išlaidų, kai viešieji pinigai atsidūrė privačiose rankose.
Pavyzdžiui, pasaulinė veido kauklių rinka išsiplėtė daugiau kaip 15 000 % – nuo 1,4 mlrd. dolerių 2019 m. iki 225 mlrd. dolerių 2020 m. Ir tai tik veido kaukės, o ne kitos asmeninės apsaugos priemonės (AAP), kurių asmeninės ir vyriausybinės išlaidos labai išaugo.
Vien tik Jungtinėje Karalystėje šių asmeninių apsauginių priemonių saugojimo išlaidos išaugo iki daugiau nei 1 mlrd. svarų sterlingų, dar 4 mlrd. svarų sterlingų vertės nenaudojamos asmeninės apsauginės priemonės buvo tiesiog išmestos, o kiti nurašymai sudarė beveik 10 mlrd. svarų sterlingų.
Guminių pirštinių ir rankų dezinfekavimo priemonių rinka taip pat labai išaugo dėl vyriausybės išlaidų. Daug šių pinigų buvo visiškai iššvaistyta, nes produktų galiojimo laikas baigėsi.
Amazon“ pelnas padvigubėjo dėl covid, o transliavimo platformos dėl užraktų pridėjo milijonus naujų vartotojų
Tačiau didžiausias pelnas buvo pastebėtas vakcinų sektoriuje. Nuo vakcinų išplatinimo farmacijos bendrovės uždirbo maždaug po 1000 JAV dolerių per sekundę.
2019 m. pabaigoje „Pfizer“ pajamos buvo mažiausios nuo 2010 m., o po dvejų metų jos padidėjo 150 proc. ir buvo didžiausios per visą istoriją.
Per kelis mėnesius nuo vakcinos įdiegimo 9 vakcinų gamintojai tapo milijardieriais. Iki 2022 m. gegužės mėn. šis skaičius išaugo iki 40.
*
Atnaujinta40. Per pandemiją elitas susikrovė turtus. Iš Kovid pasipelnė ne tik farmacijos bendrovės, nuo užblokavimo pradžios turtingiausi žmonės tapo gerokai turtingesni.
2020 m. spalį „Business Insider“ pranešė, kad „milijardierių grynasis turtas padidėjo puse trilijono dolerių“ vien per pirmuosius šešis pandemijos mėnesius.
Iki 2021 m. balandžio mėnesio „Forbes“ pranešė, kad „kovojant su koronavirusu“ atsirado 40 naujų milijardierių.
Šis procesas tik paspartėjo.
2022 m. gegužės mėn. naujų milijardierių, kuriuos sukūrė pandemija, skaičius siekė 543. Arba maždaug po vieną kas 30 valandų per pastaruosius dvejus metus. Iš jų vien farmacijos sektoriuje atsirado 40 naujų milijardierių.
Tuo tarpu milijardierių valdoma pasaulio turto dalis padidėjo nuo 10 % 2019 m. iki 14 % 2022 m., t. y. daugiau nei per ankstesnius 16 metų kartu sudėjus.
Iš viso turtingiausi pasaulio žmonės per pastaruosius trejus metus savo bendrą turtą padidino daugiau nei penkiais trilijonais dolerių, ir visa tai – „Covid“ dėka.
*
IŠVADOS
Šio rašinio įžangoje pabrėžiau, kad jis atnaujinamas ne tik faktų, bet ir požiūrio požiūriu. Dabar patikslinsiu.
Kai buvo paskelbtas pirmasis šio sąrašo leidimas, „Covid“ vis dar buvo tiesioginio šaudymo pratybos. Besiplečiantis propagandinis karas, kuriame faktai buvo šaudmenys, o tiekimo linijos – įtemptos. Jis turėjo būti toks, koks ir buvo – trumpas, dalykiškas ir lengvai prieinamas.
Šiomis dienomis pandemijos fronte ramiau. Purvini mūšio lauko griuvėsiai, nusėti lavonais ir sulūžusiomis vėliavomis ant sulūžusių stulpų. Palikta valkatoms, nes abi pusės ruošiasi kitam dideliam puolimui.
„Covid“ švelniai mažinamas, o pirmenybė teikiama kalboms apie Ukrainą, klimato kaitą ir net „kitą pandemiją“.
Mūsų pasaulis dar negrįžo į „normalų“ – ir greičiausiai niekada negrįš, – bet nors transformacija tebevyksta, tų pradinių pokyčių veiksnys pamažu stumiamas į šalį naujais Didžiojo persitvarkymo karo dėl pasaulio kontrolės frontais.
Dabar matome, kad atsirado vietos – ir laiko – visapusiškai apžvelgti „Kovido“ naratyvą ir papasakoti tikrąją „pandemijos“, apvertusios pasaulį aukštyn kojomis, istoriją, kad geriau ištuštėtų jo kišenės.
Ankstesniame šio sąrašo leidime sąmoningai nebuvo jokių autoriaus interpretacijų. Faktai buvo palikti kalbėti patys už save, ir jie taip ir padarė. Iš tiesų, jie vis dar kalba.
Tačiau vis dėlto kaip baigiamąjį žodį pasaulinei žiuri noriu apibendrinti istoriją, kurią šie faktai mums pasakoja.
Per 2017, 18 ir 19 metus įvairios tarptautinės ir pasaulinės institucijos kūrė planus – arba aptarinėjo jų galimybę – dėl pasaulinių skiepijimo kampanijų, įskaitant tai, kaip jas būtų galima panaudoti siekiant palengvinti skaitmeninių pasų, susietų su medicininiais įrašais, įdiegimą.
2019 m. pabaigoje buvo surengtos tarptautinės pratybos, kuriose daugiausia dėmesio skirta hipotetiniam zoonoziniam koronavirusui, sukeliančiam pasaulinę pandemiją, ir galimo atsako planavimui.
Praėjus vos dviem mėnesiams buvo teigiama, kad tariamai tikras zoonozinis koronavirusas pradėjo infekuoti žmones. „Naujajai ligai“ buvo būdingi į gripą panašūs simptomai ir labai panašus mirštamumas į sezoninio gripo sukeliamas ligas. Atsitiktinai šiuo laikotarpiu gripo atvejų esą sumažėjo beveik iki nulio.
Šio „naujojo viruso“ tyrimai buvo atlikti skubotai, praleidžiant įprastą tarpusavio vertinimo procesą.
Masiškai tiriant besimptomius žmones, buvo sukurti „kovido atvejai“, o masiškai tiriant ligoninėje mirštančius asmenis, buvo sukurti „kovido mirties atvejai“.
Kaip „atsakas“ į „pandemiją“ buvo įvestas uždarymas, paralyžiavęs ekonomiką ir sukėlęs didžiulį skurdo, prastos mitybos, piktnaudžiavimo narkotikais ir alkoholiu bei psichikos sveikatos problemų augimą. Be to, buvo užtikrinta, kad žmonės, turintys tikrų sveikatos problemų, iš baimės vengtų ligoninių.
Tuo tarpu ligoninėse dėl „kovido gairių“ buvo žudikiškai piktnaudžiaujama DNR įsakymais ir mechanine ventiliacija.
Šios priemonės žudė žmones ir prisidėjo prie padidėjusio mirtingumo, dėl kurio oficialiai buvo galima kaltinti „Kovid“, tačiau kuris nesumažėjo, nors „Kovid“ atvejų skaičius sumažėjo.
Visuomenei buvo primestos kaukės ir socialinė distancija – nepaisant to, kad jų pačių tyrimai rodo, jog jos yra neveiksmingos – siekiant padidinti visuomenės baimę, ir tai buvo tiesiog vienintelis vizualus įrodymas, kad apskritai kas nors vyksta.
Prisidengiant šia netikra „pandemija“, įvyko didžiausias visų laikų valstybės pinigų keitimas į privačias rankas.
„Pandemija“ taip pat leido masiškai centralizuoti valdžią tiek nacionaliniu, tiek pasauliniu lygmeniu. Beveik visų Žemės tautų vadovai, prisidengdami šia idėja, pasisavino daugiau valdžios, o tie, kurie atsisakė, buvo nužudyti.
Galiausiai, ir tai svarbiausia, „Kovidė“ leido sparčiai paspartinti politinės darbotvarkės, siekiančios pertvarkyti pasaulį į distopinį siaubo spektaklį, įgyvendinimą. Skaitmeninis stebėjimas, privalomos medicininės procedūros, komendanto valandos, policijos žiaurumas ir cenzūra – visa tai tapo dar labiau normalizuota prisidengiant „visuomenės sveikatos apsauga“. O tokių programų kaip skaitmeninė valiuta, „maisto reforma“ ir „žalioji naujojo susitarimo“ politika – visų jų vystymo tempas pastebimai išaugo.
Tai yra esminiai pandemijos faktai, ir jie pasakoja tik vieną istoriją. „Covid“ buvo projektas. Padirbta liga, sukurta siekiant parduoti labai realią darbotvarkę. Tai vienintelis racionalus visų turimų įrodymų paaiškinimas.
„Oficialioji istorija“ neatitinka tikrovės. Jei „Covid“ būtų tikra liga ir tikra pandemija, jai išplisti nereikėtų korupcinės tyrimų praktikos ir statistinių gudrybių. Jei tai būtų tikrai mirtina liga, jiems nereikėtų remtis statistinėmis manipuliacijomis, kad sukurtų „Covid mirtis“. Jei valdžia būtų sąžininga, ji niekada nebūtų įvedusi „visuomenės sveikatos“ priemonių, kurios, kaip rodo jos pačios atlikti tyrimai, neveikia.
Mintis, kad tai buvo klaidų sniego gniūžtė – tobula visuomenės panikos, valdžios nekompetencijos ir korporacijų godumo audra – taip pat nėra visa apimantis paaiškinimas, nes neatsižvelgiama į daugybę gausių ir sąmoningų nesąžiningumo veiksmų, ir vėlgi prašoma tikėti, kad 201-asis įvykis buvo tik atsitiktinumas.
„Laboratorijos nuotėkio“ arba „biologinio ginklo“ teorija – kad „Kovidas“ yra tikra liga, atsitiktinai arba sąmoningai paleista į visuomenę – taip pat neatitinka nei faktų, nei logikos. Faktiškai, kaip ir oficialios versijos atveju, tikram virusui plisti nereikėtų suklastotos statistikos. Nors logiškai egzistuoja kontrolės problema.
Mike’as Yeadonas savo naujausiame straipsnyje rašė:
išleisto naujo patogeno poveikio nebuvo galima tiksliai numatyti. Jis gali greitai perdegti. Arba gali pasirodyti, kad jis yra daug mirtinesnis, nei tikėtasi, ir sugriauti išsivysčiusias civilizacijas.
Ne, vienintelė vientisa istorija yra ta, kad „covid“ buvo pasaulinio masto psichologinė operacija. Didžiausia ir plačiausia visų laikų propagandinė kampanija, turėjusi vienintelį tikslą – suskaldyti pasaulį ir perkurti jį pagal naują globalistinį įvaizdį.
Tiesą sakant, jie mums nuolat kartojo, kad taip ir yra. „Didysis perkrovimas“, kad būtų galima „atkurti geresnį“ „naują normalų būvį“. Jie neslėpė savo ketinimų:
„Covid“ buvo – ir yra – apgaulinga priemonė piktavališkam tikslui pasiekti. Turime tai matyti, suprasti ir prisiminti. Nes jei tinkamai neišsiaiškinsime ir nesuprasime šios propagandos masto ir metodikos, būsime panašiai pažeidžiami tų pačių metodų, kai jie bus naudojami kitą kartą.
Nors priemonės gali būti atšauktos, tikslas visada išliks.
Jų naujasis pasaulis egzistuoja dabar, aplink mus. Tačiau jis pastatytas tik pusiau, o aiškus ir galutinis tikslas visko, ką jie darys ir sakys ateityje, bus darbas, kad jis būtų užbaigtas.
Tai ir yra „Kovido“ sidabrinė pusė, jei norite ją rasti. Norint geresnio palyginimo, kaukė nuslydo. Mes įžvelgėme Zappos plytų sieną. Dabar žinome, ko jie iš tikrųjų nori.
Jie nori kontrolės – visko ir visų. Jie nori mus sumažinti – sumažinti mūsų intelektą, priemones, sveikatą ir teises. Jie nori pagreitinti mūsų lėtą šliaužimą į tironiją ir sukurti pasaulinę darbo stovyklą, apsuptą įsivaizduojamų blogybių, kurios hipnotizuoja kalinius ir verčia juos manyti, kad spygliuota viela yra jų pačių labui… nes ji apsaugo nuo pabaisų.
Paprastai tariant, jie nori užbaigti tai, ką „Kovidas“ pradėjo. Bet kol mes juos matysime ir suprasime, jie niekada negalės to padaryti.