Didžioji Britanija pereina prie kiniškos žmonių kontrolės sistemos

queen elizabeth ii and prince charles prince of wales news photo 1575651739
Materializuojasi dar viena „Sąmokslo teorija“ – socialinių kreditų sistemos prototipas UK – jau nuo 2022 m. sausio.
Ir viskas tik dėl Jūsų sveikatos ir gerovės!
UK Vyriausybės Sveikatos ir socialinės apsaugos departamentas 2022 m. sausio mėn. paleidžia naują bandomąjį projektą – siekiant pagerinti gyventojų sveikatą ir paskatinti sveiką gyvenimo būdą. UK Vyriausybė planuoja išleisti naują programėlę, kuri tariamai padės žmonėms teigiamai pakeisti mitybą ir fizinį aktyvumą. Šį oficialų pranešimą spaudai rasite čia: https://www.gov.uk/…/new-pilot-to-help-people-eat…
Ką visa tai reiškia?
Pagal bandomąją programą vartotojai dėvės ant riešo nešiojamus prietaisus, kurie gali generuoti asmenines sveikatos rekomendacijas, pvz., padidinti žingsnių skaičių, valgyti daugiau vaisių ir daržovių bei mažinti porcijų dydį. Vartotojai rinks taškus už elgesį, kurį vyriausybė laiko sveiku, o pastaroji juos „apdovanos“.
UK Vyriausybė teigia, kad šie apdovanojimai gali apimti „sporto salės abonementus, drabužių ar maisto kuponus, nuolaidas parduotuvėms ir bilietus į kiną ar pramogų parką“.
UK Vyriausybė dabar jau nori kontroliuoti, ką valgo jos piliečiai, ir stebėti jų prekybos centrų išlaidas bei kasdienę mankštą.
Jei Vyriausybė gali apdovanoti už tai, kad darote tai, ko ji nori, ji tikrai galės nubausti, jei atsisakysite tai padaryti, ypač įvedus skaitmeninę valiutą.
Manote, kad UK Vyriausybė, pristačiusi programėlę, kuri apdovanoja už sveiką elgesį, veikia vedama geriausių tautos interesų, ? Tada turite žinoti ir tai, kad ji planuoja įdiegti skaitmeninę tapatybės sistemą ir skaitmeninę valiutą.
Anglijos bankas 2021-11-09 paskelbė apie kitus žingsnius tiriant UK centrinio banko skaitmeninę valiutą (CBDC). CBDC būtų nauja Anglijos banko išleista skaitmeninių pinigų forma, skirta namų ūkiams ir įmonėms kasdieniams mokėjimams atlikti. Anglijos banko pareiškimą galite rasti čia: https://www.bankofengland.co.uk/…/statement-on-central…
UK vyriausybė taip pat planuoja sustiprinti skaitmeninių tapatybių teisinį statusą, kad jis būtų taip pat plačiai pripažintas kaip vairuotojo pažymėjimai ir banko išrašai, ir greičiausiai jie bus mobiliojo telefono programėlės pavidalu. Tai greičiausia bus įgyvendinta taip pat, kaip vakcinos paso forma. Oficialų pareiškimą apie tai rasite čia: https://www.gov.uk/…/plans-for-governing-body-to-make…
Sujunkite visus šiuos UK Vyriausybės žingsnius ir oficialius pranešimus į vieną: Skaitmeninis pasas + gyvensenos sekimo programėlė + apdovanojimai už gerą elgesį + skaitmeniniai pinigai.
Ką gauname? Gauname savanorišką socialinių kreditų sistemą.
Kaip manote, kiek reikės laiko, kad 50% UK gyventojų pradėtų naudotis “sveikos gyvensenos” sekimo ir gero elgesio apdovanojimo sistema? Mano prognozė – nuo 12 iki 18 mėnesių.
Ir nereikia jokios prievartos – bėgdami paskui Vyriausybės dalinamas “dovanas” už gerą elgesį į tokius skaitmeninius getus tuoj pat subėgs absoliuti daugumą ant vartojimo adatos sėdinčios visuomenės.
O visgi Kinija nėra “sparčiai besivystanti” šalis. Ji toli mus pralenkė ir mes sparčiai bėgame ją vydamiesi.
Jau visai arti ta diena, kai žmogus visiškai nustos būti žmogumi ir taps įrašu kompiuteryje, patvirtinančiu jo priklausomybę biomasei.
Facebook komentarai
});}(jQuery));