Volodymyr Salo: 19-metis Ukrainos studentas, kuriam už šeimos nugaros buvo suleista „Pfizer” mRNA injekcija, po septynių valandų mirė

salo
Volodymyr Salo: 19-metis Ukrainos studentas, kuriam už šeimos nugaros buvo suleista „Pfizer” mRNA injekcija, po septynių valandų mirė
Devyniolikmetis filologijos studentas mirė nepaisydamas savo šeimos filosofinių ir religinių prieštaravimų. (Straipsnis perspausdintas iš TheCOVIDBlog.com)
Ukrainos humanitarinio instituto duomenimis, Volodymyras Salo (Volodymyr Salo), kai kuriuose šaltiniuose taip pat rašomas „Vladimir”, rugsėjo 13 d. apie 14.30 val. vietos laiku gavo pirmąją „Pfizer” mRNA injekciją. V. Salo buvo šio universiteto studentas. Vėliau jo diena tęsėsi įprastai. Jis vakarieniavo studentų valgykloje 18.30 val., paskui su kitais studentais bendroje erdvėje žaidė stalo žaidimus.
Situacija greitai pablogėjo. Apie 20.00 val. prasidėjo aukšta temperatūra ir bendra bloga savijauta. 20.15 val. Salo nugriuvo, jį ištiko priepuolis ir stiprūs traukuliai. Universiteto medicinos darbuotojai, laukdami atvykstant greitosios pagalbos automobilio, atliko dirbtinį kvėpavimą. Kai 20.45 val. atvyko medikai, jie valandą naudojo nešiojamąjį ventiliatorių, kad išgelbėtų Salo gyvybę. Tačiau 21 val. jis jau nebeturėjo pulso. Netrukus Salo buvo paskelbtas mirusiu.
Pasekmės

https://incident.obozrevatel.com/crime/rodnyie-ne-znali-chto-vladimir-reshil-sdelat-privivku-ot-covid-19-pod-kievom-cherez-neskolko-chasov-posle-ukola-skonchalsya-student.htm

Salo augo krikščioniškoje šeimoje ir buvo Septintosios dienos adventistų bažnyčios narys. Ši protestantų denominacija šabatu pripažįsta šeštadienį, o ne sekmadienį. Visa pono Salo šeima griežtai pasisako prieš mRNA ir virusinių vektorių DNR injekcijas. Jo svainis Ukrainos internetiniam leidiniui „Obozrevatel” pasakojo štai ką: „Jis niekam iš savo šeimos narių nepasakojo apie sprendimą skiepytis. Galbūt jis žinojo, kad visi bus prieš [tai] ir atgrasys nuo tokio sprendimo. O jis iš prigimties buvo toks rizikingas, kad galėjo priimti spontaniškus sprendimus. Jo norai galėjo būti labai riboti. Sakoma, kad tie, kurie nebuvo paskiepyti, negalės laisvai keliauti, eiti į kavines ir pan. Manome, kad būtent tai jį ir paskatino”. Jo mirties liudijime rašoma, kad jis mirė nuo širdies ir plaučių nepakankamumo, plaučių edemos ir ūminio koronarinio nepakankamumo. Liaudiškai tariant, jo širdis ir plaučiai buvo visiškai sunaikinti, greičiausiai dėl kraujo krešulių. Oficiali mirties priežastis bus žinoma tik po kelių mėnesių. Salo buvo Ukrainos humanitarinio instituto trečio kurso filologijos studentas. Filologija yra panaši, bet skiriasi nuo etimologijos. Jis buvo nuolatinis kraujo donoras ir internetu mokė jaunesnius studentus, kurie mokėsi anglų kalbos.
Ta pati daina Ukrainoje kaip ir visur kitur

Ukraine COVID

Ukraine vaccination

Liepos 1 d. Ukrainoje buvo 1,7 % „visiškai paskiepytų” asmenų. 7 dienų vidurkis – 936 nauji COVID-19 atvejai. Tai mažiausias septynių dienų vidurkis šalyje nuo 2020 m. liepos pabaigos. Šiandien Ukraina yra 12 % visiškai paskiepyta, o septynių dienų vidurkis yra 5921 naujas COVID atvejis. Tai 532 % daugiau nei nuo liepos mėn. Tačiau kažkodėl visa „vakcinų” propaganda vis dar veiksminga masėms. Ukrainoje vis dar galioja „adaptyvusis blokavimas” bent iki spalio 1 d. Regioninės valdžios institucijos turi teisę sugriežtinti arba sušvelninti kaukes, socialinę atskirtį ir kitas COVID priemones, atsižvelgdamos į vietos situaciją. Tačiau sporto salės, kino teatrai ir dideli susibūrimai iš esmės uždaryti visoje šalyje. Artimiausiomis savaitėmis valstybės tarnautojams ir mokytojams bus įvestos privalomos injekcijos. Tuo tarpu Skandinavija ir toliau yra proto balsas Europoje. Švedija tapo pagrindinės žiniasklaidos propagandos taikiniu, nes per visą vadinamąją pandemiją ji nei užsidarė, nei išdavė maskuojančių mandatų. Nuo birželio mėn. septynių dienų mirčių nuo COVID vidurkis šioje šalyje buvo beveik lygus nuliui. Švedija nepatyrė jokių realių COVID-19 šuolių per 2020 m. Norvegijos ministrė pirmininkė Erna Solberg dabar COVID-19 vadina paprasta „kvėpavimo takų liga”. Šalis nuo šiandien panaikina beveik visus COVID-19 apribojimus. Italų aktorė Ludovica Bizzaglia sakė, kad didžiuojasi, jog įkalbinėja jaunuolius už tėvų nugaros susileisti mRNA injekcijas. Salo buvo jaunas suaugęs žmogus. Tačiau jo šeima stengėsi apsaugoti jį nuo propagandos. COVID toliau griauna šeimas dviem būdais – nesutarimais dėl „vakcinų” ir mirtimi / nužudymu nuo vakcinos. Pasiekėme kol kas kritiškiausią viso to etapą. Būkite budrūs ir saugokite savo draugus bei artimuosius. Daugiau informacijos rasite adresu: TheCOVIDBlog.com and VaccineDeaths.com.
Šaltinis: https://paranormal.lt/news-2021-09-29-1
Facebook komentarai
});}(jQuery));