Izraeliui paskiepijus beveik 100 proc. gyventojų – covid-19 infekcijų rekordas (Lietuva seka šiuo pavyzdžiu)

photo 2021 09 18 15 05 28

Beveik 100 % paskiepijus, Izraelis netrukus patirs REKORDINIAI DIDELĮ KOVIDO paplitimą. Atrodo, kad apie tai turėtų būti skelbiama visose naujienose, bet tai neatitinka sistemos darbotvarkės, ir naujienose apie tai žinių nėra.

https://www.timesofisrael.com/health-ministry-chief-says-coronavirus-spread-reaching-record-heights/

Šiame straipsnyje rašoma :

„Sveikatos apsaugos ministerijos vadovas teigia, kad koronaviruso plitimas pasiekė rekordines aukštumas
Kadangi diagnozuota daugiau nei 10 000 naujų atvejų, Nachmanas Ashas sako įstatymų leidėjams, kad tikėjosi, jog pastarojo meto mažėjimo tendencija išliks
STUARTAS WINERIS
2021 m. rugsėjo 14 d. 14:25 val.
Sveikatos apsaugos ministro generalinis direktorius Nachmanas Ashas dalyvauja spaudos konferencijoje apie koronavirusą 2021 m. rugpjūčio 29 d. Jeruzalėje. Sveikatos apsaugos ministerijos generalinis direktorius Nachmanas Ashas antradienį pareiškė, kad dabartinė koronavirusinių infekcijų banga pranoksta ankstesnių protrūkių metu užfiksuotus atvejus ir kad jis yra nusivylęs, jog neseniai buvusi mažėjimo tendencija, regis, pasikeitė į priešingą pusę.

N. Ašas vaizdo skambučiu Kneseto Konstitucijos, teisės ir teisingumo komitete pasisakė po to, kai Sveikatos apsaugos ministerijos duomenys parodė, kad užvakar buvo diagnozuota daugiau kaip 10 000 naujų COVID-19 atvejų ir kad teigiamų testų skaičius didėja.

Atkreipęs dėmesį į tai, kad kiekvieną dieną vidutiniškai užregistruojama 8 000 naujų užsikrėtimo atvejų, o kartais jų skaičius viršija 10 000, jis sakė: „Tai rekordas, kurio nebuvo per ankstesnes bangas”, įskaitant praėjusių metų pabaigoje kilusią didžiulę trečiąją bangą.

Ashas išreiškė tam tikrą pesimizmą, nors pastebėjo, kad, priešingai nuogąstavimams, po praėjusios savaitės Roš Hašana šventės – žydų Naujųjų metų – ar mokslo metų atidarymo mėnesio pradžioje nebuvo didelio užsikrėtimo protrūkio.

Birželio mėn. sumažinęs kasdienių užsikrėtimo atvejų skaičių iki šiek tiek daugiau nei dešimties per dieną, Izraelis kovoja, kad suvaldytų COVID-19 atvejų pagausėjimą, kuris buvo jau ketvirtoji užsikrėtimo banga nuo pasaulinės pandemijos pradžios.

„Prieš savaitę buvo aiški mažėjimo tendencija; pastarosiomis dienomis matome, kad mažėjimas sustojo, o viruso dauginimosi skaičius [vėl] viršija 1”, – sakė Ashas, kalbėdamas apie vadinamąjį R skaičių, kuris rodo, kiek žmonių užkrės kiekvienas viruso nešiotojas. Didesnės nei 1 reikšmės rodo, kad protrūkis didėja, o mažesnės nei 1 – kad mažėja. „Tikėjausi, kad matysime aiškesnį mažėjimą, bet jo vis dar nematome”, – sakė jis.

Ashas pažymėjo, kad sunkiai sergančiųjų skaičius svyruoja nuo 670 iki 700. Kasdien sunkiai suserga 70-80 naujų pacientų, šiek tiek mažiau nei pastarosiomis savaitėmis.

Per pastarąsias dešimt dienų prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų prijungtų pacientų skaičius išaugo nuo 150 iki 190, o tų, kurie prijungti prie kritiškesnių ECMO aparatų, skaičius padidėjo nuo 23 iki 31, sakė jis”.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Nesu medicinos ekspertas, bet jei jums įšvirkščia patogeninį spyglio baltymą, kuris sukelia COVID-19… tai kodėl paskui visi stebisi, kad tai sukėlė masinį susirgimą.

Kaip žinia, Lietuvos prezidentas Nausėda po susitikimo su „naujosios pasaulio tvarkos” organizatoriumui Klausu Švabu paskelbė, kad reikės suvakcinuoti ne mažiau 90 proc. Lietuvos gyventojų

https://m.klaipeda.diena.lt/naujienos/sveikata/sveikata/g-nauseda-apie-skiepijimo-tempus-mums-turetu-rupeti-ne-procentai-o-visuomenes-sveikata-1041154

Facebook komentarai
});}(jQuery));