Kauno klinikos tapo mirties fabriku

kauno
Šis Kauno klinikų generalinis direktorius tiesiogiai prisidėjo, slepiant gydytojo hematologo klaidos pasekoje Kauno klinikose mirusio ligonio atvejį.
Po to, kai hematologai savo susirinkime aptarė šią gydytojo klaidą, buvo suklastotas hematologų susirinkimo protokolas ( pasirašė hematologijos skyr. ved. doc. R. Gerbutavičius).
Šis generalinis direktorius tai žinojo, tačiau LRyto žurnalistams teigė – ligonė buvo gydyta teisingai.
Po tokių savo teiginių, šis vadovas sudarė audito komisiją mirusios ligonės gydymo klaidoms ištirti.
Komisijos nariai – tiesiogiai jam pavaldūs…,ir jų tarpe nebuvo nei vieno gydytojo specialisto hematologo.
Sveikatos apsaugos ministerija nurodė šiam vadovui – ištirti suklastoto hematologų protokolo klausimą.
Praėjo beveik 4 metai – SAM nurodymas neįvykdytas.
Kėliau klausimą SAM ministrui A. Verygai – ar šis Kauno klinikų generalinis direktorius yra tinkamas eiti savo pareigas ( naujo konkurso šviesoje). Ar buvo tinkama šio Kauno klinikų vadovo veika, kai ta pati gydytoja pirmą kartą buvo paskyrusi (mirtiną ?) vaistų dozę kitam ligoniui ???
Tada vyr slaugytoja atsisakė išduoti TOKĮ onkologinių vaistų kiekį (suleisti vienam ligoniui) ir ligonis nenumirė. (tai buvo beveik per visus metus skyriuje sunaudojamų vaistų kiekis).
Tada viskas apsiribojo 4 asmenų pokalbiu – gydytoja, skyr. ved. doc. R. Gerbutavičius, klinikos vadovė prof. E. Juozaitytė ir vyr slaugytoja.
Daktarė pravirko…, suprato (???) , klausimas baigtas.
Ar tinkama šio Kauno klinikų vadovo veika būtų apsaugojusi nuo pakartotinos šios gydytojo klaidos ir ligonio mirties lygiai po 1 metų ?
Po šio klausimo iškėlimo, A. Veryga patvirtino šį vadovą antrai kadencijai.
Tokia realybė.
Esu įsitikinęs, ir tokios gydytojo klaidos pasekoje ligonio MIRTIS gali įgauti PRASMĘ, jeigu mes ( medikai) būtumėm PRIVERSTI sukurti
SISTEMĄ , kaip tokie atvejai turi būti nagrinėjami ne tiek kad nubausti kaltuosius, kiek kad SUMAŽINTI tikimybę tokioms klaidoms įvykti ateityje. Nes dabartinė sistema yra skirta paslėpti tokias klaidas .
O šios sistemos garantai yra ir Kauno klinikų generalinis direktorius, ir LSMU rektorius ( klinikų Gen direktorius yra kartu ir prorektorius), ir SAM ministras.
verygos
2019 m liepos 19 d SAM ministras A. Veryga pasirašė įsakymą , kuriuo PATVIRTINO pasirengimo PANDEMIJAI programą 2019-2023 metams.
Buvo pasiruošta VIRUSINĖS infekcijos pandemijai plintančiai oro lašeliniu būdu per kvėpavimo takus su galimu visų organizmo sistemų pažeidimu.
VIENINTELIS skirtumas nuo dabartinės pandemijos yra viruso diagnostiniai testai – tada buvo pasiruošta atlikti PGR testus GRIPO virusui nustatyti, dabar reikalingi PGR testai corona virusui nustatyti.
Praėjus 8 mėnesiams po šio pasirengimo PANDEMIJAI plano patvirtinimo, paaiškėjo, kad VISAS PASIRUOŠIMAS pandemijai buvo absoliutus blefas. Todėl, kai dabar girdžiu doc. R. Jankūno ( Sveikatos Teisės Instituto direktoriaus ) kalbas, kad SAM ministras A. Veryga buvo
pats geriausias sveikatos apsaugos ministras , man darosi nejauku.
O jums, mieli Lietuvos žmonės ?
Juk Veryga, tai yra Dulkys TIK kitu švarkeliu ir sverneliu apsigaubęs .
Lietuvos gyventojų PASIPRIEŠINIMO OKUPACIJAI CENTRAS
Facebook komentarai
});}(jQuery));