Štai ką sukelia grafeno oksidas, įšvirkštas į vaiko kūną

dega

https://www.youtube.com/watch?v=QODtxq7rXaQ

Deja, „Pfizer” mRNA genų manipuliacijos vaistai / grafeno oksidas su emulsikliais / lipidų nanodalelių technologija per kelias valandas aplenkia smegenų kraujotakos barjerą, būtent tuo šie vaistai yra nepriekaištingai geri.

Galiausiai tai sukelia visišką chaosą ir neapsakomą neurologinę žalą: ?

 

 

Beje, ironiška, kad Youtube šį įrašą, kuriame nufilmuotas spazmų kratomas vaikas po „vakcinos” prilygino jį „sekso ir nuogybių demonstravimui” ir nedelsiant pašalino

 

Sveiki, Aurimas Drizius!
Mūsų komanda peržiūrėjo turinį. Deja, manome, kad jis pažeidžia mūsų sekso ir nuogybių politiką. Pašalinome toliau nurodytą turinį iš „YouTube“:
Vaizdo įrašas: video 2021 09 16 15 57 51
Strike 1
Žinome, kad dėl to galite nusivilti, tačiau mums svarbu, kad visi galėtų saugiai naudotis „YouTube“. Kai turinys pažeidžia taisykles, jį pašaliname. Jei manote, kad suklydome, galite pateikti apeliaciją – peržiūrėsime jūsų turinį dar kartą. Toliau rasite išsamesnės informacijos.

Kaip jūsų turinys pažeidė politiką

Turinys, kuriame yra seksualinio elgesio užuominų ir kuris skirtas seksualiai pasitenkinti, „YouTube“ neleidžiamas. Seksualinio elgesio užuominos reiškia, kad tiesiogiai toks elgesys neišreiškiamas, tik kuriamos asociacijos. Kiekvienas šviečiamojo, dokumentinio, meninio ir mokslinio turinio atvejis peržiūrimas atskirai. Ribotos išimtys taikomos, kai turinys pateikiamas nurodžius pakankamai tinkamo konteksto ir paskelbimo tikslas yra aiškus.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Kaip tai atsilieps kanalui

Dabar kanalas turi vieną įspėjimą. Vieną savaitę negalėsite įkelti turinio, skelbti įrašų, perduoti tiesioginių srautų ir pan. Gavę antrą įspėjimą turinio negalėsite skelbti dvi savaites. Jei per tą patį 90 dienų laikotarpį gausite tris įspėjimus, jūsų kanalas bus visam laikui pašalintas iš „YouTube“.

Kokių veiksmų imtis toliau

95 proc. kūrėjų gavę vieną įspėjimą kito nebegauna. Norime, kad ir jūs nebegautumėte, todėl:
  • įsitikinkite, kad suprantate „YouTube“ bendruomenės gaires ir įspėjimų pagrindus.
  • Peržiūrėkite savo turinį atsižvelgdami į mūsų politiką. Jei peržiūrėję turinį manote, kad suklydome, praneškite mums. Apeliaciją dėl šio sprendimo galite pateikti čia.
  • Supraskite, kad šis įspėjimas baigs galioti po 90 dienų ir kad ištrynus turinį įspėjimas nebus panaikintas.
Pagarbiai
„YouTube“ komanda
Facebook komentarai
});}(jQuery));