350 tūkst. piliečių parašų surinkę žmonės gali nušluoti Seimą

2-foto-2021.02.15-

2-foto-2021.02.15-

Neaišku, į ką iš pavirs kelių neabejingų žmonių susibūrimas, pradėjus rinkti parašus dėl nepasitikėjimo Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininku Tomu Raskevičiumi, kuris neslepia, kad jo vienintelis rūpestis – ginti neva skriaudžiamus homoseksualus.

Per kelias savaites buvo surinkta 350 tūkst. žmonių parašų, ir šio idėjos autoriai neslepia, kad jie neketina sustoti. Kaip žinia, Seimo rinkimus laimėję konservatoriai praeituose SEimo rinkimuose surinko tik 290 tūkst. balsų. Tačiau Seimo ir vyriausybės arogancija, visiškai šalies uždarymas, suklastojus pandemijos rodiklius, ir ta paranoja, su kuria Seimo dauguma ir vyriausybė žudo Lietuvos Respublikos ekonomiką, labai greitai gali jiems atsisukti kitu galu.

„Lietuva pabudo, ir norint surengti referendumą, reikia surinkti 300 tūkst. parašų, o mes surinkome jau 360 tūkst. parašų, – teigia vienas šios idėjos autorių Artūras Orlauskas, – neabejoju, kad surinktume ir pusę milijonų balsų, kurie pareikalaus atšaukti SEimo narį. neabejoju, kad bus trukdoma, ir tūlas Tapinas vėl bėgios ir plėšys pasus. Todėl tėvynei dabar reikia sugražinti valstybę, o tie, kurie dabar valdžioje, net neslepia to, kad jie dirba ne valstybei, o laukia užduočių”.

Paklaustas, ar neketina organizuoti referendumo paleisti Seimą, kuriame dominuoja konservatoriai, liberalai ir „Laisvė”, A.Orlauskas sako : „mes niekur neskubame, čia yra tiesiog šaltas dušas, ir mes matysime jų reakciją. Jie jau dabar bando igronuoti šią iniciatyvą, bando nematyti, kad bent pusė Lietuvos jų nepalaiko. Visi Seimo nariai yra rinkti apygardose, ir mes kviesime pasirašiusius žmonės paklausti savo Seimo nario ar jo šeimos, kodėl jos tėvas ar vyras dirba ne Lietuvai. Kiekvienas Seimo narys turi priisimti atsakomybę už savo veiksmus. Jiegu jis ignoruoja rinkėjus, tai rinkėjai turi paklausti – ką jis čia veikia, šiame SEime?. Žmonės prabudo, ir jų dabar nesulaikysi.

Facebook komentarai
});}(jQuery));