Lietuvių biomasė nesupranta – dar keli metai karantino, ir jie neturės nei vaikų, nei nuosavybės

lietuvaites

lietuvaites

Lietuvių biomasei gyventi įprastai liko keli metai

Aurimas Drižius

Liko ne daugiau penkerių metų, kai Lietuvos teritoriją apgyvendinusi biomasė, kuri save vadina lietuvių tauta, nebegalės gyventi taip, kaip gyveno tūkstančius metų. Tai yra, ši biomasė po kelėtos metų nebeturės nieko – nei vaikų, nei šeimų, nei nuosavybės, nei tapatybės – visa tai bus vienos korporacijos nuosavybė. Nes kitaip tiesiog negalima paaiškinti to, ką dabar daro Šimonytės vyriausybė – draudžia žmonėms dirbti, vaikams mokytis, o pinigus siūlo už tai, kad niekas nedirbtų. Viską apmoka iš skolintų lėšų, o ekonomikos profesoriai mačiuliai džiaugiasi, kaip pigiai pasiskolino ir ragina dar. Dar po keleto metų valstybė bus skolinga 100 mlrd., ir tada jos tiesiog nebeliks – kadangi skolų gražinti negalės, tai kreditorius paims turtą – žemę, vandenį, vaikus, tai yra tai, kas dar turi vertę. Šimonytė – tik sraigtelis įbaudžiauninant savo tautą. Tuo labiau, kad biomasė nesipriešina, ir būriu eina į šį gulagą.

„Manau, kad laiko liko nedaug, nes tiesiog jiems neverta ilgai tempti”, – mano teisininkė D.Guobienė.

 

Į LL klausimus atsakė teisininkė Daiva Guobienė:

 • Ką galvoji apie nesibaigiantį karantiną, kuris remiasi Šimonytės vyriausybės klastojama statistika apie covid ligonius. Ši statistika remiasi vadinamaisiais PGR testais, ir dabartiniu metu esantis šio testo reikalavimas daryti 45 ciklus (tuomet, pasak Biomedicinos mokslų dr.GINTARO ZALESKIO, testo jautrumas toks, jog kiekvienam vyrui pagal HGC analogiją būtų nustatomas nėštumas) yra paprasčiausias nusikaltimas. Niekaip nesuprantu, kas iš to uždirba, arba kam tai naudinga?
 • Kada aš matau tokius amerikoniškus kalniukus dėl vakcinų – vieną dieną sustabdė „Astra Zeneca“ skiepus, o praėjus dviem dienoms, visa grietinėlė skiepijasi šia vakcina, tai tokį dalyką pavadinti absurdu būtų vis tiek per švelnu. Kam tai naudinga – aš keliu šį klausimą matydama tik vieną dalyką – mes antri metai sėdime karantine. Žiauriai didžiuliai pinigai yra išmokami subsidijoms, nors niekas nedirba. Kadangi tai vyksta viso pasaulio mastu, tai aš klausiu – iš kur tie pinigai? Jeigu jau tai tikrai tokia bėda ir toks maras užėjo, tai kiekviena valstybė elgtųsi kaip anksčiau – bandytų gydyti ligonius ir rasti išeitį. O dabar – visos vyriausybės moka didžiulius pinigus už tai, kad tu tik nedirbtum. Mano klientai – statybinės įmonės kas mėnesį gauna po 10-15 tūkst. eurų atlyginimams išmokėti. Kokia valstybė gali taip elgtis – skolintis, uždrausti dirbti, ir mokėti už tai, kad niekas nedirba, nežinant, kaip viskas toliau bus? Juk mums valdžia aiškiai sako, kad gyvenimas nebus toks, koks buvo tol, kol visa tai tęsis. Iš kur toks rojus ir kaip tai įmanoma?
 • Ar irgi nesuprantu – kam tai naudinga tokia nesąmonė?
 • Viską galiu paaiškinti, tik šito dalyko nesuprantu. Galiu rasti logišką paaiškinimą vakcinavimui, testavimui ir etc., tačiau šiam reiškiniui – mokėsime už tai, kad jūs nedirbtumėte – negaliu rasti paaiškinimo. Jeigu tau, pvz., žurnalistui valdžia mokėtų atlyginimą kelis metus už tai, kad tu nedirbtum, kuo tau blogai? Aš tik nesuprantu, iš kur valdžia ims tuos pinigus toliau, kai ji sako, kad ta pandemija niekada nesibaigs? Kas tada mūsų laukia? Juk kažkada tas gerovės ragas užsidarys?
 • Aš irgi galvojau, kad ES duoda tuos pinigus dėl covid dykai, tačiau pasirodo, kad ne, tie pinigai skolinami. Valstybės kontrolė paskelbė, kad 2020 m. per pirmą pusmetį valstybė pasiskolino 8 mlrd. Eurų ir juos ištaškė. Reiškia, kad per metus išėjo 16 mlrd. Eurų.
 • Matyt, kad tai ir yra atsakymas.
 • Tikslas padaryti taip, kad Lietuvos Respublika niekada nebegalėtų gražinti skolų?
 • Ne tik ši valstybė, tačiau jos visos. Aš noriu žinoti, kas kreditorius, ta dosni ranka, kuri tokiais kiekiais žarsto pinigus.
 • Ar tai ne ES?
 • Ir ne ES, nes ir jų biudžetas nėra begalinis. Manau, kad tas beribis skolinimas ir yra atsakymas, ir kažkuriuo metu mes pamatysime, ką mes praradome už tas paskolas, ką turėsime sumokėti ir kas mūsų laukia.

svabas scaled

 • Grįžtame prie Švabo teorijos – kad korporacijos valdys pasaulį. Jos pasakys valstybėms, kad visi skolingi, negali gražinti pinigų, tai už skolas jus ir pasiimsime?
 • Kitokio paaiškinimo aš nematau.
 • Aš irgi kito logiško paaiškinimo nerandu.
 • O jeigu nerandi kito logiško paaiškinimo, tai reiškia, kad vienintelis logiškas paaiškinimas ir lieka teisingas.
 • O kokia nauda toms korporacijoms turėti pasaulį savo kišenėje? Man toks mastymas keistas?
 • Kodėl, visa ne. Žmonių yra tikrai per daug, kitas dalykas, kad yra labai gražių vietų pasaulyje ir mes nesame verti jas turėti. Viskas padaryta tai, kad mes jau tiek daug praradome, kad net patys šito nesuvokiame. Mes nesuvokiame, kad viskas šiandien yra sukurta saujelei labai turtingų žmonių, ir mes kasdien prarandame tai, ką turėjome. Pvz., – ta pati žalioji energetika, ir kai jau nebus nei dyzelio, nei benzino, tai automobilius galės įpirkti tik labai turtingi žmonės. Todėl viskas daroma tam, kad tiek teisės, tiek finansai, tiek galimybės būtų sukoncentruotos tik turtingųjų rankose. O mums liks tik tiek, kad galėsime dirbti tam, kad galėtume nebadauti.
 • O kaip greitai tai nutiks? Nes anksčiau valdžia sakė, kad grįšime prie normalaus gyvenimo, kai visus vakcinuosime. Dabar atsirado virusų, kurie atsparūs skiepams. Reiškia, galo nėra?
 • Geras klausimas. Aš manau, kad tie, kurie šią košę užvirė, jie žino, kada tai nutiks. Aišku, kad tai ne mūsų vyriausybė ir valdžia. Tačiau aš nemanau, kad tai ilgai tęsis.
 • Man irgi atrodo, kad būtų nelogiška ilgai tempti?
 • Nėra dėl ko. Manau, kad per artimiausius penkerius metus viskas paaiškės, ir įvyks tai, kas turi įvykti.
 • Liks viena valstybė – korporacija, pagal Švabo teoriją?
 • Aš linkusi taip manyti. Nes kito logiško paaiškinimo tam, kas dabar daroma, tiesiog nėra. Ir tai ne šios dienos planas, nes tam buvo rengiamasi dešimtmečiais. Tam tikri žingsniai švietimo srityje buvo daromi tam tikslui. Nes jie pradėjo mokyti mūsų vaikus tokiu būdu, kad jie išeitų iš tų mokyklų visiški analfabetai, kurie nesugeba išlaikyti paprastų egzaminų. Tam buvo rengiamasi jau seniai, ir mūsų vaikai rengiami būti pigia darbo jėga. Jie tik išeina galvodami kad bus influenceriais.. nors jiems kalama į galvą, kad depresija yra masinis reiškinys. Tokia biomase jaunų žmonių, taip išauklėtų, yra tinkami būsimai sistemai. Nes jie nemokės nei kovoti, nei suvoks, kas su jais daroma. O tokie dinozaurai, kaip tu ir aš, mes jau tuoj išeisime.
 • Jokios vilties nėra, kad galima šį procesą sustabdyti?
 • Kad sustabdyti, reikia turėti, su kuo stabdyti. O dabar jau padaryta taip, kad nėra kaip to proceso sustabdyti. Todėl kitas klausimas – kaip rasti šiame pasaulyje vietą, kur būtų galima išgyventi. Tai yra vietos, kur nebūtų tvirkinami mūsų vaikai ir jie nebūtų užzombinami. Ir ten, kur mes bent jau daugmaž galėtume pasakyti, ką mes galvojame. Dabar tu bijai pasakyti, o šioje sistemoje tu net bijosi pagalvoti. Nes visi emocijų matuokliai fiksuose ir tavo mintis. Dabar svarbu rasti saugią vietą, kur būtų galima išlikti ir saugiai gyventi. Pasakysiu nepopuliariai, tačiau vienintelės šalys, kurios bent iki šiol atsilaikė prieš šią invaziją, tai yra mūsų kaimynai – Lenkija ir Rusija.
 • Taip, į Lenkiją galėsime pabėgti, nes netoli?
 • Taip, ten gal dar galėsime išgyventi, tačiau ir tai reikia žinoti, kad būsi svečias. Mat tik įdomu, kokia jėga duoda komandas mūsų valdžiukei, nes kai tik ES šalys atsisakė vakcinuotis „Astra Zeneca“, tai visą mūsų valdžia nuėjo vakcinuotis šia vakcina. Nors anksčiau sakė, kad dar palauks. Net ir Čmilytė, kuri jau persirgo. Reikia parodyti, kad išgyvenome. Kas tas subjektas, kuris po tokio sustabdymo, staigiai pasakė, kad žaibu skiepykitės. Juk tai tikrai ne Nausėda ir ne Šimonytė. Taip nebūna, reiškia, kad buvo tokia komanda, kad mūsų valdukė iš karto nubėgo skiepytis. .

 

https://www.ekspertai.eu/naujasis-normalumasigarsinta-lietuviskai/

Facebook komentarai
});}(jQuery));