300 tūkst. žmonių, balsavę už Šimonytę, vargu ar tikėjosi, kad liks be namų

ginti 1024x683 2

ginti 1024x683 2

Raimondas Šimaitis

 

Šimonytė tikisi

Įdomu, ar tie 300 k kurie už juos balsavo irgi tikėjosi jog “daugiau jėgos Lietuvai” jiems paruoš įstatymą ir nuo 2025 m. pradės po truputį mauti kelnes, o vėliau ir visai numaus?

Ai, tada ne jie kalti bus, tada nauja valdžia bus kalta, nes nauja valdžia kelnes maus. Ir susirinkę tūkstančiai besmegenių prie Seimo vėl rėks “mes kaltinam”, minioje trinsis Šimonytė, Landsbergiukas, dar keli neriboto galiojimo deputatai ir sutartinai su minia bliaus: Mes kaltinam! Minia bus laiminga, juk jie savi žmonės, pritaria jiems, palaiko. Kaip gera būtų juos vėl išrinkti.

Jų menkos smegenėlės suformuotos LRT negebės suvokti, jog tai tie, kurie šalia, kurie palaiko, ir priėmė tuos įstatymus dėl kurių jie dabar “kaltina”

 

391589681 202500442867554 413935617828270909 n
300 tūkst. žmonių, balsavę už Šimonytę, vargu ar tikėjosi, kad liks be namų 4

Tie pensininkai, krentančiai protezais: pr pr pra papiesorius prizydentas, Gorbačiovą nukovė ir rusu tankams vikšrus perkando! Dėl to už juos ir balsavo, kad savo dosnios pensijos dalį atseikėtų į biudžetą?

Vargu, ar jų smegenys, ryte prabundančios su LRT radijo laida “labas rytas skrabale”, o užmiegančios su LRT vakaro žiniomis dar geba kažką savarankiško išmastyti, bet kai teks “butą paliksiu anūkui” formuluotę pakeisti į: butą paliksiu savivaldybei, tada jie supras. Bet bus jau vėlu, kaip mergai trečiame mėnesyje.

Konservatų ir liberalų rinkėjų galima būtų negailėti, bet politinės pažiūros gali keistis, o štai priimti mokesčiai niekada neatšaukiami.

Tie pimpačkiukai, vėliavėles profilyje keičiantys dažniau nei moterys įklotus, vėl ras kas dėl visko kaltas. Galbūt tai bus meteoritas smogęs Marsui, o galbūt vieno iš Sirijaus palydovo subyrėjimas. Kas kaltas visada rasime, svarbu kad rėmelį kas pagamintų.

Iš dalies juos galima suprasi, gaujoje bendraminčių jie jaučiasi saugesni. Juk taip smagu gyventi, kai visi durni, visi vatnikai aplinkui, o tu vienas protingas, ai, dar ir draugai truputį protingi.

Laisvė brangi, kartą pasakė vienas veikėjas, vėliau tapęs slides ir dingęs iš horizonto. Na taip, laisvė turėti 50 % populiacijos nedalyvaujančios rinkimuose ne tai kad brangi, bet netgi neregėto mąsto prabanga.

Ar žinojote, jog priėmus NT mokesčio įstatymą, kuris įsigaliotų nuo 2025m. jo atšaukti bus praktiškai neįmanoma, nes tas įstatymas kažkokios ES programos dalis ir jį atšaukus tektų grąžinti ~2mlrd. “paramos” kurios niekas nematė?

Apie ką aš čia? Ai, apie NT apmokestinimo įstatymą 🙂

Vienintelis būdas išvengti nuvarymo nuo privačios nuosavybės, tai jo nepriimti, arba atšaukti dar neįsigaliojus.

Viltis miršta paskutinė, tikimasi jog triukšmą išgirs ir to amžino deputato galvelėje sukirbės mintis: o kas bus jei manęs neperrinks už tokią niekšybę? Galbūt ne visi turi atsarginį variantą, ne visiems pažadėtos vietos nuprivatizuotose valstybinėse kontorose.

Renginio nuoroda čia: https://fb.me/e/uNVd2knPV

Ar žinojote, jo Islandai norėjo stoti į ES? Bet ES pareikalavo privatizuoti valstybinį sektorių, kuris priklauso visiems šalies gyventojams, todėl ES buvo pasiųsta velniop. Vėliau velniop buvo pasiųsti ir visi užsienio kapitalo bankai, bei nurašytos skolos. O mūsų bestuburiai jau pertvarkinėja netgi Registrų centrą, kuris jūsų butelius ir namelius vertins taip, kaip jiems atrodo teisinga, o jei jūs to nepastebėsite, senaties terminas kreiptis į teismą, 3 mėnesiai nuo pervertinimo.

Viskas bus legalu, viskas pagal įstatymą. Jūs nieko neturėsite ir galbūt nebūsite laimingi, bet niekam ir nepasiskųsite, nes patys su viskuo sutikote. Juk mes gyvename demokratijoje, kurioje žmonių rinkti atstovai sprendžia kaip geriau žmonėms.

-O kas jūsų rinktas atstovas? Ar jau paskambinote jam, parašėte? Ar pasiteiravote kodėl jis neatstovauja jūsų interesų?

Paskambinkite savo seimūnui, galų gale parašykite, priminkite apie save: https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=35299&p_k=1

Facebook komentarai
});}(jQuery));