2022-ieji – naujojo normalaus fašizmo metai

naCIAI
Naujojo normalaus fašisto metai
CJ Hopkins

https://cjhopkins.substack.com/p/the-year-of-the-new-normal-fascist

Ir štai, 2021-iesiems žengiant į fanatišką finišą, atėjo laikas mano tradiciniam metų pabaigos apibendrinimui. Pagal kinų zodiaką tai „Jaučio metai”, bet aš juos pakrikštiju „Naujųjų normalių fašistų metais”.
Ir kokie fenomenaliai fašistiniai tai buvo metai!

 

Kalbu ne apie mėgėjišką fašizmą. Kalbu apie profesionalų A klasės fašizmą. Vyriausybės ir korporacijų pašventintą fašizmą. Fašizmą, kurio akys spjaudosi, spjaudosi ir geria neapykantą. Kalbu apie minias naujųjų fašistų, kurie šaukia neapykantą ir grasina „neskiepytiesiems”, kai šie išlaipinami iš traukinių, į kuriuos vežami tik skiepyti, ant parduotuvių langų piešia nacių laikų užrašus, vyriausybės vadovai kursto masinę neapykantą, televizijos komentatoriai pažodžiui cituoja sadistinius nacių SS gydytojus, kairieji „Facebooke” tampa visiškais fašistais, koncentracijos stovyklos, Goebbelso propaganda, kitokio požiūrio cenzūra… ir viskas.
Čia, Europoje, padėtis ypač fašistinė. Naujosios normos šalys viena po kitos diegia socialinės segregacijos sistemas, įsako uždaryti „neskiepytuosius” ir kitaip persekioja tuos, kurie atsisako atitikti oficialią naujosios normos ideologiją. Austrija įvedė privalomus „skiepus”. Vokietija netrukus paseks jos pavyzdžiu. Jungtinėje Karalystėje patvirtinti „Covid passes”. Graikija baudžia „neskiepytus” pensininkus, sumažindama jiems mokamas valstybines pensijas. Švedai „čipuojasi”. Ir taip toliau.
Naujosios normaliosios Vokietijos „neskiepytiems” asmenims de facto taikomas namų areštas. Mums uždrausta lankytis visuomenėje. Mums draudžiama keliauti. Mums draudžiama protestuoti. Mūsų raštai cenzūruojami. Mus kasdien demonizuoja ir dehumanizuoja Naujosios normalizacijos vyriausybė, valstybinė ir korporacinė žiniasklaida bei Naujosios normalizacijos masės. Naujosios normaliosios gojų būriai slankioja gatvėmis, žiauriai elgiasi su pensininkais, rengia reidus į kirpyklas, tikrina „popierius”, matuoja socialinius atstumus, tiesiogine prasme, kaip matavimo lazdelėmis. Gestapas net suėmė Kalėdų Senelį už tai, kad jis kalėdinėje mugėje nedėvėjo kaukės. Mokyklose fašistuojantys naujųjų normalų mokytojai rituališkai žemina „neskiepytus” vaikus, verčia juos stovėti prieš klasę ir teisintis, kad jie neskiepyti, o „paskiepytiems” vaikams ir jų tėvams plojama, tarsi kokiai naujųjų normalų Hitlerjugendo versijai. Kai naujasis Vokietijos kancleris Olafas Scholzas paskelbė, kad „mano vyriausybei nebėra raudonų linijų, kai reikia daryti tai, ką reikia daryti”, jis, matyt, nejuokavo. Tik laiko klausimas, kada jis įsakys Naujosios normalizacijos propagandos ministrui Karlui Lauterbachui pasakyti savo didžiąją kalbą „Sportpalast”, kurioje jis paklaus Naujosios normalizacijos gyventojų, ar jie nori „totalinio karo”… ir, manau, likusią šios istorijos dalį žinote.
Tačiau tai ne tik istorija apie naująją normaliąją Vokietiją, naująją normaliąją Europą ar naująją normaliąją Australiją. Ir tai ne tik istorija apie masinę isteriją ar „perdėtą” reakciją į koronos virusą. „Naujoji norma” yra pasaulinė GloboCap koprodukcija, kelių trilijonų dolerių vertės koprodukcija, kuri buvo kuriama gana ilgai, o šiemet vyko tiksliai pagal scenarijų.
Atsižvelgiant į visą pastarųjų 12 mėnesių dramą, lengva pamiršti, kad metai prasidėjo Vašingtono okupacija, kurią surengė tūkstančiai JAV (t. y., GloboCap) pajėgų po „teroristinio Kapitolijaus užpuolimo” (dar žinomo kaip „sausio 6 d. sukilimas”, „bandymas įvykdyti perversmą” ar panaši nesąmonė), kurį įvykdė keli šimtai visiškai neginkluotų Donaldo Trumpo šalininkų, tariamai ketinusių „nuversti vyriausybę” ir „sunaikinti demokratiją”… na, plikomis rankomis.
Tai buvo ilgai lauktas „grįžimo į normalią padėtį” spektaklis, kuris buvo rengiamas pastaruosius ketverius metus, viešas Neįgaliojo prezidento (ir jį į valdžią atvedusių „populistų”) pažeminimas ir po to sekęs „GloboCap” jėgos demonstravimas. Štai kaip tai aprašiau sausio mėn:
Kitaip tariant, „GloboCap” mums duoda pamoką. Nežinau, kaip aiškiau jie galėtų tai pasakyti. Jie ką tik paskyrė naują marionetinį prezidentą, kuris net nesugeba imituoti proto aštrumo, per uždarą, kariškių saugomą ceremoniją, kurioje niekam nebuvo leista dalyvauti, išskyrus kelis valdančiosios klasės narius. Jie pasamdė kažkokį Alberto Špero epigoną, kad šis prekybos centrą (kur paprastai renkasi visuomenė) paverstų „vėliavų lauku”, simbolizuojančiu „vienybę”. Jie net padarė nacių Lichtdomą. Kad pabrėžtų svarbą, Lady Gaga persirengė „Bado žaidynių” personažu su „Mockingjay” brože ir sugiedojo nacionalinį himną. Šį spektaklį jie transliavo visam pasauliui.”
Kaip, manau, jau visiems aišku, „grįžimas į normalią padėtį” buvo „grįžimas į naująją normalią padėtį”, kurią globaliai kapitalistinė valdančioji institucija jau buvo primetusi visam pasauliui. Aiškesnės žinutės ir negalėjo būti. Kaip trumpai pasakė Arnoldas Švarcnegeris, žinia yra tokia: „nusispjaukite į savo laisvę”. Žinutė yra: „Užsičiaupk ir laikykis šūdinos linijos”. Žinia yra tokia: „Parodyk man savo sušiktus dokumentus”. Vartokite šūdinus įvardžius. Valgyk šūdinus vabalus. Pasiskiepykite nuo šūdinų „skiepų”. Neklauskite mūsų „kiek”. Atsakymas: „tiek, kiek mes jums, kurva, pasakysime”.
Žinia tokia: daugiau nebus jokių nesankcionuotų prezidentų, jokio išstojimo iš Europos Sąjungos, jokių „populistinių” sukilimų prieš pasaulinę globalaus kapitalizmo hegemoniją ir jo sielą draskančią, bevertę „pabudimo” ideologiją. „GloboCap” baigė žaisti „grab-ass”. Apie tai jie paskelbė dar 2020 m. kovo mėn. Jie nedviprasmiškai mums pranešė, kad mūsų gyvenimai pasikeis visiems laikams. Jie šį pokytį pavadino ir reklamavo kaip „Naująjį normalųjį”, jei mums būtų… žinote, kognityvinių problemų. Jie to neslėpė. Jie norėjo, kad mes tiksliai suprastume, kas mūsų laukia – tai globalinė kapitalistinė totalitarizmo versija, kurioje visi būsime laimingi fašistiniai „vartotojai”, rodantys vienas kitam savo „atitikties sertifikatus”, kad mums būtų leista gyventi savo gyvenimą.
Man nereikia išsamiai apžvelgti visų metų. Jūs prisimenate svarbiausius dalykus… „saugių ir veiksmingų” stebuklingų „vakcinų”, kurios neapsaugo nuo užsikrėtimo ar viruso plitimo ir kurios pražudė bei sužeidė tūkstančius žmonių, bet kurias dabar reikia skiepytis kas tris ar keturis mėnesius, kad jums būtų leista dirbti ar eiti į restoraną, diegimą; visuotinės socialinės segregacijos ir skaitmeninės atitikties sertifikatų sistemos, kuri neturi jokios medicininės prasmės, bet į kurią „vakcinos” buvo sukurtos tam, kad priverstų mus įsitraukti, diegimas; nesutikimo kriminalizavimas; „realybės” gamyba; propagandos karas; Kovidianos kultas; Didžiojo naujojo normalaus valymo pradžia; visas patologizuoto totalitarizmo paketas.
Norėčiau baigti optimistine gaida, nes, Jėzau, šis fašizmo reikalas slegia. Todėl tik paminėsiu, kad, kaip tikriausiai pastebėjote, vis daugiau žmonių dabar „prabunda” arba persikelia į kitą vietą ir pagaliau pasisako prieš „skiepų” įpareigojimus, „skiepų pasus”, socialinę segregaciją ir visą kitą fašistinės Naujosios normos programos dalį. Ketinu garsiai skatinti šį „prabudimą”. Tikiuosi, kad tie – o jūs žinote, kas esate – kurie 21 mėnesį kasdien pranešinėjo faktus ir priešinosi Naujajai normai, buvo išjuokiami, demonizuojami, apšviečiami dujomis, cenzūruojami, šmeižiami, gąsdinami ir kitaip įžeidinėjami, nes mūsų „žymesni” kolegos – o jūs žinote, kas esate – tylėdami sėdėjo šalia arba dalyvavo Neapykantos šventėje, prisijungs prie manęs ir sveikins šiuos „žymius” kolegas kovoje… pagaliau.
O jei esate vienas iš tų „garsių” kolegų ir pradėsite muštis į krūtinę ir kalbėti taip, tarsi ką tik iš naujo atradote tiriamąją žurnalistiką ir dabar vadovaujate kovai prieš naująją normą savo „YouTube” žiūrovams ar „Substack” skaitytojams, supraskite, jei būsime šiek tiek irzlūs. Kalbant už save, taip, taip, pastaruosius 21 mėnesį buvo šiek tiek įtempta dirbti savo darbą ir prisiimti už jus šūdą čia, griovyje. Jau nekalbant apie tai, kad tai beveik nužudė mano komediją… o aš turėčiau būti politinis satyrikas.
Bet štai aš ir vėl „pykstu”… nesvarbu. Kaip sakė gydytojas, „nusipirk bilietą ir važiuok”. Ir tai džiaugsmo, ir meilės, ir atleidimo, ir viešo disidentų nukryžiavimo, ir paranojos, ir masinės isterijos, ir „Neskiepytų” giminaičių persekiojimo sezonas, ir, gerai, turbūt vienu per daug išgėriau. Linksmų švenčių visiems, išskyrus, žinoma, naujosios normos fašistus, ypač tuos, kurie kankina vaikus. Dieve, atleisk man, bet tikiuosi, kad jie, kurvos, užsprings.
Facebook komentarai
});}(jQuery));