2020 m. Skvernelio Velykos ir 2021 m. Šimonytės Velykos patvirtina – karantinas nesibaigs niekada, planas sunaikinti tautą vykdomas tiksliai

maxresdefault-23

maxresdefault-23

Neįtikėtina, kad dviems savaitėms prieš metus paskelbtas karantinas tęsiasi jau daugiau nei metus.

Premjerė Šimonytė jau pareiškė, kad žmonės bus izoliuoti ir per šias Velykas, ir dar visą balandį.

Dar prieš metus Skvernelis žadėjo, kad po savaitės leis dirbti smulkiam verslui, „jeigu atsakingai elgsimės”.

Dabar visas smulkus ir vidutinis verslas nedirba jau beveik pusę metų, ir ŠImonytė jiems jau nieko nebežada.

 

 

 

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2021/03/16/news/aiskeja-kokios-bus-velykos-i-simonyte-neabejoja-kad-karantina-reikes-pratesti-ribojimai-bus-skirtingi-18655279/

 

Labai pranašiški buvo teisininkės Daivos Guobienės žodžiai, pasakyti dar prieš Kalėdas:

Daiva Guobienė : „Valdžia deda visas pastangas, kad sunaikintų savo tautą“

Daiva Guobienė : „Valdžia deda visas pastangas, kad sunaikintų savo tautą“

 

į LL klausimus atsakė teisininkė Daiva Guobienė:

 • Šimonytė sako, kad reikia apriboti giminių suėjimus per Kalėdas, nors uždraudė žmonėms judėti iki vasario. Man čia nesueina galai – kodėl uždaroma iki vasario mėnesio?
 • Pažiūrėk tiksliau – ten kalbama apie judėjimo apribojimus iki sausio 3 d. Apribojimai galios šešias savaites, tačiau judėjimo apribojimai – iki sausio 3 d.
 • Ar tai reiškia, kad po sausio 3 d. vėl galės piliečiai važiuoti, kur nori?
 • Jeigu bus drausmingi, geri ir darys taip, kaip pasakė Ingrida Šimonytė, gal ir galės. Juk ji pasakė, kad negalima važinėti į svečius ir į prekybos centrus, o jeigu būsime negeri, tai ne.
 • Tačiau mes negalime būti negeri, jeigu viskas bus uždaryta iki sausio 3 d.?
 • Tačiau vis tiek buvote negeri, darėte ne taip, kaip reikia. Vis tiek važinėjome pas savo tėvus, ir darėme kitus blogus dalykus. Todėl vyriausybė ne tik pratęs apribojimus, tačiau dar ir komendanto valandą įves.
 • Tačiau Šimonytė sako, kad tik Seimas gali įvesti komendanto valandą?
 • O ką, Seimui tai padaryti labai sunku?
 • Žinoma, kad ne.
 • Todėl aš ir manau, kad vyriausybė tokiu atveju gal net bandys imituoti tai, kad žmonės neva nesiklauso, išprovokuos kokius nors įvykius ir taip padės pagrindą tam, kad toliau teisėtai įvesti apribojimus.
 • Bet koks tikslas yra visų šitų nesąmonių? Juk jeigu dabar valdžia viską uždaro, iš ko žmonės gyvens?
 • Matant, kur ritasi pasaulis, tai globalistų planas vykdomas labai tvarkingai. Jeigu valdžia nors kiek atleis tuos varžtus, tai žmogeliai ir nueis dirbti už bet kokius grašius. Taip bus įgyvendinti visų tų korporacijų tikslai. Mes tapsime geto gyventojais, kur mums bus aiškiai parodyta, kur mūsų vieta. T.y. po karantinų ir komendanto valandų mums bus aiškiai parodyta, kad ten yra elitas, o čia – mes, t.y. vergai, kurie daugiau nieko nenorės, tik dėkoti už tai, kad jiems davė įkvėpti gurkšnį oro. Vergai eis dirbti už grašius.
 • Lietuvoje gal ir įmanomas toks scenarijus, tačiau Europoje – vargu bau, nes niekas nesutiks su tokiomis sąlygomis?
 • Pažiūrėk, kokios buvo demonstracijos Vokietijoje ar Prancūzijoje – ar kas nors dėl to pasikeitė? Nematau, kad būtų kažkokie rezultatai dėl tų protestų. O Lietuvoje, aš manau, niekas net nepajudės.
 • Tačiau žmonėms palaikoma viltis – neva tuoj atsiras vakcina ir visi gyvensime toliau, kaip gyvenome?
 • Aš manau kitaip – dabar pagamino vakciną nuo kovido, o paskui, matyt atsiras kita pandemija. Valdžia vis tiek išlaikys tą režimą, imituodami, kad ji neva saugo piliečius nuo ligų. Nors iš tiesų valdžia deda visas pastangas, kad sunaikintų savo tautą. Todėl aš nemanau, kad jeigu visi bus paskiepyti, tai staiga viskas ir pasibaigs. Jeigu viską taip paprastai būtų galima užbaigti, tai valdžia net nebūtų pradėjusi šio spektaklio. Juk turime ir kitų pavyzdžių – ta pati Švedija nuo kovo mėnesio rodo kitą pavyzdį, kaip gyvento covid-19 sąlygomis.
 • Skirtumas tas, kad Švedijoje kovai su pandemija vadovauja vyriausias virusologas, o ne vyriausybė?
 • Puiku, tačiau švedai įrodė, kad koroną galima išgyventi ir be komendanto valandos, ir be tų visų apribojimų. Juk švedai neišmirė dėl pandemijos, o padėtis joje daug geresnė, nei Lietuvoje. Gal nuo to ir pradėkime. Tačiau Lietuvos vyriausybei yra duoti nurodymai, ir jie turi juos vykdyti. Lietuva, kaip ir dauguma ES šalių, vykdo svetimą valią, ir tie veiksmai neturi nieko bendro su pandemijos suvaldymu. Nes tai, kokius nuostolius sveikatai ir ekonomikai patyrėme mes, niekaip nesulyginama su tomis mirtimis, kurias jie registruoja kaip mirtis nuo kovido.
 • Juk mokslininkai paskaičiavo, kad metodika, nustatanti susirgimus korona, pasitvirtina tik 3 proc. Tačiau niekam tai neįdomu?
 • Net tvarka yra nustatyta tokia, kad būtų kuo daugiau kovido atveju. Pvz., jeigu nori gauti nedarbingumo pažymėjimą, tau nereikia eiti į polikliniką. Reikia tik paskambinti šeimos gydytojui, pasakyti ligos požymius, ir jeigu jie panašūs į persišaldymą ar gripą, tai gydytojas pasako, kad gali penkioms dienoms pratęsti nedarbingumą ir atbuline data. Nes juk pas tave matyt covid-19, todėl tu turėsi dar 12 dienų sirgti. Nes vis tiek vienintelis gydymas – gerti arbatas. Tada gydytojas registruoja susirgimą „nenustatytinu pagrindu koviniu požymių turintį“ virusą. Tada žmogelis gauna trijų savaičių nedarbingumo pažymėjimą, ir tai išaugina susirgimų statistiką. Šeimos nariai taip pat gali gauti nedarbingumo pažymėjimus „saviizoliacijai“.
 • Tačiau vis tiek neatsakytas klausimas – kam naudinga tokia sistema?
 • Žmonėm, kurie nemąsto, atrodo, kad tai labai gerai ir kad tai neva išsprendžia problemą.
 • Pagal komentarus gali matyti, kad dauguma žmogelių nori dar griežtesnių varžtų, komendanto ir visokių kitų nesąmonių?
 • Kai pamačiau, kad kyla banga, kuri palaiko visas griežtas priemones, ir bandžiau sakyti savo nuomonę, iš karto tampi vatniku, plokščiažemiu ir pan. tau sukabins etiketės, ir tavo nuomonė, nors ir argumentuota, bus nušvilpta. Nors visi didieji portalai ir taip trina nepritariančius komentarus.
 • Man vis tiek „nedašunta“, kam tai naudinga? Kokiems koncervams – gal būt, kad laikyti visą šalį baimėje?
 • Tai klausimas, kuris turi būti užduotas ne mūsų valstybės lygmeniu, o tiems, kurie stovi daug aukščiau. Ne veltu keliamas žmonių baimės indeksas. Turime tapti pasauliniu geto – įbauginti, paklusnūs, ir daryti tai, ką reikia.
 • Padaryti taip, kad žmonės išlaikytų ne patys save, o būtų išlaikomi valdžios?
 • Taip, nes pasaulio galingieji jau pavargo dalintis tais pinigais, kuriuos galėtų pasilikti sau. Jie nebenori dalintis turtais su bedarbiais ir invalidais, tačiau dar negali jų uždaryti į getus, kur pastarieji neišbaigtų. Kodėl dalintis pinigais, jeigu gali juos pasilikti? Iš esmės tam ir sukurtas visas šis mechanizmas – kad nusibaigtų tam tikros žmonių grupės. Imame kitą sritį – jaunimą. Viskas padaryta, kad jie išaugtų ir nesuvoktų, kas vyksta. Švietimas taip sukonstruotas, kad jaunimo išsilavinimas ir žinios yra tragiški. Tai yra būsimi juodadarbiai, tačiau jie dar šito nesuvokia. Jiems suteikta iliuzija, kad jie turi laisves ir savo nuomonę, tačiau nulis kompetencijos ir žinių. Ir dar toks pat nulis ateityje kažko pasiekti. Juk jaunimėlis dabar įsivaizduoja, kad kas antras bus influenceris, kas trečias – politikas. Ir taip mes gauname tokią kritinę masę žmonių – tie, kurie mąstė, yra nustumti į užribį, o apaugęs jaunimėlis tampa ta mase, kuri uždirbinės ne sau pinigus ir nemastys. Ideali visuomenė pasaulio galingųjų akimis.
 • Jėzau, o ką žmogeliai? Ar jie gali ką nors pakeisti, ar jau nebe?
 • Imant Lietuvos mastu, viena valstybė nieko nepakeis, ji negali būti oazė šioje nesąmonių jūroje. Jeigu kalbi apie Švediją, tai mes visi nenubėgsime ten gyventi? Lenkai palaiko savo pozicijas ir tas džiugina, tačiau pas mus, Lietuvoje, kritinės masės žmonių jau nebėra ir viskas. Jau yra masė žmonių, kurie įtikinti, kad viskas čia gerai, ir mūsų per mažai, kad juos įtikintume. Stebiu tokias metamorfozes, kad kiekviena diena man – kaip atradimas.
 • Pavyzdžiui?
 • Kaip keičiama žmonių sąmonė. Anksčiau kai sakei savo nuomonę, imdavo kaltinti, kad esi sovietikas ar pan. ir taip sakė tie, kurie patys – puikiausi sovietizmo produktai. Ir jie aiškina, kaip reikia sunaikinti sovietizmo geną. Kas pas mus dabar politikoje? Jaunimas, kuris neragavęs „sovietinio raugo“. Tačiau jų tėvai iš ten išėjo – kai kurie dirbę KGB, tačiau dabar puikiai tinka šiai lietuviškai sistemai. Mano vaikai šiai sistemai netinka, tačiau Čmilytė ir Armonaitė – puikiai tinka, nors jų tėvai – taip pat „sovietinio raugo“ palikimas. Tačiau sistemai jos puikiai tinka.
 • Tačiau žmonėms skaudžiausiai, jeigu tie draudimai kirs per kišenę. Ar žmonės susitaikys su tomis sąlygomis, jeigu jų verslai uždaromi?
 • Ne veltui tave dar kažkiek maitina. Tačiau dabar uždaro veiklą keliems mėnesiams, įbaugina, ir vėliau, jeigu atidarys, tai džiaugsies vien tuo, kad tau leido kvėpuoti. Tai kaip „Stokholmo sindromas“ – būsi dėkingas tiems, kurie tave pagrobė, nes jie dabar tave išleido. Būsi jau pamiršęs, kad jie tave ir uždarė.
 • Tai nori pasakyti, kad net po to, kai visi bus paskiepyti, niekas nebegalės gyventi taip, kaip anksčiau?
 • Ne, tikrai nebus, nes kai vyksta kažkoks veiksmas, ir tu gali jį logiškai paaiškinti, tai viskas OK. Tačiau kai to reiškinio negali logiškai paaiškinti, tai aišku, kad to reiškinio tikslai yra paslėpti ir jie bus žinomi tik po daugelio metų, kai jau bus per vėlu kažką pakeisti.
 • Tai tikslai šios pandemijos yra kokie – paversti šias visuomenes kažkokia biologine mase?
 • Pažiūrėk, kaip dabar keičiami įstatymai – prokuratūra galės konfiskuoti ir parduoti tavo turtą, net nenustačius tavo kaltės. Gali būti išteisintas, tačiau tavo turtas vis tiek jau bus parduotas. Tai daroma ne veltui. Tai tos pačios dėlionės atskiros mozaikos. Jeigu tu matai tas priemones, tai aiškėja tik vienas tikslas – įbauginti žmones, kad jie net nedrįstų pagalvoti apie tai, kad gali pasipriešinti. Nes tau bus parodytos pasekmės, jeigu bandysi priešintis – pvz., bus parodyti filmukai apie tai, kaip kažką pašovė ar nubaudė, pasodino. Puikiai atsimeni Garliavos istoriją – kaip po to žmonės bijojo net savo nuomonę pasakyti?
 • Arba kaip po sausio 13 dienos riaušių prie Seimo, kai žmonės, pamėtę sniego gniūžtes į Seimą, sėdėjo kalėjime?
 • Taip, ir jeigu pasaulyje dar yra vėzdo – meduolio politikos, tai Lietuvoje jau užtenka tik vėzdo politikos. Meduolių jau seniai niekas neduoda,o žmonės visi bijo. Primenu dar vieną pavyzdį – dėl Strazdauskaitės bylos. Tik paminėjome šio nusikaltimo versijas – prokuratūra iškėlė baudžiamąją bylą.
 • Net apeliacinio teismo nutartyje rašoma, kad čigonai Bieliauskas, greitkeliu BMW važiuodami 130 km. per valandą greičiu, „apgadino“ Strazdauskaitės audi detalę, imituojami avariją. Pabandyk imituoti avariją, važiuodamas tokiu greičiu greitkelyje, ir pamatysime, kas bus?
 • JAV yra spec. policijos padalinys, kuris išmokytas stabdyti bėgančias mašinas. O čia Lietuvoje atsirado Šumacheriai čigonai, kurie gali tokiu greičiu taranuoti mašina, ir jau nieko blogo nenutiks. Tačiau kai mums iškėlė baudžiamąsias bylas dėl versijų kėlimo, žmonėms iš karto dingo noras tas versijas kelti. Dabar matau, kad komentarai apie tą istoriją – tik į vieną pusę – kokie tie čigonai negeri.
 • Tai kas belieka – nešti mėsas iš šitos valstybės? Ką tu siūlai?
 • Aš tai dar pabūsiu. Nors dabar svarbus kitas klausimas – ar žmonės pasiryžę skiepytis nuo covido? Daug kas slapta sako, kad ne, tačiau oficialiai niekas to nepripažins. Todėl bus daroma taip – jeigu vaikai nepaskiepyti, mokykla jų nepriima, jiems neteikiamos sveikatos paslaugos. Nepaskiepytas pilietis negalės nueiti į banką atsidaryti sąskaitos ar gauti kreditą. Todėl tu esi nulis, ir tada klausimas, ar skiepysies, tampa retorinis. Nors kai kurie pamąsto, kad reikia pirkti hektarus žemės, kuri nepriklauso Lietuvos Respublikai, ir steigti savo bendruomenes ir auginti daržoves, bet nesiskiepyti.
Facebook komentarai
});}(jQuery));