10 priežasčių abejoti pasaka „Putinas prieš Davosą”

putin wef davos 2000x900 1
10 priežasčių abejoti pasakojimu „Putinas prieš Davosą”
Ryan Matters
Neseniai įvykusiai Rusijos invazijai į Ukrainą daug dėmesio skyrė tiek pagrindinė, tiek alternatyvioji žiniasklaida.
Sklando daugybė teorijų apie tai, kas iš tikrųjų vyksta, kokia tikroji invazijos priežastis ir tikrieji Rusijos prezidento Vladimiro Putino motyvai bei lojalumas.
Tarp šios painiavos teiginių, neapgalvotų nuomonių ir visiškai klaidingų prielaidų yra tam tikra teorija, įgavusi populiarumą alternatyviosios žiniasklaidos sluoksniuose, t. y. idėja, kad V. Putinas yra kažkoks gelbėtojas ir kad jo veiksmai Ukrainoje yra išpuolis prieš Vakarų, globalistinį elitą.
Kai pirmą kartą pamačiau šį teiginį, plintantį internete, iš karto pagalvojau, kad jis turėjo kilti iš QAnon minios. Matote, Q-visatoje Vladimiras Putinas yra vienas iš gerųjų vaikinų ir jam suteikiamas toks pat mesijo statusas kaip ir pačiam Dievo karaliui Donaldui Trumpui.
Daugelis QAnon „dekoderių” vis dar labai aktyviai veikia internete ir jie yra varomoji jėga, skatinanti teoriją „Rusija įžengė į Ukrainą, kad išgelbėtų mus nuo biografijos”, kuri pati savaime yra įdomi idėja, kuri, regis, kilo „Twitter” tinkle ir buvo aršiai cenzūruojama, kol plačiai pasklido alternatyviojoje žiniasklaidoje.
Neseniai JAV valstybės sekretoriaus pavaduotoja politikos reikalams Viktorija Nuland (Victoria Nuland) pripažino, kad Ukrainoje yra „biologinių tyrimų objektų”, ir išreiškė susirūpinimą, kad Rusija gali juos užgrobti. Hm… Gerai. Ar dar kam nors atrodo, kad šis pasakojimas labai panašus į visą Kovido laboratorijos nutekėjimo hipotezę?
Abiem atvejais teorijos turi panašų gyvavimo ciklą:
Atsirado įvykio pradžioje, bet tiksli kilmė neaiški
Plačiai propaguojama alternatyviuose sluoksniuose
smarkiai cenzūruota socialinėje žiniasklaidoje ir pasmerkta faktų tikrintojų
Galiausiai priimta į pagrindinį pasakojimą
Savo straipsnyje apie Q fenomeną pritariau minčiai, kad Q iš tikrųjų buvo karinės žvalgybos šnipinėjimo operacija, kuriai vadovavo Vakarų žvalgybos institucijos. Šią mintį kėliau remdamasis puikiais Bernardo Groverio, Džozefo Farrello ir Katerinos Ostin-Fits (Catherine Austin-Fitts) tyrimais.
Nors „Q” subjektas daugiau nei metus nieko neskelbė, netikiu, kad tokia sudėtinga operacija tiesiog išnyko.
Tiesą sakant, turiu nuojautą, kad už „Q” slypinčios jėgos sužinojo viską, ką reikėjo sužinoti apie tai, kaip informacija cirkuliuoja alternatyviuose sluoksniuose, ir dabar naudojasi šiais duomenimis, kad, kaip sakoma, „užnuodytų šulinį”, subtiliai įtraukdamos į paveikslą dezinformacijos gabalėlius, siekdamos infiltruoti ir diskredituoti alternatyvią žiniasklaidą. Tačiau tai jau kito straipsnio tema.
Užtenka pasakyti, kad daugelis žmonių stumia mintį, jog Putinas bando duoti atkirtį Vakarų globalistiniam elitui, taip leisdamas suprasti, kad jis NESUTINKA su visa apimančia WEF technokratinės kontrolės darbotvarke.
Tačiau faktai rodo ką kita. Pateikiame dešimt priežasčių, dėl kurių verta suabejoti pasakojimu „Putinas prieš Davosą”.
1. RUSIJOS KOVIDŲ VAKCINA YRA TOKIA PATI, KAIP IR VAKCINA VAKARUOSE
Rusija žaidė kartu su Kovid-19 nepandemine vakcina, kaip ir dauguma kitų pasaulio šalių. Jie netgi sukūrė savo vakciną, pavadintą „Sputnik V”.
Vakciną sukūrė Rusijos sveikatos apsaugos ministerijos Gamalėjaus centras – įstaiga, kuri save vadina „pirmaujančia pasaulyje mokslinių tyrimų įstaiga”, tačiau neturi pakankamai pinigų net liftui įrengti!
Vakcina „Sputnik V” naudoja adenoviruso vektorių sintetinei genetinei medžiagai perkelti į ląsteles, kad ląstelės mechanizmas pagamintų viruso „smaigalio baltymą” (taip sakoma). Nors vakcinos, kuriose naudojami adenovirusiniai vektoriai, skiriasi nuo mRNA technologijos, jos vis tiek yra genų terapijos forma („Ad” vektoriai naudojami kaip genų pernešimo priemonės nuo pat genų terapijos pradžios).
Taigi, taip, Rusijos vakcina pagrįsta ta pačia transhumanistine technologija, kuri naudojama visose kitose injekcijose. Tiesą sakant, pasak „Gamalėjos” direktoriaus Aleksandro Gintsburgo, tarp „Sputnik V” ir adenoviruso pagrindu sukurtos vakcinos, kurią gamina Oksfordo ir AstraZenecos grupuotė, nėra jokių esminių skirtumų.
Be to, 2020 m. gruodį Rusijos mokslinių tyrimų centras „Gamaleja” pasirašė „bendradarbiavimo memorandumą” su „AstraZeneca”, „kovojant su COVID-19”. Putinas ne tik dalyvavo pasirašymo ceremonijoje, bet ir pareiškė, kad jis
visiškai įsitikinęs, kad toks požiūris į partnerystę šiandien gali tapti geru, įtikinamu pavyzdžiu, kaip sujungti mokslo pajėgas, technologijas, investicijas bendram tikslui – apsaugoti milijonų žmonių gyvybę, sveikatą ir saugumą visoje planetoje”.
(Nepamirškime Oksfordo-AstraZeneca mokslininkų, Wellcome Trust ir Didžiosios Britanijos eugenikos draugijos ryšių).
Pats V. Putinas atvirai pritarė tiek rusiškai vakcinai, tiek jų savotiškam „intranazalinės vakcinacijos” stiprintuvui.
Taip pereiname prie antrojo klausimo…
2. RUSIJA BENDRADARBIAUJA SU DIDŽIĄJA FARMACIJA
Rusijos vakcinos „Sputnik V” kūrėjai atliko jungtinius bandymus ne tik su AstraZeneca, bet ir su Pfizer bei Moderna!
2021 m. spalį Rusijos tiesioginių investicijų fondo (RDIF) vadovas Kirilas Dmitrijevas pareiškė manantis, kad „Pfizer” ir „Sputnik” injekcijos bus „labai sėkmingas derinys”. Vienas iš pagrindinių „Sputnik V” kūrėjų taip pat išreiškė paramą užsienio vakcinų diegimui Rusijoje.
Visai neseniai, šių metų kovą, Rusijos farmacijos bendrovė „R-Pharm” pateikė paraišką dėl „AstraZeneca” vakcinos registracijos Rusijoje. Tai padaryta po to, kai RDIF paskelbė naują ataskaitą, kurioje teigiama, kad „Sputnik Lite” ir Jungtinės Karalystės ir Švedijos „AstraZeneca” skiepų derinys duoda nuostabią naudą.
Daugiau informacijos apie šiuos du dalykus primygtinai rekomenduoju rasti Edvardo Slavskuto tinklaraštyje.
3. RUSIJOJE PRIVALOMA TURĖTI VAKCINOS PASĄ
Rusija buvo pirmoji vakcinų pasų diegėja. Iki 2021 m. pradžios gyventojai galėjo gauti Covid pasą, įrodantį jų skiepijimo būklę. Pasuose yra QR kodas, kurį galima nuskaityti įvairiose vietose ir kuris leidžia gyventojams gauti nuolaidų ir kitų lengvatų.
Kurį laiką pasai išliko savanoriški, kol 2021 m. lapkričio mėn:
Rusijos vyriausybė penktadienį pranešė, kad, kilus naujai koronaviruso atvejų bangai, pateikė parlamentui du įstatymų projektus, kuriais bus įvesti privalomi sveikatos pasai patekti į restoranus ir viešąjį transportą.”
Straipsnyje teigiama, kad naujaisiais teisės aktais buvo siekiama „padidinti vangų Rusijos skiepijimą, vyraujant stiprioms prieš skiepus nukreiptoms nuotaikoms”. Skamba pažįstamai.
Priemonė turėtų galioti iki 2022 m. birželio 1 d.
4. RUSIJA KURIA SAVO CENTRINIO BANKO SKAITMENINĘ VALIUTĄ (CBDC)
Šiais metais Rusijos bankas pradėjo bandomąjį savo „skaitmeninio rublio” – centrinio banko skaitmeninės valiutos versijos – bandymą. Centrinis bankas taip pat paragino visiškai uždrausti kriptovaliutas, teigdamas, kad skaitmeninis rublis taps alternatyva decentralizuotoms monetoms.
Trys Rusijos bankai jau palaiko bandomąsias operacijas naudodami savo turimas mobiliųjų programėlių bankininkystės technologijas, o netrukus prie jų turėtų prisijungti dar devyni bankai.
Jei nesate susipažinę su „centrinių bankų skaitmeninėmis valiutomis”, tai yra centralizuota skaitmeninių, programuojamų pinigų forma, kurią išleidžia ir kontroliuoja centriniai bankai, leidžianti visiškai prižiūrėti visus sandorius, suteikiant bankams galimybę kontroliuoti, kas, ką ir kur gali išleisti.
Kitaip tariant, CBDC įvedimas yra pagrindinė technokratinio kontrolės tinklo, kurį siekia sukurti WEF globalistai, dalis, o Rusija visiškai pritaria šiam planui.
5. RUSIJOS COVID BLOKAVIMAS BUVO TOKS PAT GRIEŽTAS KAIP IR VAKARŲ
Kaip ir dauguma pasaulio šalių, Rusija įvedė drakonišką uždarymą kaip kovos su Kovid-19 „pandemija” priemonę. Pradinis uždarymas prasidėjo 2020 m. balandžio mėn. ir truko maždaug šešias savaites.
Rusijos sostinė Maskva 2021 m. spalio mėn. paskelbė dar vieną lokautą ir taip pat nurodė visiems neskiepytiems vyresniems nei 60 metų piliečiams keturis mėnesius likti namuose. Keturis mėnesius!
Tiesa, Rusijos lokautai nebuvo tokie ilgi ar tokie gausūs kaip kai kuriose kitose šalyse. Tačiau, remiantis Kovid-19 griežtumo indeksu, Rusijos Kovid-19 priemonės buvo tokios pat griežtos kaip ir Vakarų šalių, o kartais ir griežtesnės.
Kitaip tariant, Rusija prisidėjo prie netikro pandemijos naratyvo.
6. PUTINAS PAREIŠKĖ REMIĄS GLOBALIZACIJĄ IR 21 DARBOTVARKĘ
Praėjusį mėnesį Rusija ir Kinija paskelbė bendrą pareiškimą dėl „tarptautinių santykių įžengimo į naują erą ir pasaulinio darnaus vystymosi”, kuriame išreiškė paramą globalizacijai, Darbotvarkei 21, vakcinoms, pandemijų kontrolei, klimato kaitos finansavimui, skaitmeninei ekonomikai ir kt.
Pateikiame keletą svarbiausių ištraukų iš pranešimo (paryškinta papildomai):
Besitęsianti naujosios koronavirusinės infekcijos pandemija kelia rimtą iššūkį JT darnaus vystymosi darbotvarkės iki 2030 m. įgyvendinimui. Labai svarbu stiprinti partnerystės santykius dėl pasaulinio vystymosi ir užtikrinti, kad naująjį pasaulinio vystymosi etapą apibrėžtų pusiausvyra, darna ir įtrauktis…”
Siekdamos paspartinti JT darnaus vystymosi darbotvarkės iki 2030 m. įgyvendinimą, šalys ragina tarptautinę bendruomenę imtis praktinių veiksmų pagrindinėse bendradarbiavimo srityse, pavyzdžiui, skurdo mažinimo, aprūpinimo maistu, vakcinų ir epidemijų kontrolės, vystymosi finansavimo, klimato kaitos, darnaus vystymosi, įskaitant žaliąją plėtrą, industrializacijos, skaitmeninės ekonomikos ir infrastruktūros jungčių srityse.”
7. PUTINAS ARTIMAI DRAUGAUJA SU HENRY KISSINGERIU
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas palaiko „ilgalaikius draugiškus santykius” su buvusiu JAV valstybės sekretoriumi Henry Kissingeriu.
Pasak Kremliaus atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo, V. Putinas ir H. Kissingeris „nuolat bendrauja”, naudodamiesi proga „aptarti aktualius tarptautinius klausimus, taip pat pasikeisti nuomonėmis apie pasaulines perspektyvas”.
Esą Kissingeris buvo dažnas svečias Rusijoje nuo 2000 m., kai Putinas perėmė valdžią. 2007 m. Putinas paskyrė Kissingerį vienu iš dvišalės „darbo grupės”, skirtos JAV ir Rusijos santykiams gerinti, pirmininkų.
Kisindžeris ir jį į Maskvą lydėjusi komanda buvo aukšto lygio Užsienio santykių tarybos (CFR), vieno iš garsių Vakarų „smegenų centrų”, vadovaujančių naujajai pasaulio tvarkai, nariai. Kisindžeris taip pat yra Bilderbergo grupės ir Bohemijos klubo narys.
8. PUTINAS PALAIKO RYŠIUS SU PASAULIO EKONOMIKOS FORUMU
V. Putinas nuo dešimtojo dešimtmečio pradžios dalyvauja WEF organizuojamuose renginiuose.
Vos pernai WEF vadovas Klausas Schwabas pakvietė V. Putiną pasakyti specialų pranešimą WEF metiniame susitikime (kuris vyksta skaitmeniniame Davose).
Savo kalboje V. Putinas paragino atlikti daugiau bandymų ir skiepų kaip kovos su koronavirusu priemonių, teigdamas, kad
Labai svarbu suvienyti ir koordinuoti pasaulio pastangas kovojant su viruso plitimu ir užtikrinti, kad labai reikalingos vakcinos būtų labiau prieinamos. Turime padėti šalims, kurioms reikia paramos, įskaitant Afrikos valstybes. Turiu omenyje tyrimų ir skiepų masto išplėtimą”.
Toliau jis pabrėžė centrinių bankų vaidmenį atkuriant pasaulio ekonomiką, „nukentėjusią nuo pandemijos”, taip, regis, patvirtindamas Švabo Didžiojo iš naujo nustatymo darbotvarkę:
Taigi, šiandien svarbiausias klausimas – kaip parengti veiksmų programą, kad būtų ne tik greitai atkurta pandemijos paveikta pasaulio ir šalių ekonomika, bet ir užtikrinta, kad šis atkūrimas būtų tvarus ilguoju laikotarpiu, remtųsi kokybiška struktūra ir padėtų įveikti socialinio disbalanso naštą. Akivaizdu, kad atsižvelgiant į minėtus apribojimus ir makroekonominę politiką, ekonomikos augimas daugiausia priklausys nuo fiskalinių paskatų, o pagrindinis vaidmuo teks valstybių biudžetams ir centriniams bankams.”
Švabas netgi teigė, kad V. Putinas buvo jo programos „Jaunieji pasaulio lyderiai”, kurią baigė Justinas Trudeau, Angela Merkel, Tony Blairas, Billas Gatesas, Markas Zuckerbergas ir Emmanuelis Macronas, narys.
Tačiau, išskyrus tai, kad Švabas taip pasakė, nėra jokių kitų įrodymų, patvirtinančių šį teiginį, o Putinas vis tiek būtų buvęs per senas, kad įstotų į šią programą, kai ji buvo pradėta vykdyti.
Taigi, ar Schwabas tiesiog suklydo? Vyrui jau 80 metų, tad suprantama, jei jis taip pasielgė, o gal jo pasimetimas buvo ženklas, kad šiuos du žmones sieja gana artimi santykiai? Juk Putinas savo kalbą WEF pradėjo intymiu „Brangus Klausai”…
9. PUTINO KARAS UKRAINOJE SPARTINA CBDC IŠKILIMĄ VISAME PASAULYJE
Kit Knightly portale OffGuardian neseniai paskelbė straipsnį „Ukrainos krizė spartina centrinių bankų skaitmeninių valiutų iškilimą” (Ukraine crisis accelerating rise of Central Bank Digital Currencies), kuriame atkreipiamas dėmesys į tai, kad vyriausybės visame pasaulyje kuria ir bando CBDCs.
Kaip minėta anksčiau, CBDC suteiktų valstybei absoliučią kontrolę, nes ji galėtų stebėti atskiras operacijas, riboti žmonių išlaidas ir užtikrinti, kad žmonės pirktų tik tas prekes ir paslaugas, kurias valstybė laiko priimtinomis.
Kaip teisingai pažymi Knightly,
Vakarų vyriausybės šiuo metu skelbia finansinį karą dešimtims privačių piliečių, kurie nebuvo apkaltinti (jau nekalbant apie nuteisimą) dėl jokio nusikaltimo, vien dėl jų pilietybės. Tai daroma prisidengiant „nešvarių rusų nubaudimu”, tačiau tai, kas gali būti padaryta oligarchui, gali būti padaryta bet kam.”
10. KARAS UKRAINOJE PADEDA DIDŽIAJAM PERKROVIMUI
Dalis globalistų darbotvarkės – sunaikinti dabartinę ekonomiką, kad būtų galima įvesti naują ekonominę sistemą („Didysis perkrovimas”), pagrįstą CBDC, stebėjimu ir valdomą dirbtinio intelekto.
Kaip sakiau ankstesniame pranešime,
„Elitas prisidengia tokiais skambiais žodžiais ir frazėmis kaip „darnus vystymasis” ir „įtrauktis”, tačiau galiausiai „didysis perkrovimas” reiškia skaitmeninės priežiūros valstybės, valdomos dirbtinio intelekto pagrindu, sukūrimą, kurioje visi sudarysime sandorius „centrinio banko skaitmeninėmis valiutomis” (kurias galima visiškai sekti ir atsekti).”
Putino karas Ukrainoje padeda siekti šio tikslo, nes padeda dar labiau destabilizuoti pasaulio ekonomiką ir sunaikinti viduriniąją klasę (būtent to ir buvo siekiama COVID).
Sky News praneša, kad maisto kainų augimas yra „neišvengiamas” dėl didėjančių trąšų, gyvulių pašarų ir degalų kainų, todėl kyla susirūpinimas dėl maisto saugumo Jungtinėje Karalystėje. Panašiai ir „New York Times” pranešė, kad „Rusijos karas didina dujų kainas ir sukrečia finansų rinkas”.
Straipsnyje teigiama, kad,
Jei dėl faktinio Rusijos finansų rinkų uždarymo ir kylančių žaliavų kainų smarkiau smuks akcijų rinkos arba atsiras kitų netikėtų pasekmių, FED atsidurs sunkioje padėtyje. Jis juda link pinigų politikos sąlygų griežtinimo, tačiau gali tekti pasukti atgal ir imtis dar vienos gelbėjimo operacijos, kaip tai padarė 2020 m. kovo mėn.”.
Tai vyksta kartu su prognozėmis dėl recesijos Europoje. Yra ir daugybė kitų priežasčių, kodėl šis karas palankus Didžiojo perkrovimo darbotvarkei.
NEIŠSAMUS VAIZDAS
Šiuo metu Rusijos ir Ukrainos padėtis yra prieštaringų pasakojimų, dezinformacijos ir apgaulingų pranešimų minų laukas.
Viskas, ką galime padaryti, tai pažvelgti į faktus ir pabandyti susidaryti bendrą vaizdą apie tai, kas gali vykti… ir kai tai padarome, tampa gana aišku, kad pasakojimas „Putinas prieš Davosą” nepasitvirtina.
Facebook komentarai